פותחת לי ערב...

נ ט ש ה

New member
את חושבת שלא ניסיתי???

לבחור יש עצבי ברזל... קשה מאוד לפתות אותו...

נ ט ש ה

New member
הייתי לבושה באופן מלא

אבל לא אמרו לך שצניעות זה הניוד של פעם??

מזה אנו למדות ש....

אני מחברת את זה לדיון שהיה פעם-פעם על ניקיון המשרדים של הבחורים
שלנו, אז כנארה שהם חיים במשרדים נורא נקיים ואנחנו יושבות לנו בבית הג'יפה עד שהם באים
(אין בהודעה זו לרמוז שאפח'ת מכן ג'יפה. אבל אני כן. עצלנותז ו מחלה נוראית! כפרה ומזל שיש מוניקה)

מגיעה באיחור

ובטח תיכף הולכת לישון. הפעוט החולה הזה, בשילוב עם ההריון עושים ממני סמרטוט. אני קמה בבוקר עם מרץ להספיק דברים כי אני בבית, ומסיימת את היום עם מעט מאד. מעט כח, מעט הספק. הוא עדיין מעוך, כבר 3 ימים, אז נראה לי שנחזור איתו לרופאה מחר בבוקר לראות אם משהו התפתח או שזה פשוט וירוס וצריך לחכות שיעבור. האיש כבר הלך לישון, אחרי עוד יום מתיש במירוץ שמריצים אותו בעבודה החדשה. הוא כל פעם נדהם מחדש איך הוא צבר המון נסיון ניהולי וארגוני בצבא, ועובד עם אנשים שהם קלולס. זה משגע אותו.

נ ט ש ה

New member
אוף לא קל בכלל!

אם שניכם גמורים, למה את פה??!! יאללה לישון!! ומחר אל תנסי להספיק! תנוחי. את אישה בהריון!

pinkish123

New member
גמאני פה אחרי יום לא מאוד יעיל

היום דווקא התחיל סבבה. ואז בצהרים הייתה את הבשורה המשמחת על המבחן. ואז התחיל מבול הטלפונים, הסמסים הפייסבוק וכו וכו. ואז איכשהו מצאתי את עצמי על הספה מול סיינפלד והמפץ הגדול, שוב. אה וגם ראיתי את הפרק האחרון של סרוגים שהיה מעולה! לא היה אפטר היום. מחר חתונה של חברה ויבואו כל החבר'ה ויהיה כיף כי לא כל יום מסיימים בית ספר לרפואה :) מקווה שמחר נלמד קצת יותר טוב. ותודה לכל החמודות שברכו מזלטובים!

איך אתן עושות את זה?

19:30 והודעות כולם ישנים ?????? אצלי הימים מ-ת-א-ר-כ-י-ם!!!! (שזה רק עוד סימפטום קטן לאובדן השליטה שלי במה שקורה פה
) אפילו פיצפוץ קטן חושב שראוי לו להישאר ער עד 21:000 ומעלה. מעייף!

נ ט ש ה

New member
הקרפוצה הקורעת הזאת

צפתה בי מטאטאת. ואמרה שהיא לא רוצה לישון ונמאס לה לצייר ולקרא במיטה. הצעתי לה לנקות- היא קפצה מיד ואמרה "אני יכולה??" לא! כאילו מה נראה לך??!! מתי היא תבין ציניות??!

נ ט ש ה

New member
אז אני הסברתי לה

זה היה בצחוק. בכאילו.. אבל מתבדחת?? איזה שפה יפה!

אשת נמש

New member

אוף... מבאס שעד שכבר ישנים נגמר לגמרי היום. לא יודעת, אצלי בחורף אני בבעיה הפוכה- יש חושך כל כך מוקדם ואין כל כך הרבה מקום בבית הזמני והקטן שלנו שהכל מקדים- ארוחת ערב, מקלחות וכו' ואז הן ישנות מוקדם מידי לפעמים וקמות בהתאם- שיהיה ברור. 5 וחצי בבוקר כבר מתחילות להתעורר ורבים איתן שיחזרו לישון עד לפחות 6 וחצי.

אשת נמש

New member
פחחחחח בסוף פיספסתי את השרשור שפתחתחי

היה לי טלפון חשוב מהעבודה שלקח לי את כל הערב. אז בסוף במקום לראות משהו ולהציץ פה מידי פעם הייתי עסוקה בעינייני עבודה ועכשיו רק התעדכנתי פה. יאללה הולכת לישון לפני שהפוצקות יחליטו שכבר בוקר (לא משנה להן כמה חושך יש בחוץ ב5 וחצי בבוקר)

אמאבולי

New member
זאת בדיוק הבעיה שלי עכשיו, החושך!

אני מנסה להרגיל אותה (כבר שלושה חודשים!
) שלא יונקים בלילה, אז הכלל הוא שלא יונקים כל עוד יש חושך בחוץ. הבעיה היא שעם החורף הזה גם בשש בבוקר עוד יש חושך מוחלט, וכך אני מוצאת את עצמי יושבת כאן מחמש וחצי, אוכלות דליפקאן מהקופסא, ומחכות שתזרח השמש כדי שאוכל להניק אותה במיטה, להרדם בצוותא ולהרוויח עוד שעה שינה

pinkish123

New member
הפעם אני סוגרת את הלילה- ננה בננה ליטל :D

חזרתי מהחתונה היה מוצלח ביותר! פירוט מחר בבוקר :) בגזרת הלימודים היה לא רע. אבל לא מספיק. מחר בעל בבית , איזה כיף

למעלה