פיצה מחיטה מלאה

ronlin2

New member
פיצה מחיטה מלאה

שלום מישהו יודע איפה אפשר למצוא פיצה עשויה מבצק חיטה מלאה באיזור תל אביב או רמת גן? תודה מראש.

shaxuca

New member
ביקרתי במסעדה ממש נחמדה

בשם "טיירה" מול קולנוע פאר בת"א. הכל שם על טהרת הבריאות והחיטה המלאה
אולי יש שם פיצות. פסטה אני יודעת שיש..

gesus

New member
זה נשמע כמו כוסות רוח למת

אמנם פיצה נחשבת לג'אנק פוד הכי פחות מזיק, אבל החיטה המלאה לא תעשה אותה בריאה יותר באופן משמעותי. יש כל כך הרבה דברים שאפשר להכין מבצק מקמח מלא שחבל להתעקש פיצה דווקא.

Souler

New member
גם הגבינה הצהובה...

לא הכי שיא הבריאות אבל אני יודע שיש גבינה צהובה מופחתת שומן בחלק מהסניפים של פיצה 1+1 ובדומינוס (צריך לבקש)

gesus

New member
זו יותר שמועה מאשר אמת

דומינו'ס משתמשים בגבינה שיש בה "רק" 18% שומן לעומת ה-36% שבדר"כ הם משתמשים, אבל זה רק אם מבקשים את הפיצה דלת הקלוריות שלהם. בכל אופן, זו לא פיצה דיאטטית. בפיצה האט משתמשים בגבינה בסדר גודל של לפחות 30% שומן. בדומינו (הרשת הישראלית) כל סניף משתמש במה שבא לו. יש כאלו שמשתמשים בגבינה של גד (32% או 36% שומן) ויש כאלו שמשתמשים בתחליף גבינה. תחליף הגבינה נפוץ מאוד בפיצריות השכונתיות בגלל מחירו הזול כי הגבינה היא המרכיב היקר ביותר בפיצה, אבל אחוזי השומן בתחליף זהים לאלו שבגבינה אמיתית.

Souler

New member
לא ששברת לי את הלב עכשיו

אבל יש לי חבר שעובד שם והגבינה שהם משתמשים בה בדומינוס היא עמק לייט מגוררת של שטראוס הם מקבלים מיכלים מיוחדים בכל מקרה ככה או ככה זה אותו החרא ואני אישית לא אוכל שם מטעמי כשרות

למעלה