פיענוח בדיקה + בקשה ל

שרי30

New member
שלחתי לך מסר

והרבה חיבוקי עידוד. זה יבוא ויהיה תקין ועגול - רק סבלנות

אתם תצליחו

זה יקרה בטוח!!!! מכירה כל כך את מפחי הנפש הללו מקרוב ,קרוב צריך לקחת נשימה ארוכה,אולי חופשה קטנה ולהמשיך ולהאמין שולחת לך חיבוקים ונשיקות ומחזיקה אצבעות להמשך...

דלית2104

New member
אולי נקים קומונה חדשה?

גם אני בדיוק באותו מצב... רק שאלי המכשושה הגיעה לפני שבוע בדיוק.... זה כ"כ מתסכל. לפעמים נראה לי שזו פשוט הופכת לאובססיה לא שפויה.... אני כבר שוקלת ללכת לרופאה ולבקש את הכדורים שמחזקים ביוץ זאת למרות שאין לי שום בעיה שאני יודעת עליה. אוף!!!!!!! אבל היום הגעתי להחלטה- לחשוב חיובי. במקום לחשוב למה זה קורה לי ובטח משהו אצלי לא בסדר לחשוב שזה יצליח בקלות והכל יהיה בסדר!!! מחזיקה לך אצבעות שזו תהיה המכשפה האחרונה שתראי בתשעת החודשים הקרובים!!!! שלך דלית

luna10

New member
אוףףף../images/Emo28.gif

מזדהה איתך כ"כ. צריך לקחת נשימה ארוכה.

קנגה רו

New member
גררררררררררררררררר

יקירה, זה עדין לא סוף העולם. באמת באמת באמת!!! יהיה בסדר!!! יהיה נהדר!!! יהיה תינוק, אז זה יהיה בחדש הבא. אבל זה יבוא. בחיי!!! בנתיים תפנקי את עצמך - ובגדול!!!!!!!

אני כבר על סף יאוש...

ודי מרגישה שזה סוף העולם. לא יודעת מה לעשות ומה לבדוק. עשינו בעבר בדיקת זרע שהייתה די טובה, לא 100% אבל 80% חשבתי אולי כדאי לעשות עוד בדיקת זרע. מה אתן אומרות? די! זה ממש מייאש אותי. למה? למה אני לא מצליחה להיקלט??

קטיה 007

New member
כבר מעכשיו מחזיקה לך ../images/Emo45.gif

לחודש הקרב ובא ולבנתים שולחת
דוב
קטיה

תולו

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

היום עוד יגיע והגברת תפספס את הרכבת ולא תעלה עליה ל- 9 חודשים שלמים ! תחשבי טוב, יהיה טוב (אני מתחילה להישמע כמו אודטה, אלוהים ישמור).

תמיד אני אופטימית, אבל פתאום נראה

לי הכל שחור. פתאום אני לא מאמינה שזה יקרה בקרוב... תודה לכן על החיזוקים זה קצת עוזר, למרות שאני מרגישה ממש חלשה בימים אלו... והלוואי והגברת תפספס כבר את הרכבת...

מצטערת כל כך לשמוע!../images/Emo24.gif

גם אני באותה סירה, אז לא יכולה לנחם הרבה, חוץ מלהגיד שאסור להתייאש וצריך להמשיך לקוות! מאחלת לך שהריון תקין יגיע בקרוב קרוב!

למעלה