פינת תמונת השבוע! 27.01.13

Insulted

New member
מאז הארנבונת היא מוכנה לנסות דברים

כולל קרטון. אבל חסה היא עדיין לא השתכנעה לנסות לאכול. היא רואה את ג'יה מקבלת את הדברים אז רוצה גם. עכשיו כל פעם שאני מכינה סלט, אני נותנת חתיכת מלפפון אחת לה, וחתיכת מלפפון אחת לה. כן, מוזר.

trilliane

Well-known member
מנהל
בטח שהם אוהבים קורנפלקס, זה פחממות...

נשפכו לי כמה פירורים על הרצפה וקבו "ניקה" אותם כשהסתובב מתחת לכיסא... גירשתי אותו וניקיתי אותם, אבל נו, לפחות זה לא משהו שמזיק לו (בכמות זניחה לחלוטין).

Insulted

New member
טוב לדעת שזה לא מזיק אם נופל

ג'יה אכלנית גדולה, אבל דווקא של חפצים. עם אוכל "אמיתי" היא לא מתלהבת כמעט מדברים שהיא לא רגילה לקבל.

DivineStorm

New member
פעם אחת נפלה לי סוכריית ג'לי על הרצפה

באנשי תפס אותה והתחיל לברוח! מזל שהצלחתי לקחת אותה ממנו

trilliane

Well-known member
מנהל
מזל טוב! יש לך עודף חשיפה (או שזה בכוונה?)

תתחדשו על המצלמה החדשה. התמונות

יפהפיות. מאחר שהזכרת שהיא מלקקת את הכיסא, ג'ינו'לה גם מלקק את הכורסא בסלון, עליה אני יושבת.
לא הבנתי את המשמעות של זה בהתחלה. בשלב כל שהוא הבנתי, שהוא מבקש שאלטף אותו כי, הוא
מלקק את הכורסא, ברגע שאני מפסיקה ללטף אותו, לווא דווקא בשביל לכרסם בה. למה ללקק דווקא את
הכורסא ולא אותי ? הרי היד שלי נשענת על הכורסא, אין שום בעיה, ללטף את היד. מצחיק שהוא מלקק
גם את השרוול של החולצה שלי, בזמן שאני נשענת עם היד על הכורסא, במקום אותי.

trilliane

Well-known member
מנהל
רק קבו לא מלקק כלום?
(פרט לעצמו
)

לא בגדים, לא רהיטים, לא אותנו...
הלשון שלו היא מראה נדיר, אפשר לקלוט אותה רק בווידאו בהילוך איטי או אם מקפיאים את התמונה.

למען האמת פעם אחת הוא ליקק לי את היד אחרי שנתתי לו אגס ונשאר לי קצת עסיס על כף היד... אז הוא ליקק אותו כמו שילדים מלקקים דפנות של כלי שהיה בו משהו טעים.

בן כמה קבו ? סורי ששכחתי את גילו.

לא הקודמת ולא ג'ינו'לה התחילו ללקק אותי מההתחלה. זה לקח זמן עד ששניהם התחילו ללקק את הלילוקים שלהם
בערך שנה אם לא יותר. כשאני תוהה למה הוא מלקק את הכורסא או את השרוול אני שואלת אותו : "טפשון, למה
אתה מלקק את הכורסא או את השרוול שלי ?" כאילו שאקבל ממנו תשובה. את הילדים הוא כמעט שאינו מלקק.
בד"כ, הוא חג במעגלים סביבם או, בין רגליהם.

Insulted

New member
אולי תקראו לזה צרות של עשירים

אבל אם ג'יה איתי במיטה בזמן שאני מתרכזת במשהו במחשב, והיא מתחת לשמיכה שוכבת צמודה אל הרגל שלי, היא מלקקת את המכנסיים ללא הפסקה. ואני לא מסוגלת להתרכז. חוץ מזה שהמכנסיים נרטבות.

trilliane

Well-known member
מנהל
שנה+. אבל הוא די סנוב... נחיה ונראה אם ישתנה.

