פיטורין וזכויות

מצב
הנושא נעול.

פטה פטה

New member
פיטורין וזכויות

פיטורין וזכויות
פוטרתי מעבודתי (לאחר שנה) ב 25.1.06 -הנוהל בחברה הוא שמיד לאחר קבלת מכתב פיטורין אני לא חוזר לעבודה ומקבל שבועיים משכורת. השאלה שלי היא כיצד מחשבים את אותם שבועיים? האם נטו 14 יום או שבועיים כולל שבתות וימי שישי? שאלה נוספת היא כמה בערך מגיע לי עבור דמי הבראה ופיצויים.עבדתי בערך 6-7 שעות ביום והמשכורת היתה שכר מינימום.

שיר ורד

New member
מה תקופת העבודה המדויקת שעבדת?

פיטורין וזכויות
פוטרתי מעבודתי (לאחר שנה) ב 25.1.06 -הנוהל בחברה הוא שמיד לאחר קבלת מכתב פיטורין אני לא חוזר לעבודה ומקבל שבועיים משכורת. השאלה שלי היא כיצד מחשבים את אותם שבועיים? האם נטו 14 יום או שבועיים כולל שבתות וימי שישי? שאלה נוספת היא כמה בערך מגיע לי עבור דמי הבראה ופיצויים.עבדתי בערך 6-7 שעות ביום והמשכורת היתה שכר מינימום.
מה תקופת העבודה המדויקת שעבדת?
האם שכרך שולם לפי שעות עבדוה , או שכר חודשי קבוע? כמה שעות בחודש עבדת ?

XMankoX

New member
מנצלשת ומצטרפת לשאלה

פיטורין וזכויות
מנצלשת ומצטרפת לשאלה
אני עזבתי את העבודה לאחר חצי שנה שעבדתי (שכר מינימום לפי שעה) ולא קיבלתי דמי הבראה. רציתי לדעת כמה דמי הבראה מגיע לי? כמה שעות בחודש עבדתי? אני מניחה שממוצע 150 משהו כזה

שיר ורד

New member
לא מגיע לך, כי לא עבדת שנה

מנצלשת ומצטרפת לשאלה
אני עזבתי את העבודה לאחר חצי שנה שעבדתי (שכר מינימום לפי שעה) ולא קיבלתי דמי הבראה. רציתי לדעת כמה דמי הבראה מגיע לי? כמה שעות בחודש עבדתי? אני מניחה שממוצע 150 משהו כזה

XMankoX

New member
מסתומרת

מסתומרת
בעבודה הקודמת שלי קיבלתי דמי הבראה לאחר חצי שנה שעבדתי וכנ"ל עובדים אחרים שעזבו את העבודה האחרונה שלי קיבלו דמי הבראה אחרי תקופה של פחות משנה..

שיר ורד

New member
אז סתם קיבלת צופר שלא הגיע לך

מסתומרת
בעבודה הקודמת שלי קיבלתי דמי הבראה לאחר חצי שנה שעבדתי וכנ"ל עובדים אחרים שעזבו את העבודה האחרונה שלי קיבלו דמי הבראה אחרי תקופה של פחות משנה..
אז סתם קיבלת צופר שלא הגיע לך
על פי החוק

שיר ורד

New member
הודעה מוקדמת 14 יום ברוטו

פיטורין וזכויות
הודעה מוקדמת 14 יום ברוטו
פצויים - שכר של חודש ממוצע. דמי הבראה - קצת פחות מ 1200 שח

dblast

New member
מנצלש פיטורין

תודה רבה לשיר ורד
עזרת לי מאוד
מנצלש פיטורין
עבדתי שנתיים פחות שבועיים ופוטרתי. השכר היה 23 שקל לשעה משרת משמרות לפי שעות. איך יחושבו פצויים לפי (שנתיים או פחות?) כפול משכורת ממוצעת בשנה האחורנה? דמי הבראה קיבלתי לפני כחצי שנה. האם מגיע לי משהו בנוסף? מה הזכויות שלי? תודה

שיר ורד

New member
פצויים יחושבו לפי תקופת העבודה

מנצלש פיטורין
עבדתי שנתיים פחות שבועיים ופוטרתי. השכר היה 23 שקל לשעה משרת משמרות לפי שעות. איך יחושבו פצויים לפי (שנתיים או פחות?) כפול משכורת ממוצעת בשנה האחורנה? דמי הבראה קיבלתי לפני כחצי שנה. האם מגיע לי משהו בנוסף? מה הזכויות שלי? תודה
פצויים יחושבו לפי תקופת העבודה
המדויקת. דמי הבראה - אם שולמו דמי הבראה המגיעים עד לתאריך התשלום, מגיעה לך השלמה מתאריך זה ועד סיום היחסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה