פורצים לי לחדר ושודדים אותי...

*may*

New member
פורצים לי לחדר ושודדים אותי...

אתמול חלמתי שאני באה ביום חורף אחד לחדר שלי (בשכבת הנעורים, בנפרד מהבית של ההורים), ורואה בחוץ את המחזיק מפתחות שלי(פילון קטן מבד) קרוע ורטוב מהגשם.. הדלת של החדר שלי פתוחה. אני נכנסת לחדר ורואה שהוא מבולגן, גנבו לי את כל הבגדים, הנעליים והדיסקים מהחדר. אני מסתכלת בחפצים של השותפה שלי לחדר והם במקומם, אף אחד לא נגע בהם. אחר כך אני הולכת לכמה חדרים אחרים (ביניהם גם חדר של חברה שלי שבזמן האחרון אני לא ביחסים ממש טובים איתה), כדי לבדוק אם הגנב היה מישהו מהם. אני לא מוצאת כלום ואז באים עוד כמה אנשים כדי לעזור לי לחפש. ואז התעוררתי. זה היה חלום כל כך אמיתי שהייתי חייבת ללכת ולבדוק אם כל הדברים שלי עדיין בחדר. :) אשמח לשמוע פיתרון, מעיין.

גם אני חולמת על פורצים...

בדרך כלל חלומות על פריצה מבטאים פחד מפלישה לפרטיות, ואם גנבו לך את כל הדברים האישייים, הרי שהפלישה אפילו חמורה יותר. את חושדת בחברים שנמצאים בחדרים אחרים, ובמיוחד זוכרת את החדר של החברה שהיחסים איתה לא טובים לאחרונה. ייתכן שאת מרגישה שהם פולשים לך לפרטיות לאחרונה או מנסים ``לגנוב`` את עצמיותך או אישיותך. אולי העובדה שאת גרה עם שותפה בשכבת נעורים (ממה שסיפרו לי חברים שגרים באותו אופן הקרבה לאנשים גדולה מאוד), את מחפשת פרטיות וקצת מפריעה לך הקרבה הגדולה והקבועה לכולם.

מסכים עם כל מילה...

מסכים עם כל מילה, ו....כן מסתבר שיש לך את זה.....:) לא נותר אלא לקוות שתמשיכי במלאכת הפתירה. חלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה