פיבס...

פיבס... ../images/Emo57.gif

חשבתי על משהו. בספר השלישי, פרק הבוגארט בארון. גרסה אנגלית (לא אמריקאית) עמוד 143 פיבס קורא ללופין: loony loopy lupin loony loopy lupin. יכול להיות שכל המחשבה שלי לא נכונה ואז נדפקה התיאוריה אבל loony בא מהמילה lunatic שזה גם הניק של ענבל אבל זה בעיקר משוגע. המילה lunatic באה מהמילה luna, שזה ירח בלטינית (ובעוד כמה שפות אבל זו לא הנקודה). כמו שסהרורי בא מסהר. לא משנה. בכל אופן, אולי פיבס ידע את הקשר של לופין אל הירח? או שאולי זה סתם ניחוש מוצלח? או שאולי פיבס הוא יותר ממה שאנחנו חושבים שהוא... תחשבו על זה...

עלפית

New member
גם אני חשבתי על זה...

והגעתי למסקנה שכן, פיבס יודע מה הוא לופין... הרי אנחנו יודעים שהוא מסתובב כל הזמן בכל הטירה, בטח באחת הפעמים הוא גם עקב אחרי לופין וראה מה קורה לו... אחרת לא הייתה לו סיבה לחשוב שהוא משוגע, או "חולה ירח". אה, ודרך אגב, אני ותמר מגיעות בבוקר של יום חמישי.

*קליאו*

New member
כנ"ל!! בדיוק מה שבאתי לכתוב!../images/Emo105.gif

חוץ מהמשפט האחרון..
(עם תמר
)

sarah

New member
הוא היה בהגוורטס כבר שנים ...

ואני בטוחה שהספיק לעקוב אחרי כל הקודנסאים המעצבנים האלה ולזרוק עליהם דברים, היו לו 7 שנים קודם לכן לגלות שהוא איש-זאב, אל תשכחו שהרוחות בהגוורטס כבר שניייייםם.... באעבה,שרה

Minerva

New member
לדעתי לא.

זאת מין אליטרציה חביבה כזאת... נו "לוני לופי לופין", זה כמעט כמו "נפשי נשרפה", או "סוד ייסורי". סליחה, נסחפתי. אם היה כתוב "LUNI"... אז אולי... אבל ככה זה סתם משחק מילים כזה.

למעלה