פיוז´ן

MuffinMan

New member
פיוז´ן

במבט קצר לספריית הדיסקים הנחמדה שלנו בבית, קלטתי שיש לנו רק 2 דיסקים של פיוז´ן... אז אני חייב נואשות להמלצות ללהקות פיוז´ן טובות... ~אליאב

magic jam

New member
אל דאגה

שמע weather report ובכלל כל מה שקשור איכשהו בווין שורטר, יאקו פסטוריאס או ג´ו זווימנל ו oscar pitson trio (טריו ממש מעולים, הרבה פסנתר אכותי) בנתיים אני אמצא לך עוד כמה תוך כמה ימים אל תדאג.

V.W

New member
משתתף בהמלצה

ומוסיף את ג´ון פטיטוצ´י

yoss!

New member
אהיה קצת יותר ספציפי.

כדאי לך לשמוע וכמובן לרכוש את אלבומיו של מיילס דייויס מתחילת שנות השבעים זה הפיוז´ן במיטבו . אלבומים אילו ימשכו אותך לג´אז היותר טהור ולהכיר אמני ג´אז גדולים. האלבומים המומלצים הם: BITCHES BREW BIG FUN IN A SILENT WAY כמובן שיש את הסשנים האלה גם בהופעות חיות חשיבותם באה אח´כ.

atheist

New member
אתה מיתכוון ל oscar peterson ? כי..

oscar peterson מנגן ג´אז טהור לגמרי, לפחות הקטעים שאני שמעתי כולם היו cool jazz ... עובדה שבטריו שלו מנגן רון קרטר שלא ניגן פיוז´ן... עם אני טועה תתקן אותי... בכל מיקרה באמת טריו אדיר!!

yoss!

New member
לא הבנתי את מי שאלת אבל פטרסון

בהחלט מנגן ג´אז טהור. רון קרטר ניגן עם מיילס עוד בתקופת הקול ג´אז וההארד בופ וכן עם דולפי ועוד המון מגדולי הג´אז בשנות השישים.

magic jam

New member
אתה חצי צודק...

הוא הוציא דיסק או שניים שקרובים קצ תלפיוז´ן... למרות שבאמת זה לא היה ממש פיוז´ן

magic jam

New member
חזרתי עם עוד קצת

אליאב, חוץ מכל הידועים, קוריאה, דייויס, הנקוק, מאולה, מאת´יני ועוד. אתה יכול לחפש על שני סקסופוניסטים שאני אישית מאוד אוהב, bob berg ו mark turner פסנתרן מעולה גם, john patitucci ועוד טריו, mike melillo trio. תשמע בנתיים את אלה. תרצה עוד, תקבל עוד.

atheist

New member
חובה!!!

עם אתה אוהב פיוז´ן חובה לקנות אלבום של trabel tech (לא בטוח שכתבתי נכון....)

למעלה