פילה סלמון

דנה ב

New member
פילה סלמון ../images/Emo71.gif ../images/Emo76.gif

אני מכינה לארוחת החג פילה סלמון. תכננתי סלמון בנוסח פרובאנסלי (של אורן), אך נמלכתי בדעתי (אני חוששת שהמתכון מתוחכם מדי בעבור אורחי, שלא מתלהבים במיוחד ממנות מיוחדות ויצאות דופן והם פשוט לא יעריכו את זה, וחבל). כעת אני מחפשת מתכון לפילה סלמון אפוי, שילווה ברוטב קליל ולא משתלט. חשוב לציין שאני מבקשת רוטב ללא שמנת (האורחים שומרים על כשרות...) תודה

דנה ב

New member
נ.ב

"מקדימה תרופה למכה": ...כבר ניסיתי לחפש בעזרת המנוע, לא מצאתי את מבוקשי

sarit31

New member
יש לי מתכון מאוד טוב וקצר של סלמון

מורחים בשמן זית ואופים את הסלמון כעשר דקות בתנור ובאשר לרוטב זה נקרא רוטב שמיר 4 כפות חרדל דיג´ון חצי כוס שמן זית 2 כפיות מיץ לימון וזה הכל אני חושבת

sarit31

New member
יש לי תיקון

פלפל שחור כמובן איך שכחתי ומלח ושמיר שמה את החרדל ואחר כך תוך כדי ערבוב שמה את חצי כוס שמן זית ואחר כך מיץ לימון מלח פלפל ובסוף בבחישה האחרונה מוסיפה את השמיר וזה יוצא מעדן אפשר לשים את זה גם על התפוח אדמה אני עושה את זה כל הזמן הסוד של הסלמון זה שלא שמים אותו בתנור ליותר מדי זמןכי אחר כך הוא נהייה יבש וזה לא טעים בכל אופן לי אני אוהבת אותו מאוד עסיסי ביי שרית נ.ב תגידי איך יצא לך אם את רוצה לעשות את זה יש לי עוד מתכון לסלמון אבל מבושל אז אם את רוצה את המבושל אז אני אתן לך רק תגידי

sarit31

New member
דנה הקפצתי שלא תפספסי

הייי הופלה הופ הופ טרללה גדלתי בשנה.

sarit31

New member
היי דניאל

את מרתיחה מיים עם קצת מלח כי לדג יש מליחות מסוימת אני לא אוהבת מלח אז אני לא שמה אחרי שמים רותחים אז אני מכניסה לעשר דקות את הדג ומוציאה אותו אני מתכוונת לפילה סלמון חתוך מוציאה את העור בנתיים אני מתגנת בצל ופטריות מטבלת בשום ופלפל אם רוצים מוסיפים קצת ג´נג´ר מוסיפים את חתיכות הדגים ונותנים לזה קצת להתבשל עם המיץ של הפטריות וזה יוצא מעדן ביי שרית

eyanaa

New member
פילה סלמון עם דבש

אני תמיד מכינה וזה פשוט ונהדר ולא פחות חשוב- מהיר להניח את הפילה של העור כמובן לפזר מלמעלה פלפל גרוס, מלח ודבש (פשוט לזלף עם מזלג או כפית) להכניס לתנור - גריל לבערך 20 דקות לא יותר מדי אחרת זה מתייבש וזהו! טעים לאללה

דנה ב

New member
המון ../images/Emo51.gif לכולם

ובמיוחד לשרית, שהייתה זריזה במיוחד, ואפילו הקפיצה בעבורי מספר פעמים
... ומשום מה, הודעת התודה שלי מאתמול לא נקלטה
בכל אופן, המון תודה ושתהיה שנה נפלאה לכולם ומתוקה מדבש
אני

ווין תו

New member
פילה סלמון ברוטב קוסברה

מתכון: פילה סלמון ברוטב קוסברה רכיבים: 1 ק"ג פילה סלמון שלם 1 בקבוק רוטב כוסברה של אוליביה 1 כוס כוסברה טרייה קצוצה דק אופן הכנה: 1. שמים את פילה הסלמון בתבנית, מורחים ברוטב הכוסברה, שומרים במקרר למשך יממה. 2. מחממים תנובה לחום בינוני (180 מעלות), זורים על הדג את הכוסברה הטרייה, אופים 20-25 דקות עד שהדג מוכן. הערות: מקור המתכון: השף הלבן הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

sarit31

New member
גם לך דנה שנה טובה ותודה על התודה

אם את רוצה עוד מתכונים קלילים אני יכולה להביא לך בכייף ותהייה לנו שנה טובה באמת

למעלה