פיסלתי דמות מבצק סוכר

פיסלתי דמות מבצק סוכר

מן ילד בן שנה שיושב בקיצור יצא מקסים אממה פיסלתי אותו לפני שהעוגה מוכנה כי אני לא כזאת מנוסה ויכולה לעשות את כל העוגה בפעם אחת. תקעתי אותו בשיפוד על קופסאת נעליים קשיחה. היום ניסיתי לבדוק אם אפשר להוציא ונשבר לו המכנס. מה לעשות? לנסות להעביר לעוגה ולהדביק עם רויאל אייסינג? הוא יצא כל כך מתוק ועבדתי עליו בשקדנות.. אני לא אחת שזה בא לה בקלות לפסל. זקוקה לעצה ונחמה...

net the jet

New member
קודם כל לפעם הבאה- עדיף על קלקלר ולא לשכוח

הרבה קורנפלור על מנת שלא ידבק. בכלל-דמות יושבת לא הייתי תוקעת בה שיפוד מעבר לקו 0 ( ז"א רק לתמיכה, אין צורך גם לשפד לתוך העוגה אם את מיכנה מראש, הדמות תדבק לעוגה ואם היא יציבה לא תהיה שום בעיה ) ועכשיו לתיקון- או שאת יכוה להדבקי עם קצת רויאל ולתקן ( אם לא רואים את הנזק ) או לעשות רק את החלק התחתון שוב. קשה לי להגיד כי אני לא יודעת מה מידת הנזק. בהצלחה

רציתי להניח על קלקר

אבל לא היה לי ושמתי הרבה אבקת סוכר.. אבל כנראה לא מספיק נניח ואני רוצה לפסל שוב את המכנסיים שזה באמת לא מורכב. איך אשחרר את יתרת המכנסיים משאר הגוף? (הגוף שזה החולצה בעצם מודבק למכנסיים ומשופד) וגם נניח והצלחתי אז כשהמכנסיים יהיו מוכנות אדביק אותן לעוגה ואנעץ את השיפוד לתוכן (שכבר נמצא עליו שאר הדמות) כמוו שעשיתי מלכתחילה? ועדיף לעשות את זה מיד או לתת למכנסיים "לנוח" קצת ולהתייבש? (ודרך אגב זה שנעצתי שיפוד ארוך שאמור להיכנס לעוגה זה היה בהנחיית הספר שאיתו עבדתי..) תודה רבה לך על כל התשובות. העוגה הזו היא עבור ביתי בת השנה!.. נורית

net the jet

New member
נסי לנתק את המכנסיים בזהירות. קשה לדעת

בלי לראות. לגבי השיפוד עד הסוף- הלכה למעשה אם היית עובדת על העוגה עצמה זה לא משנה, אבל בגלל שהכנת בצד אז צריך לחשוב הלאה... בכל מקרה עם הנסיון תלמדי מההכי עובד עבורך. אני למשל בהתחלה, ודי הרבה זמן אחרי , הכנתי מראש ועבדתי רק על קלקר כי פחדתי שאני אתן לעוגה איזה "דפיקה" או מכה תוך כדי עבודה. בשלב מסוים עבר לי והיום אני עובדת בעיקר על העוגה עצמה.

למעלה