פיירול - האם לאשר את הפעולות הבאות?

פיירול - האם לאשר את הפעולות הבאות?

האם פעולות אלה חיוניות או שהן רוגלות?

אני לא מבינה בזה כלום

אבל ממה שקראתי בפורומים(גם פה) ביום האחרון, כל השמות האלה מופיעים אצל כל אלה שביקשו סיוע בגלל שהמחשב שלהם התחרבש(וירוס, לא סתם רוגלה). ויש לי הרגשה שזה בדיוק מה שזה. אני יכולה להביא לך קישורים מהודעות כאלה, אבל החלטתי לכתוב מיד לפני שתאשר.

קצת א"ט תגיד מה התוכנה עושה

כשאתה לוחץ על send to comodo for analysis? ואיך התוכנה בכלל ? טובה? לא מעצבנת? ממליץ עליה?

rc3002

New member
אפשר לאשר

הראשון הוא תהליך של windows (לפעמים צריכים לוודא שלא חדרה אליו איזשהי רוגלה) השני הוא תהליך של norton anti virus לעדכון אוטומטי של המוצר.

אין לי כבר את נורטון, איך זה יכול

להיות שמופיע לי עדכון לנורטון? יש לי את נוד32

זה עדכון של הסימנטק

ז"א זה יכול להיות עדכון שנועד לאנטי וירוס, או לגוסט, או ל winfax, ושאר התוכנות לש סימנטק.

אה ו ...

בדר"כ, כשמסירים את הנורטון, שוכחים להסיר גם את הsymantec live update שהיא תוכנה בפני עצמה. יכול להיות שהיא פשוט נשארה לאחר ההסרה של הנורטון

rc3002

New member
יכול להיות שזה לא הוסר לחלוטין...

ראשי התיבות של LU זה Live Update וזה שייך לנורטון. יכול להיות שלתוכנה אחרת של נורטון, לאו דווקא אנטי וירוס.

שאלה משלי:

כלומר אתם אומרים שהבעיות בדוגמאות שהבאתי רק מופיעות ב-exe האלו, והexe האלו כלשעצמם הם בסדר? זה מוזר שהשאלה באה בסמיכות כזאת לבעיות שהופיעו ב-exe האלה. זה בא למטרת הגנה בגלל הבעיות שהופיעו? כפי שהצהרתי בהתחלה אני לא מבינה בזה, ואני תמיד אעדיף לשמוע דעת מומחים, בכל מקרה אם יהיו באלה בעיות,והוא כן יתקין אותם, יש לו כבר פתרון בקישורים שהבאתי...

למעלה