**פינת החיזוק לינואר 2014.**

**פינת החיזוק לינואר 2014.**

באיזה עמדות הקבוצה צריכה להתחזק ?
לדעתי חסר מחץ חייבים חלוץ , בהגנה כמובן לא הייתי מוותר על מולמו ? הוא יכול להיות בלם טוב במקום מגן שמאלי.
בנוסף חייבים קשר אחורי , מגן שמאלי ובלם מהיר וגבוה כמו פילאבסקי.
חן עזריאל יחזור בינואר גם בגלל ששלומי ארבטמן לא החליט סופית על חזרה לישראל במחיר של ויתור על החלום האירופי...נעשתה פניה לייים מגראשווילי.

shay100m

New member
מולמו
אייס קרים

כל מה שחסר לבית"ר זה קשר מרכזי/אחורי רציני כמו פרננדס,
מגן שמאלי אפשר לשים כל אחד מהנוער במקום מולמו, עדיף לא להביא עוד זר אפס , מגרשוילי סביר.
חלוצים לא צריך להביא, יש את ג'ונס, יש את איציק כהן ובאנגורה,
בלמים- את מי יש לך להביא שיהיו עדיפים על קפילוטו וטונייס ? כחילה אופציה לא רעה מהספסל.
עזריאל לא כזה פרודקטיבי במשחקים שהם לא נגד הפועל.
החוליה הבעייתית תכל'ס זה הקישור ,שם אין לבית"ר מה להציע , אבל נראה לי שרוני לוי יוכל להוציא הרבה יותר כבר מהסגל הנוכחי.

בשחרור של הגלידה, ומולמו, והחזרת עזיראל

ופולבסקי בהשאלה לחצי שנה. בקיץ כבר נסגור את החזרה הסופית של עזרי לביתר, ושל פילבסקי. מעבר לזה הייתי מחכה לראות איך נעבור את סכנין וב"ש בחוץ, ואת הלוזונים בבית. אם ננצח את הלוזונים וניקח נקודה בסכנים או ב"ש, אני לא חושב שיש למה להשקיע בחיזוק, אולי אפילו הייתי חושב על צמצום של שחקנים שעולים הרבה ותורמים מעט, את הכסף אני מעדידף לשמור למרץ-אפריל לעשות הכנה נורמלית לעונה הבאה, כדי שבעונה הבאה נוכל לחזור ולכוון גבוהה (ליגה אירופאית, וכדורגל חיובי ומהנה).

ואת חן עיזראל ופילבסקי ביתר תוכל להביא

עם קצת סבלנות בסכומים מצחיקים ממש, בגלל שהם קפואים ביציע כבר חצי שנה.

לא מסכים שהעונה אבודה

בליגת הפח צריך לשאוף למקום לאירופה לשנה הבאה אפילו דרך הגביע ? הכל כמובן בתנאי שיביאו לפחות 4 שחקנים בעמדות החלשות : מגן שמאלי קשר אחורי וחלוצים !! לדעתי זה יקרה כי טביב הבטיח זאת לרוני לוי !

BelaMirela

New member
אם נראה שוים משהו על המגרש נוכל לחלום על

גביע המדינה , במצב הנוכחי בושה להזכירו. בינתים יש לקוות שבית"ר עשתה אמוני כושר באולם סגור ושחקה קטרגל. זה מה שאפשר ביומים האחרונים. היום המגרש מושלג כמו כל ירושלים .

למעלה