פינת הצומי (הלא כ"כ) שבועית של מיקע

M i k a M o o

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo42.gif../images/Emo80.gif../images/Emo137.gif

אילו הייתי ג'ינג'ית, הייתי נראית ככה

M i k a M o o

New member
אהם.../images/Emo42.gif../images/Emo113.gif../images/Emo80.gif../images/Emo137.gif

כאן מגיע החלק בו אתם מגיבים. (אגב,
היא זמנית, אז היא בינתיים בחבורה.)

M i k a M o o

New member
../images/Emo41.gifמבזק!../images/Emo42.gif../images/Emo80.gif../images/Emo137.gif

מכיוון וזה שרשור הצומי שלי (פרשס! מוהאהאאהא!), מותר לי לכתוב מה שבא לי כמה שבא לי (וגם לכם, אבל אצלי זה יותר רשמי
)
הספירה לאחור: עוד 17 יום ^________^ (
)
הנה שאלון מסוקס אשר נחמס באכזריות מבלוגי הקט (ככה לבזבז הודעה שלמה? חייבים לדחוס איזה שאלון פה ושם
): מה מצב הרוח שלך כרגע? לחוץ, מוזר, עלוב. מה אתה מרגיש כשאנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? לא עונה לשאלונים שוביניסטים. מה הם המילים הכי יפות בשפה העברית? שאלון עילג. מה ה*ן* המילים הכי יפות בשפה העברית. זו דרך לשאול שאלה. הייתי עונה, אבל אתה עילג, ובמילא לא תבין- אז לא. ומה הם המילים הכי יפות שאי פעם אמרו לך? עילג מכה שנית. ואיפה, גאדמט, נמצאים כל האנשים האלו שאומרים את כל המילים היפות?! אם היתה לכם הזדמנות לשנות משהו שקרה בעבר, מה הייתם משנים, ולמה? ווהוווו. בואו לא נכנס לזה. שחור- סתם צבע או דרך חיים? צבע (בשבילך, שאלון דפוק. כולם יודעים ששחור הוא לא צבע- אלא רמת כהות - כך גם לבן ואפור. איי איי איי. השאלונים של ימינו, כל מה שיש להם בראש זה יוגי הו והמורדים. לא מה שהיה פעם.) מה לדעתכם גורם לאנשים לפתוח דף וירטואלי ולשתף את שאר העולם בחיים שלהם? תתפלאו כשתגלו לכמה אנשים אין חיים.
סטגדיש-דיש-דיש
וואי. טוב. בעיי.

M i k a M o o

New member
אלוהים! אלוהים גדול!../images/Emo42.gif../images/Emo113.gif

הוו!! הווו!!!!!!
שלי חזר מן המתים! הוו! הו! נס! נס אייל סיי! הו, גאולה.
, האני, מותק, דארלינג, זה לא אישי- פשוט לא היה קליק.
! תעשה לי שלגון!
, מה נעשה איתך? טוב, את נשארת. אבל הorder הוא:
הו! נס! נס משמיים! בהחלט- אין כמו
שלי,
הזומבי שלי, |מדוזה| (|מדוז"ל|
), ו
המסוקסת. טוב, עליי.. ללכת לפסיכיאטר, בדחיפות. שלומות, זאטוט!

M i k a M o o

New member
ובבקשה../images/Emo42.gif../images/Emo80.gif../images/Emo113.gif

לא לקחת לבלוגים שלכם. זה הפודי שלי, והוא שלי.

חולה.../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif../images/Emo182.gif../images/Emo136.gif

הווווווווווווווו
תעשה לי(וגם למיקע... מיקע רוצה?) תה...-המשפט המפורסם

shirush3

New member
:| שמת לב?../images/Emo3.gif../images/Emo182.gif

הוא ממזממממממממממממממממממן ממזמממממממממן חזר לתחיה

למעלה