פינת הדמויות- 25- שירה נאור!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר. אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגתי עבור שיר את הדמויות של טלי שרון (שסיימתי את מיכאלה אתמול!), היה תורי, ולכבוד היהודים באים שחוזרת היום, החלטתי לבחור בשחקנית אהובה עליי...

1716025139442.png

שירה נאור! ילדת הפלא שהפכה לשחקנית מעניינת במיוחד, דורה החוקרת, שאנחנו אוהבים שנים.​

YossihNew

Well-known member
1716028100005.png

מקום 11: אלי שוסטר (שוסטר ושוסטר)

במקום האחרון יש לנו את אלי שוסטר, סוכנת חשאית שמטרתה לפענח קשרים רעיוניים בין פרייטים שונים בעולם. שירה שיחקה בסדרה במשך שלוש עונות, ובעונה האחרונה הדמות עזבה לפתור תשבצי היגיון. היא שיחקה שם עם מיכאל הנגבי, שהיה שוסטר אבל לא קשור אליה בכלל, וסה"כ זאת לא הייתה דמות כזאת זכורה...​

YossihNew

Well-known member
1716028417864.png

מקום עשירי: מיקה גרנות (לה פמיליה)

אוקיי, הייתי יכול לתאר את מיקה המחוננת, אחותה של ליבת, בכל מיני מילים. אבל אני אתאר אותה ככה: "מיקה, מי כמוך יודעת לסגנן מכתב? בארץ עיר את בשנייה מוצאת חייה בו"ו, עם זיכרון פנומנאלי לתאריכי לידה (של כולם), כבר בגיל שנה ידעת לעשות אצבע צרידה." ואם במקרה אחותה ליבת תבוא להתלונן, שירו "ליבת ליבת ליבת ליבת לה לה לה לה לה"... אתם יודעים...​

YossihNew

Well-known member
1716028524426.png

מקום תשיעי: שירה (שבאבניקים)

שירה הייתה דמות קצת מוזרה בשבאבניקים... מלצרית חילונית שאבינועם יוצר איתה קשר, ולאחר מכן מסתבר שהיא יצרה קשר עם מלא חרדים ונישקה את כולם, מה שכמובן יצר בלבול גדול בין היחסים של אבינועם ושירה. באופן כללי זה היה מוזר בהתחשב בעבר של שירה ודניאל גד בסדרות אחרות, ואני חייב להגיד שמעולם לא ממש הבנתי מה הייתה המטרה של הדמות הזאת, לכן, לא גבוה ממש...​

YossihNew

Well-known member
1716028582298.png

מקום שמיני: מיכל (אליפים 2)

הדמות הראשונה של שירה. מיכל הייתה אליפית שבאה לגנות, ובאופן מוזר מתאהבת ברוני. הדבר גורם לבעיה כשאילנה בטוחה שרוני התנשק איתה, למרות שמדובר בכלל בפוטושופ. לאחר הפרידה מרוני, מיכל לא ממש נהנית משאר הזמן שלה בגנות, וזה מתעצם כשהחברה שלה סיוון יוצאת עם מיכה, והם מנסים לשדך בינה ובין גדי. השידוך לא עובד ממש, למרות שמסופר שהם כן יצאו ונפרדו. דמות מעניינת שנתנה לשירה לפרוץ קצת.​

YossihNew

Well-known member
1716028619075.png 1716028689507.png

מקום שביעי: סהרה קורפוס/שירה נאור (גיבור אמיתי)

גיבור אמיתי הייתה סדרה בה שירה שיחקה תפקיד כפול: מצד אחד את עצמה, בתור שירה, החברה של גאיה שליטא כץ, בונבון אמריקני נפלא ומתוק, ומצד שני, סהרה קורפוס, האחות של דיאנה קורפוס, שליטת הממלכות שנלחמת בתומאס בלק, למרות שאחותה מאוהבת בו. גיבור אמיתי הייתה סדרה מתייחסת לעצמה, סהרה לא הייתה מגניבה כל כך כמו אחותה למרות ששירה כן נהנתה מהקרבה לגאיה, חברתה הטובה ביותר. אז על הקרבה בין החברות סהרה מקבלת מקום שביעי.​

YossihNew

Well-known member
1716028773749.png

מקום שישי: גאיה (גאליס)

קצת אחרי אליפים עברה שירה לסדרה המתחרה- גאליס. בסדרה שירה שיחקה את גאיה, אחותו של וולקן, תושבת העיר האבודה שנאלצת להסתתר בחדרה מאימתה של המלכה זארדה. גאיה מאמינה שיבוא יום והמיועד יונתן יבוא לחלץ את העיר, אבל כשהוא בא קורה הנורא מכל ואחיה וולקן מתאבן. גאיה מגיעה לעולם האמיתי, שם היא הופכת לבת זוגו של יונתן ונשארת במחנה, ועוזרת לו בפיצוח הסוד של העיר האבודה. אבל במהלך העונה, גאיה עוברת לשתף פעולה עם זארדה ולוקחת מיונתן את טבעת המגן שתמנע ממנו להתאבן, בתקווה שאחיה יחזור לחיים. גאיה מתאבנת בסוף, וחוזרת לחיים כשיונתן משחרר את העיר, ומאז לא שמענו ממנה.​

YossihNew

Well-known member
1716028810659.png

מקום חמישי: דניאל "הבת" חי (צפוף)

אז כשמיקי חי מתחתן עם נירית בר, נוצרת לנו משפחת חי-בר, כשהבנים של נירית צריכים להסתדר עם הבנות של מיקי. דניאל היא מכורה לסמארטפון שלה ולרשתות החברתיות, וצריכה, בנוסף להתמודדות עם אחותה טבעונית תמר, להתמודד עם הבנים של מיקי: דניאל הבן שאיתו היא גרה, נועם הקטן, וכמובן עולב... אה, אורי, אורי, אותו היא הופכת לסנג'ר שלה. צפוף הייתה סדרה מצחיקה ביותר במשך כמה שנים ושירה שיחקה בה תפקיד ראשי. בנוסף, הסדרה נוצרה בידי היוצרים של היהודים באים, וההיכרות איתם אפשרה לשירה להמשיך עם יעל שרוני למגרש של הגדולים. דניאל שכללה את המאפיינים שהיו בדמויות אחרות של שירה, כמו ההתלהבות מרשתות.​

YossihNew

Well-known member
1716028850510.png

מקום רביעי: שקד (מועדון החנונים)

אז במועדון החנונים שירה שיחקה את שקד. בחורה מוזרה, לא חנונית ולא מקובלת, שפשוט הזויה לגמרי ובעיקר דואגת לבעלי חיים בצורה מוזרה. בעונה הראשונה שקד היא אהובתו של יותם, אבל בעונה השנייה היא מוצאת לעצמה סופסוף את אורן טונה, שחולק איתה את אותן הדעות על כל מיני דברים, למשל על החשיבות לאמן ביצים עוד בילדות. שקד הייתה דמות הזויה לגמרי, השיער האדום ששירה קיבלה לדמות הזאת נתן לה מראה אייקוני, והקטעים שהיא עשתה שם היו מצחיקים ביותר. בכלל כל הסדרה הייתה הזויה, אז תחשבו איזה הישג זה להיות הזויה מבין כל ההזויים. נקווה ששקד הסתדרה עם זה שאורן טונה טס לירח, כי כולנו יודעים שזה דבר רגיש מאוד אצלה.​

YossihNew

Well-known member
1716028879738.png

מקום שלישי: טליה גלוסקא (ברלין בלוז)

כן, הדמות החדשה ביותר של שירה מתברגת בפסגה. טליה היא בעצם דנה אידיסיס, יוצרת הסדרה. היא סופרת שכתבה ספר מצליח על אחיה (כמו שדנה כתבה את על הספקטרום על אחיה), ונשואה ליונה (איתמר רוטשילד שהוא בעלה של דנה), שעובר לברלין (כמו במציאות) כדי להיות נגן. היא מתקשה להסתגל לחיים בברלין, מנסה לכתוב ספר חדש אחרי ההצלחה של הקודם אבל לא יכולה, ומתמודדת עם אחיה שיש לו בעיות פסיכיאטריות. היא הייתה פה מעט זמן- רבים גמעו את הסדרה ביום אחד- ועדיין אנשים אמרו שהסדרה הזאת קצרה מדי. ללא ספק, דנה כתבה את טליה בצורה מאוד טובה, כדי להסביר על הבעיות שלה אחרי ההצלחה של על הספקטרום, ומשהו בשירה שמשחקת סופרת נגע באנשים רבים מאוד. קאמבק מפואר לסדרות, אני חושב.​

YossihNew

Well-known member
1716028914931.png

מקום שני: מיקה (סוסי פרא)

אז אם הייתי צריך לשאול איך מיקה תגיב לדירוגה במקום השני, היא הייתה בטח עונה משפט אחד: או מיי גוד! מיקה הייתה מבוססת קצת על שירה, אמריקאית מלוס אנג'לס שבאה לארץ. היא באה בגלל שפתחה מספרה בלי רישיון והיא צריכה לעשות עבודות שירות. הדמות הייתה הזויה אבל ממש אהובה על כולם: היא ערבבה עברית ואנגלית במשפטים שלה, והתאהבה בנדב, בחור מחבורת החווה, למרות שאמא שלו הייתה נגד זה. בין לבין היא גם מצאה חברה טובה בעלמה, מנהיגת חבורת החווה שיורדת מנכסיה (וגם עם קים בסוף העונה, מיקה מעריכה שיער יפה וקים מעריכה ספריות), ועוזרת לעלמה ולנתי, מנהיג חבורת הפיילוט, להיות ביחד. בתקופה ההיא היה קל מאוד להתאהב בשירה, ורבים התאכזבו שהסדרה לא המשיכה לעוד עונה, כי למיקה היה פוטנציאל עצום, והיא הייתה אהובה על כולם.​

YossihNew

Well-known member
1716028985230.png

מקום ראשון: ליה קרני (תאג"ד)

כמובן שליה מגיעה למקום הראשון ברשימה. ליה היא חובשת בתאג"ד, עם בעיות רציניות של משמעת, מה שיותר מערכת יחסים קשה עם ניסים הרס"ר שלה. הדבר החשוב בדמות הוא שליה נכנסת למערכת יחסים נהדרת עם אוריאן, למרות שבעונה השנייה היא נכנסת ליחסים עם אמיל, אבל מי שם על העונה השנייה של תאג"ד, מה? תאג"ד בעונה הראשונה שלה הייתה מאוד יפה ועשתה גלים רבים, וכולם התחילו להתלהב משירה ולפתע שמו לב ש"ליה מתאג"ד היא המדבבת של דורה, ידעתם?" למרות שכולנו ידענו את זה תמיד. היא תמיד ידעה להצחיק או לרגש, למרות שבעונה השנייה היא עברה גיהינום (כולל סצנת אונס שאנשים ביקרו ממש) וזה לא היה ממש מובן למה. אז ללא ספק, מדובר בדמות האהובה עליי של שירה נאור, בתקופה שבה נדמה היה ששירה היא מטאור חדש שעומד להשתלט על כל עולם הסדרות. ואף מילה לניסים, כן?

כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות. בשבוע הבא יהיה תור רועי לבחור, ואני מקווה שהוא לא יתבלבל, ישכח, או משהו. עד אז!​

למעלה