פינת תמונת השבוע! 27.01.13

DivineStorm

New member
פינת תמונת השבוע! 27.01.13

נראה לי שפיספתי אחת בשבוע הקודם? לא?

אני לא בטוחה מאיזה ארץ התמונה לקוחה, זה מתחם קניות ענק לארנבונים, הלוואי והיה פה כזה!
גיגלתי תמונות ופשוט הזלתי ריר

דרך אגב, איך אתם חברי פורום יקירים מעדיפים, פינה שבועית של תמונות,או דו שבועית?

יאללה! תפציצו בתמונות אישיות,לינקים,סרטונים,כתבות,מה שבא לכם.

מזכירה לכם שאם זאת תמונה שאין לכם זכויות יוצרים עליה, על תעלו אותה, אלא קישור לתמונה

Eil

New member
שמנמני מפריע לי לעבוד

אי אפשר לשבת בשקט ולעבוד על המחשב בלי שהוא ייעמד לידי, יתרומם ויניח את כפות רגליו על הברכיים שלי בבקשה לליטוף.

אם הוא היה מסכים לשבת לי על הברכיים לא הייתה בעיה, הייתי מלטפת אותו תוך כדי עבודה, אבל על הרצפה זה בלתי אפשרי. אז הוא נאלץ להמשיך להתחנן לנצח, ומקסימום לקבל ליטוף מהיר באוזניים. ילד מוזנח ):

נראה לי שיש לארנבים קטע עם לפטופים

כל פעם שאנחנו מתחילים להתעסק בלפטופ באנשי מטפס עלינו.... או על הלפטופ ומתחיל ללחוץ על כל מיני כפתורים (ואז צריך לנסות להבין מה לעזאזל הוא שינה ואיך מחזירים את זה לכמו שזה היה!)

Runny

New member
הזכרת לי אירוע מצחיק אישתי ניגנה על האורגן, שהיה מונח על שולחן העבודה, וספוק קפץ עליו.
זו הייתה ממש סצינה מBig, רק גירסת האימה.
הוא נבהל מכל צעד/תו וכמו הודי על גחלים ניגן מוזיקה מעוותת.

Insulted

New member
האמת כן

גם לשלי יש כל הזמן משיכה ללפ טופ שלי. גם לUSB שתקוע בו. לא מזמן היא קפצה מהספה אל השולחן, ישר על הלפ טופ. בעודה בורחת מהמעשה האסור, שחררה את מקשי S D ו - E. מזל שהיא סתם שחררה אותם ולא הרסה לי את המקלדת. איכשהו היא הספיקה בקפיצה הזאת מהלפ טופ לריצפה גם לעשות copy, paste להעביר את הטקסט לצד ימין ולהוסיף סימן שאלה בסוף המשפט, שמבחינת דקדוק באנגלית לא היה בכלל הגיוני להוסיף....

DivineStorm

New member
פעם אחרונה שבאנשי קפץ על המקלדת

הוא כתב נוסחאות מתמטיות, הוא בטח מנסה לחשב את משמעות העולם...

Insulted

New member
כשהוא יגלה את התשובה שיגלה לכולנו

אולי האינשטיין הבא יהיה ארנבון.

AreYouReady

New member
טיגריס, לא נמר (סתם לידע כללי)

לנמר יש חברבורות (עיגולי צבע),
ולטיגריס יש פסים

והטיגריס ה-ר-ב-ה יותר גדול ויותר חזק מהנמר (וגם מאריה)

שמנמני חמוד בטירוף. אז אצלינו ככה

ליד הכורסא עליה אני יושבת בסלון יש לנו הליכון (קרוב מאוד לתריסים). ג'ינו'לה מאוהב בהליכון כך זה היה
מההתחלה. כשאני יושבת על הכורסא, הוא עולה על ההליכון מקבל את מלוא תשומת הלב באמצעות ליטופים,
מחזיר אהבה בליקוקים. למזלינו, הוא לא נמשך ללפטופ. למה שכן הוא נמשך, זה לשלט של הטלויזיה שהשובב
הספיק להרוס. לפעמים הוא בא לחדר עבודה (איפוא שהמחשב שלי) בשביל ליטופים. אבל, קשה להתכופף
לזמן ממושך בשביל ללטף אותו. בקרוב ימלאו לו 4 שנים. מאז שהוא אצלינו הוא טיפס עלי פעמיים. כשאני יושבת
בכורסא שבסלון, הוא יכול לטפס עלי בלי שום בעיה אבל, הוא מעדיף לשבת על ההליכון ולקבל את הליטופים
שלו. כשהוא רובץ במהלך היום על ההליכון, הוא מתרומם כשהוא רואה אותי בשביל לקבל ליטופים אבל, לא
תמיד יש את הזמן הזה. ככלות הכל, אי אפשר ללטף אותו כל היום, למרות הכיף שבדבר. במטבח הוא נוהג
לטפס על רגליי אבל, זה לא למטרת ליטופים, כך הוא מבקש שאתן לו לאכול.
לעומת זאת, הארנבונת הקודמת שהיתה לנו היתה רובצת עלי שעות ע"ג שעות, בלי הגזמה. בתקופת
החורף, היא היתה מחממת אותי כמו שמיכת פוך מהפרווה השופעת שלה, זה היה עונג אילעי.
למרות שהם שונים באופיים, כל ארנבון והחמידות שלו, מתוקים הקטנטנים האלה.

DivineStorm

New member
באנשי גם אוהב את השלט

הוא כבר אכל לי כמה כפתורים, שלמזלי לא חשובים כלכך.
ואצלי הוא קופץ על הברכיים שלי כשהוא רוצה צומי.
וגם אצלי הוא מלקק הכל!

Eil

New member
זאת בדיוק הייתה הכותרת שנתתי בפייסבוק...

Insulted

New member
אם כבר

עדיין לא ראיתי 4 שונים ביחד
החתול נראה מקנא בסוף

למעלה