פיגוע לפני 20 דקות

• פותח הנושא tenen
  • פורסם בתאריך

Super giRl

New member
והבלגה כן?

כי לא יודעת לא נראה לי שזה עזר... אבל עזבי אין לי כוח לפוליטיקה.

כבר כתבתי בפורום אחר

אין פיתרון לטרור. שרון הבטיח ביטחון ובכל יום יש פיגוע וגם הוא הבין כבר שאין פיתרון.

*may*

New member
נורא כיף להבטיח ביטחון כל הזמן

(במיוחד אם זה בבחירות..) אתה יודע, אי אפשר להבטיח ביטחון ובאותו זמן להפריח את הביטחון כלפי הצד השני. ואז מה הקטע ??. יש שרשרת של תגובות (משני הצדדים.) איזה יופי, אנחנו מפגיזים, הם מתפוצצים. נהדר. יד ימין לא מקשיבה ליד שמאל ? מעיין.

איך אני אוהב את המשפטים האלה

אלה משפטים יפים, יש גם את המשפט ``כן לשלום, לא לאלימות``. אני ממש נהנה להגיד אותם, אני מרגיש יפה נפש, חולם לשלום, שואף לשלום, איזה כיף להגיד את זה. אימרו *כן* לשלום, ו*לא* לאלימות!!! בואו נשלב ידיים, בואו נחכה שהאלימות תיפסק. אני מבטיח לכם שלא תהיה אלימות, וכן יהיה שלום. פינת הציטוטים: ``שאו עיניים בתקווה, לא דרך כוונות, שירו שיר לאהבה, ולא למלחמות, אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום (כי לא חלום הוא {LOL}) ובכל הכיכרות, הריעו לשלום ....... לכן רק שירו שיר לשלום, אל תלחשו תפילה, מוטב תשירו שיר לשלום, בצעקה גדולה`` (שיר לשלום) ``אך נזכור את כולם, את יפי הבלורית והתואר, כי רעות שכזאת,לעולם לא תיתן את ליבנו לשכוח, אהבה מקודשת בדם, את תשובי בינינו לפרוח`` (הרעות) ולסיום: `` Imagine there`s no country. it isn`t hard to do nothing to kill or die for and no religion, too Imagine all the people, living life in peace`` גלעד ``כן לשלום, לא לאלימות``

*may*

New member
``צריך להשמיד אותם ``יותר טוב, נכון?

כמה טוב להיות כובשים.........

למעלה