פורקת ..

Danidin266

New member
פורקת ..

בוקר טוב ! רוצה לשתף אותכם קצת בתחושות ובתסכול שאני מרגישה .
אז ככה בת 27 הריון שני שבוע 29 היום .
כבר שלושה ארבע שבועות או אפילו יותר אני מרגישה שאין לי סבלנות לאף אחד אפילו לא לילד שלי שהוא בן שלוש .
כל הסבלנות שהייתה לי נעלמה ,אם פעם הייתי מבקשת ממנו לעשות משהו והוא לא היה עושה הייתי חוזרת שוב ושוב ומסבירה לו ,לצערי היום אחרי הפעם הראשונה מגיעה הצעקה .
אני מרגישה גם שנהייתי בלתי נסבלת ,צועקת מתעצבנת על כלום לא נחמדה ומה הכי גרוע שלא ממש אכפת לי מה יגידו עליי ,אבל מצד שני אני יודעת שאני לא בסדר .
חם לי הקיץ עוד ארוך ואני מפחדת שזה רק יחמיר המצבי רוח האלה דיייי אני רוצה לחזור למי שהייתי נחמדה צוחקת חברותית . אפילו עם חברה טובה אני כמעט מנתקת קשר כי פשוט אין לי כוח לאף אחד למה זה ככה ?!?
בהריון הראשון ההורמונים השתוללו אבל רבאק לא ככה .
אני היחידה או שיש כאן עוד בנות שחוות את זה ?
יום נפלא הריוניות !

עדידס77

New member
אני איתך...

הריון שלישי. אני פקעת עצבים כמו שמעולם לא הייתי.
ברציונל אני יודעת שזה הכל הורמונים אבל לא מצליחה להשתלט על זה וכל הסביבה חוטפת.
מאוד משתדלת להיות סבלנית ויודעת שעוד כמה שבועות זה ייגמר...

קבלי את זה בהבנה. אני בטוחה שגם הסביבה מקבלת בהבנה, בכל זאת, אנחנו לא במצב רגיל.

fairyleila

New member
אוי גאד, מזדהה לגמרי

מניחה שזה ההורמונים, אבל העובדה שזה לא הריון ראשון ויש לנו, נוסף על ההריון עוד אנשים קטנים לטפל בהם (תאומים אצלי), לא תורם במיוחד...
גם לי היה בדיוק מה שתיארת. ממש כמה שבועות שהייתי צורחת על כולם על שטויות, ואז תמיד הייתי בוכה מרוב שהרגשתי רע עם זה. ממש תחושה נוראית.
זה די עבר, אבל חוזר פה ושם.
מה אומר לך....? גם זה יעבור....

אוף, לגמרי שם

אין לי סבלנות לאף אחד ולשום דבר. מזל שיש לנו כלבים כי עליהם תמיד מותר להוציא את העצבים...

בדיוק הבוקר חשבתי לכתוב בפורום בדיוק את מה שאת כתבת.

אני מקנאה בכל מי שאצלה מקבלים את זה בהבנה. פה כולם לא מבינים מה קרה לאמא והולכים על ביצים. וגם זה מעצבן...

טוב, נו, זה הריון רביעי וגם השלישי היה די ככה. אז אני כבר יודעת שגם הזיכרון שלהם קצר...

למעלה