פינת הטיפ היומי

../images/Emo6.gif ואל תשאירו את הנייר של ה....

קרמבו
אפרופו פיגועים, מספרים על בחור ניו יורקי בעל משרד בתאומים, ביום 11 לספטמבר הוא יצא לעבודה, רק במקום למשרד הוא נפגש עם המאהבת. אישתו, ששמעה על הפיגוע, ניסתה להשיג אותו בנייד ומאחר והוא לא היה זמין כל היום - היא ציפתה לגרוע מכל. בערב הוא מתקשר הבייתה, שמח וטוב לב ולשאלת אישתו "איפה היית כל היום?" הוא עונה בתמימות "במשרד בישיבה, לכן הנייד היה סגור" - רק אז הוא שמע על הפיגוע. ועכשיו השאלה איזה בעל עדיף - נאמן מת או בוגד חי?

נשואה1

New member
אבל ...אבל....אבל....

אפשר להשאיר קרמבו שלם עבור הבאים בתור
ולשאלת אופה: עדיף בעל בוגד חי - שאוכל להרוג אותו בעצמי..... <סתאאאאאאםםםםםם סתאאאאאאאאםםםםםםם>

נועה'לה

אבל יש רק שתי אפשרויות
החיים קשים, אההה? ואת יודעת מה הדבר הכי קשה? להכניס אותו רך.

נועלה4

New member
לא מכניסה

דברים רכים לגוף שלי
ותאמין לי שאפשר להסתדר גם בלעדיכם..תתפלא לשמוע

lililove

New member
תמיד עם תחתונים

לא יכולה אחרת
מסירה לפני זיון או מקלחת או פיפי או בים או כשהוא אומר "בואי בלי" טוב, אז לא תמיד עם. אבל תמיד קשה.

sam1110

New member
|עשית לי את היום ../images/Emo24.gif

חחחחחחחחחההההההההההההה בחיי איזה חוש הומור שתבורכי אני לא מפסיק לצחוק ? כתבת כל כך יפה כך שממש לא איכפת לי שתשארי עם תחתונים מתי שצריך ......... סוף שבוע טוב !!!!

luckycharm

New member
../images/Emo119.gif מנצלש ושואל

לעניות דעתכם: קופסת קלקר של חצי קילו גלידה משובחת (שני שליש רום צימוקים ושליש פקאן - נטורל, לא סיני) זה יותר משמין או יותר טעים?? <וזדייני, זה לא עוף, עד שלא תחסמי כבר את בוריס ומרעיו>

נשואה1

New member
אויש לאקי לאקי....../images/Emo3.gif

קופסת קלקר של חצי קילו - זה לא משמין אבל זה בפירוש לא טעים. גלידה לעומת זאת, זה כבר סיפור אחר....

lililove

New member
מנצלשת ת'עצמי../images/Emo41.gif

היום, במצבי, גם אם אני כותבת את המשפטים הבאים: ...הרחקת המרחפים והצח"ב תעשה ע"י העברת הקולחים לאחר הטיפול המקדים דרך מסנני עומק במצע גרנולי רב שכבתי. מהירות סינון איטית מבטיחה הרחקה אופטימלית של המוצקים המרחפים והצח"ב (שמקורו במוצקים מרחפים)... זה לא עוזר, לא מרגיע, רק עושה יותר. <שיט! שיט!שיט!> גם לכם זה עושה את זה? <לילי. בודקת שפיות>

למעלה