פינת ה"הוא אמר את זה
"

Liroy26

New member
פינת ה"הוא אמר את זה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif"

והפעם חברים הפינה מוקדשת למלכה
הבלתי מעורערת של הפורום הלא הוא קסאנדו
מצ"ב מפרט קצר מפנינות החכמה של הנוצץ מכולם:
"נרגעת? עכשיו לך תשים מסיכה, כל הדאגות האלה יעשו לך קמטוטים בזויות של העיניים."
"שלא תצעק עלי שמעת? תזכור על איזה נעליים אני הולך!"
"תורידו את האצבעות, אני מרגיש כמו בפיסטינג המוני"
"להפיל שערה מראשך? איך אפשר?? הכל שם מודבק ונעול ומולחם בשלוש טונות של ג'ל."
"הלו, מרגול! שאני לא אגרום לך להתחרט שלא נשארת לאכול קמח ומים בצנעא..."
"לקסנאדו אין כוח לחזור לרוטינת בן כמה-מאיפה-כמה הזין. בכלל לקסנאדו אין יצר מין. נעלם, המוצא הישר יכול לשמור אותו לעצמו.”
"קסאנדו בהריון מדומה. אולי בגלל זה הוא משמין".
"שמתם לב רק שהאקטיבים שומרים על אחוריהם בקנאות, שלא תבייש אף מתנחל בהיאחזות טרשים ד', בעוד שהפסיבים דורשים אמנסיפציה וגישה לכל המקומות הקדושים? "
"מורעבים זה לא הסצינה שלי! זה כמו לזיין צינור השקיה". איך כמוך קסאנדו!

אין ספק - כוכב עולה בשמי ת"א!!

בפורום הוא כבר זורח הרבה זמן! אולי זה הזמן לשאול למה קסנאדו לא רוצה את היצר המיני שלו בחזרה? (אני זוכרת מתי נכתב המשפט, אבל באותו הזמן לא היה לי נעים להתקטנן על זה..)

Liroy26

New member
הסירי דאגה מליבך יקירתי

מקורות בשטח מדווחים כי החשק המיני חזר לבעליו החוקים.

xanadu

New member
רכלן!

אני נפעם, נרגש, רוטט ולח.... You like me, You really like me!!!

amet

New member
קסאנדו, בוא רגע!!!

נראה לך שאתה הולך מתמזמז ומתחרמן ומשאיר כאן את העם ייבש ורעב לסיפורי סקס לוהטים. עכשיו ומיד אתה פותח כאן הודעה |שים לב ל...."פותח"| ואמט רוצה ההההההההכל. האם הכנת את המרחב הפנימי כמו שהמלצתי. האם ביצעת את ריקוד האשכים כפי שלימדתי. האם הטענת את גופך באנרגיית צ'י???. שאני יעזור לך בהתחלה לפתוח.........!

amet

New member
ברוך השב שמי, איפה בדיוק היית??

לא נורא שפיספסת אני בטוח שתגלה משהו אז......תבוא לספר לנו, כי קסאנדו לא עושה את זה.

S h a m i

New member
איפה הייתי?

מילואים מותק. 35 יום בשנה אני מקדיש עצמי לשירותי הבטחון של צבא ההגנה לישראל, עולה על מדים (ג'ינס קסטרו מן נמוך וגופית כאוס), מתחייל כראוי (יושב שותה קפה שחור בוץ, מעשן סיגריה ומקטר על החיים) ומשרת באופן הכי קרבי בהגנה על תושבי ישראל (על ידי העברת שיעורי וסדנאות משוב ופיתוח הדרכה - מרתק!). אז הייתי קצת עסוק. ולכל המלעיזים שפתחו לי עין על המילואים שהם קלים מדי וזה בית זונות אחד גדול - העין עזרה - במילואים האלו עבדו מיום עד ליל ושלומי יעיד על כך בחוסר סקס ויחס שקיבל (או בעצם לא קיבל) בשבוע וחצי האחרונים. לקסאנדו היה סקס ולא מספר לחבר'ה? בשביל מה אז יש חבר'ה? לא בשביל ארוחות משותפות ולא בשביל יציאה לאאוט בימי ראשון או לשאדו בימי רביעי או לפופ רינג בימי חמישי או לקרפדה בימי שבת. בשביל הסיפורים!!! אז קדימה להתחיל לשפוך!!!

xanadu

New member
צר לי לאכזב...

אני חושב שהשרשור הזה יותר ארוך מהזיון שהיה לי...

למעלה