פורסמה הדמיה של המת"צ ברחוב ירמיהו בירושלים

aryeri

Member

האם יש עמדות שאפשר להחליף בהן רב-קו ולהעביר את היתרות במקום?
אתמול עברתי במקרה בהדר, גיליתי שבקצה חסן שוקרי, במסופון האוטובוסים הקטנטן (יותר תחנת קצה מגודלת), יש עמדת רב-קו קטנטנה. שאלתי אם אפשר להחליף בה כרטיס (הכרטיס הנוכחי שלי כבר בן 9 ולפעמים קצת מקרטע, אז יאללה) ונאמר לי שכן, אבל אם אני רוצה להעביר את היתרות (נו, אלא מה?) אני צריכה לחזור בעוד ארבעה ימים
.

אני לא עוברת שם בד"כ, ולהגיע במיוחד בעוד ארבעה ימים זה טרטור... ובכלל לא ברור לי, אם כל הנסיעות נרשמות מיד (הרי המכשיר של הפקח יכול לבדוק) ואפילו היישומונים בסלולרי יודעים לקרוא את תוכן הכרטיס העדכני שלי, בדיוק מה הטענתי ומתי הוא עבר וכמה יתרות נשארו וכו' (גם דקה אחרי שזה קרה), מה הביג דיל? אנחנו לא ב-2018?

ונניח שהם חוששים שמשהו לא נרשם אצלם במערכת, הם לא יכולים להצליב את המידע במערכת עם המידע בכרטיס ולראות שהוא זהה? (הרי בכרטיס הכול עדכני). ונגיד שהם חוששים שאולי בכ"ז המערכת לא מעודכנת ועשיתי איזו נסיעה שלא ירדה, אם בלאו הכי לא נסעתי בתח"ץ כבר שלושה ימים, ואפשר לבדוק זאת בקלות בכרטיס, כאמור (וגם לפני שלושה ימים השתמשתי בחופשי יומי, שכמובן עבר זמנו ובטל קורבנו, ואין יתרה להעביר ממנו), למה אני צריכה לחזור בעוד ארבה ימים?

כשאגד החזירו לי זיכוי נאלצתי להגיע לקופה (פעם אחת לא מצאתי זמן ואיבדתי אותו, פעמים אחרות יצא במקרה). חייבת לציין לטובה את רכבת ישראל – כשקיבלתי כרטיס פיצוי הם פשוט הזינו אותו למספר הרב-קו שלי, וכשהעברתי אותו במכשיר ברכבת הוא נטען אוטומטית. כי כבר פאקינג 2018!
יבוצע בקטע שבין רחובות שמגר - הצבי. אם אני לא טועה זה במסגרת מת"ץ שמתוכנן בין רמת שלמה לתחנה המרכזית.
המת"צ יעזור מאוד לבעיית הפקקים באזור חרדי זה, אבל תעזור מאוד גם לקווים הבינעירוניים של אגד או אגד תעבורה לכיוון מעלה אדומים, מדבר יהודה, בנימין, הבקעה, ים המלח ואילת.

קישור להדמיה:
https://www.youtube.com/watch?v=asWUNniOW18

זה לא פותר את קשיי הגישה בין צומת הכניסה לעיר לתחנה המרכזית

יבוצע בקטע שבין רחובות שמגר - הצבי. אם אני לא טועה זה במסגרת מת"ץ שמתוכנן בין רמת שלמה לתחנה המרכזית.
המת"צ יעזור מאוד לבעיית הפקקים באזור חרדי זה, אבל תעזור מאוד גם לקווים הבינעירוניים של אגד או אגד תעבורה לכיוון מעלה אדומים, מדבר יהודה, בנימין, הבקעה, ים המלח ואילת.

קישור להדמיה:

זה פתרון אחר

זה פתרון אחר
בין צומת סחרוף לצומת הכניסה לעיר אושר להרחבה לשלושה נתיבים לכל כיוון, (ואולי אפילו התחילו עבודות) כאשר הנתיב השלישי יהיה לתחברוה ציבורית. וכן יהיה מחלפון בצומת גינות סחרוף.

המת"צ בירמיהו קשור לקו הירוק, אשר יוריד נתיב לכיוון משרי ישראל ומבר-אילן (גם בתקופת העבודות וגם במצב הסופי), ולכן חלק גדול מתנועת האוטובוסים, בדגש על הבינעירוניים תוסט לציר ירמיהו-שמגר-גולדה.

עובדים כבר שם מתחילת הקיץ, הרבה עבודות עפר

זה פתרון אחר
בין צומת סחרוף לצומת הכניסה לעיר אושר להרחבה לשלושה נתיבים לכל כיוון, (ואולי אפילו התחילו עבודות) כאשר הנתיב השלישי יהיה לתחברוה ציבורית. וכן יהיה מחלפון בצומת גינות סחרוף.

המת"צ בירמיהו קשור לקו הירוק, אשר יוריד נתיב לכיוון משרי ישראל ומבר-אילן (גם בתקופת העבודות וגם במצב הסופי), ולכן חלק גדול מתנועת האוטובוסים, בדגש על הבינעירוניים תוסט לציר ירמיהו-שמגר-גולדה.
עובדים כבר שם מתחילת הקיץ, הרבה עבודות עפר

כפי שניצן כתב, העבודות בעיצומן.

זה פתרון אחר

כפי שניצן כתב, העבודות בעיצומן.

אפילו כבר בנו יסודות והכנה ליציקת עמודים למעין גשר שיהווה הרחבה לכביש מצד המדרון של ליפתא (נכון ללפני שבוע)

חבל רק שאין לנו מידע מסודר על שלבי העבודה בפרוייקט.

מצרף תמונה שצילמתי ביום שישי שעבר מעמק הארזים לכיוון סחרוב.

25306yosef

New member
אתה לא רוצה להקפיץ את זה?

קישור להדמיה:
אתה לא רוצה להקפיץ את זה?

למעלה