פותחת לי ערב...

מזל טוב! איזה יופי!!

סיום מצוין ליום. בהצלחה עם כל ההחלטות.

אשת נמש

New member
איזה יופי !

ממש שמחה עבורכם. ואת ונטשה יכולות עכשיו לעקור ביחד למרכז האמיתי (ולא המדומיין של נטשה)

איזה יופי!

מקווה שהבנתי נכון.. אנחנו מאוד נהנים השנה, מקווה שבעז"ה גם אתם,אבל חייבת לציין שהתשובה הסופית-סופית -סופית מגיעה נורא מאוחר וזה סוג של יאוש עד שמתחילה התקופה הזו, אבל לא רוצה לייאש, אז לפחות יש אור בקצה המנהרה, ולגבי
-אם תרצי,אצלנו יש הרבה מקום..
(גבעות,טרשים וכו'..), אבל לא אמרתי כלום על הפקקים שיש בבוקר בדרך לאן שצריך להגיע בבוקר...
ו- חודש שבט שמח
ורק בשורות טובות ל כו--ל--ןן !!!!!!

צריכה לקנות מתנה

לאחי שנולדה לו בת ראשונה אחרי המון שנות ניסיונות, ויש לו,די הכל... אז מה בכל זאת כדאי לקנות?

אני לא מקבלת אחוזים ובכל זאת הזמנתי כבר 3

בעיקר כי ראיתי את התגובות של היולדת הראשונה ושל אמא שלי למראה הפלא המהם אבל שומרת את זה כמתנה לאנשים קרובים יחסית או למשפחה.

צודקת

אפילו לעצמי רוצה כזה ומתקמצנת.. אבל לאחי מגיע, השאלה, היא אם הוא יעריך אותה?!? (בלי להכליל הוא רואה חשבון ואין לו שום קשר לאומנות..
)

מסכימה איתך

מבאס לקנות למישהו שלא מעריך (בגלל זה קניתי לעצמי
, התלבטתי אם לקנות לגיסתי וירדתי מזה. לא בא לי להביא ואז "להסביר" כמה זה מיוחד ....) מה החלטת לקנות בסוף?? (רואה חשבון? הוא מבין במספרים, צ'ק והכל מסודר
)

זהו שאני את הגבעות והטרשים

אשמח להחליף לשנה בפיח וקניונים. וכמובן עם כמה שפחות פקקים. את יכולנ לשלוח לי במסר מה הזמנים השנה. מתי מתחיל, מתי נגמר..

בתכל'ס מסכימה

גם אני הייתי מוכנה להתקרב ללימודים, אבל כל המסביב ,והילדים והמסגרות, זה לא שווה רק לשנה.. יואו,סיימתי עכשיו סרוגים (אבשלום קור -יציאה טובה באמצע הלחץ
), עוגת תפוזים,אצלנו בחורף,כל שבת (באינגלישקייק): 3 ביצים 1 כוס סוכר 1 כוס שמן 1 חבילת אינ' פודינג וניל כוס מיץ תפוזים טרי 1 וחצי כוס קמח 1 שקית א.אפייה חצי כוס קוקוס מקציפה במיקסר 2 דקות ביחד הכל ו-ביי יוצאת עם חברה לקפה,ועניינים

למעלה