הוא נותן לכם ללטף אותו בעיקרון?

כלומר, הוא -דורש- ליטוף?

יש להם איזה קטע התנהגותי כזה שכשהם ממש דורשים הם מתכופפים עם הראש כאילו הם משתחווים, צורת הספינקס הידועה.
אני בטוח שזה קרה איתו ואתם תמיד מלטפים אותו

בכל מקרה, הנקודה שלי היא כזו -
כשאת מתקרבת אליו והוא עושה כזה דבר, תנסי לחקות אותו :)
אני כמעט כל יום בערך בא לבאנשי ככה, שנינו עושים מעיין קרב "לטף אותי" (או יותר נכון - טפח אותי), ככה שיוצא מצב שאני מתכופף כמוהו, מלטף אותו קצת עם האף באזור הגולגולת, מבקש ממנו גם טיפוח, ואז הוא מלקק לי את המצח/אף/ריסים או כל מה שנמצא לו מול הפנים

ממליץ לנסות :) (גם אם זה לא עובד בקטע של לקבל ממנו ליקוק, עדיין זה ממש כיף ללטף אותו עם האף, זה פשוט כזה מתוק)

trilliane

Well-known member
מנהל
נותן כן, דורש כמעט שלא. קרה מעט, לעתים נדירות

אם באים אליו כשהוא נח ובא לו, הוא "מתחצל" (אנחנו קוראים לזה "מתקבב", שזה נהיה קבבון, זה כינוי החיבה שלו
פעם היינו קוראים לזה footballized כי זה נראה לנו כמו כדור פוטבול) בקיצור, הוא עובר לפוזה שבה נוח לו להתלטף. אבל הוא לא עושה את זה מראש ובעיקרון לא בא אלינו להתלטף אלא בתקווה שניתן לו אוכל... (ואם הוא מגלה שאין אוכל או שהאוכל נגמר או שהוא מקבל רק ליטוף הוא הולך...
).

אני לא יודעת בדיוק למה אתה מתכוון ב"לחקות אותו", אבל המון פעמים כשהוא היה על הרצפה התקבבתי מולו או נשכבתי לידו או נגעתי לו באף או נשקתי לו במצח (הוא לא אוהב נשיקות, אגב... ומאז שהוא החל להשיר יותר פרווה גם אני לא...
) והוא מעולם לא ניסה ללקק אותי, והוא גם די נרתע מענייני אף, למען האמת. אני עושה את זה כבר שנה, מאז שהוא כאן, פשוט כי זה חמוד בעיניי וכיף לי, והוא ממש לא משתף פעולה ולא נראה שזה מרשים אותו או מלהיב אותו באיזשהו אופן...

בלחקות אותו אני מתכוון להתחצל בדיוק כמוהו :)

הרי העמידה הזו זה סוג של דרישה מהם מהפרטנר לטיפוח. אז כשאני עושה את אותה עמידה הוא מבין שזה מה שאני מבקש ממנו גם, ולעיתים הוא מחזיר לי

בכלליות אבל קבו נשמע כמו הבוס של הבית XD אז לא נראה לי שהוא יוריד את עצמו לרמה של לטפח מישהו אחר! הוא בטח יחשוב לעצמו "חצופה! אני אסלח לך הפעם אם תביאי לי כופתיות!"

trilliane

Well-known member
מנהל
הבנתי; אני עושה את זה כבר שנה, כאמור...

לא מזיז לו. הוא רואה את עצמו נסיך...

DivineStorm

New member
באנשי מלקק הכל!

שמיכות,בובות,נעליים... הוא ממש אוהב נעלים, כל הזמן מחסל לי את השרוכים

Insulted

New member
אני חושבת שזה מתחיל להיות חולני

כשהארנבון מלקק את הצד של האסלה (די ג'יה!!).

למעלה