פינות קבועות בפורום!!!

omer landau

New member
פינות קבועות בפורום!!!../images/Emo13.gif../images/Emo91.gif

חשבתי שוב על רעיון שעלה פה בתחילת דרכו של הפורום לפני מספר שבועות ולדעתי עכשיו הוא מתאים מתמיד...מה אתם אומרים?? יש לנו בפורום כמה גולשים קבועים ואני מאוד שמח על כך!!!(לכן ההודעה הזאת, אני יודע שיש עוד חברים
) מה דעתכם שכל אחד יקח על עצמו לפתוח פינה?! הדבר יעזור לשמור על קצב מסויים של הפורום ויותר הודעות יכתבו. אני לא מדבר על יותר מידי אלא על לפתוח בזמן המתאים כותרת הודעה והאחרים יגיבו בהתאם(מי שיחליט להשקיע זה יהיה מאוד מאוד נחמד
) מדובר בפינות כמו: הפרק היומי, שחקן השבוע ,חידות שונות, משחקים, עדכונים פעילויות שונות וכל מיני טופיקים שברצונכם להעלות לפורום) אני רק רוצה לדעת מה דעתכם!! ואיזה חלק אתם רוצים לקחת(כן!! כאן משטר צבאי!! סתאםםם
תודה רבה......עומר

שלמונזה

New member
אוי אני מה זה גרועה בקטעים ../images/Emo168.gif

האלה
אבל תמיד מוכנה לעזור.

s h i r k u s h

New member
אני כבר לקחתי...

מבלי שביקשו, פשוט הצעתי
אחראית על הסיכום השבועי ועל "השאלה היומית"...

axnholic

New member
אני רוצה

את הפרק היומי. הבעיה היא שאני לא תמיד יכול לסכם את הפרק ישר אחרי התוכנית וזה יכול להיות ב10-11, אז אם יש משהו שיש לו הצעות יותר טובות, שיקח את התפקיד שהצעתי.

Kippi S

New member
אני רוצה את שחקן השבוע!!

אני כבר היום יתחיל.. כי זה יום ראשון ויש לי כבר ראיון... אז התפקיד הזה תפוס..חח.. אני יותר מאוחר יכתוב כי אני מתה מרעב ואני זזה לאכול...

omer landau

New member
חופשי בכיףףףף אבל עוד לא עברו יו

יומיים מאז השרשור הראשון תנו לו הזדמנות חח בכל זאת זה מייקל

Kippi S

New member
הגעתי למסקנה שאני לא יודעת

כמעט כלום על השחקנים... אבל אם זה בסדר מצד אנשי הפורום שאני עדין יעשה את הפינה אז סבבה... **ובקשר להודעה הקודמת שלי זה רעיון ולא ראיון...**

למעלה