פורים מקורי..

ספירו^ש

New member
פורים מקורי..

כשהייתי יותר קטנה.. לפני כמה וכמה שנים, תמיד קראו לי ``מלכת המקוריות``.. כן, ככה הייתי.. הכי מקורית.. כל שנה בפורים הייתי מתחפשת למשהו מיוחד פעם זה היה לאפרוח שבוקע מביצה, פעם לספר, אפילו לחצי לב התחפשתי עם חברה.. אבל מידי שנה.. הרגשתי שטיפה מה``חגיגיות`` של פורים נעלמה ממני.. הרגשתי ש``מלכת המקוריות`` כבר לא הייתה אותו דבר.. אני זוכרת את אותו היום.. או יותר נכון הלילה.. זה היה ביום שלישי אחד.. יום לפני פורים.. שכבתי על המיטה, ובפעם הראשונה בחיים שלי, ל``מלכת המקוריות`` לא היה למה להתחפש.. שעה וחצי ככה שכבתי במיטה.. ואני זוכרת שבאיזהו שלב כבר זה הצחיק אותי.. ``מה, שבצורה כזאת ``מלכת המקוריות`` תאבד את התואר שלה?? no way!`` לאט לאט עלה לי חיוך ממזרי כזה על השפתיים.. והלכתי לישון. למחרת בבוקר קמתי שעה וחצי יותר מוקדם.. כולם ישנו הבית היה שקט ואז, ניגשתי למלאכה.. ``הממ.. אוקי, בואו נראה.. אין לי כ``כ הרבה חומרים לתחפושת.. וגם אמא ישנה אז היא לא יכולה להכין לי את התחפושת.. בואו נראה מה נעשה..`` התחלתי לחפש כל מיני דברים בבית.. בשקט בשקט בסופו של דבר, עלו בידי הדברים הבאים: חולצה שחורה גדולה, 5 טפטים בצבע: אדום, ירוק, כחול, צהוב וסגול, קשת לשיער, קרטון ביצוע, מספריים, דבק ומה עוד??. אני יודעת מה עוד! ההרגשה שהייתה לי שבפעם הראשונה בחיים שלי אני הולכת להכין לי תחפושת לבד! וואו זו הייתה הרגשה מדהימה.. הרגשה של ילדה גדולה.. (למרות שהייתי קטנה..) בקיצור, כל הדברים היו פרוסים לפני.. ישבתי וחשבתי.. לפתע, עלה במוחי רעיון מבריק! והשמעתי צרחה של שימחה!!!!! אופססס... כמעט הערתי את אחי.. :) הכנתי את כל הדברים לתחפושת.. הכל היה מוכן.. כשההורים התעוררו כבר לבשתי את התחפושת שלי.. אמא שלי חייכה.. אמרה שיש לי עתיד בהכנת תחפושות.. הגעתי לבית ספר, כל הילדים התקהלו סביבי! חברות שלי אמרו: ``ספיר, גם השנה שמרת על התואר! כל הכבוד!`` לא הייתה מאושרת ממני.. רעיון טוב להתחפש לקשת בענן הא? :) שיהיה לכולכם פורים שמח ומאושר!!! אוהבת מאוד, ספירו`ש

היי ספיר, אפשר לשמור על....

הציבעוניות של קשת בענן..... דרך אגב תקראי כמה שורות אחורה שלי הגלידה כבר נמסה..... יונית

tairon

New member
הנסיכה הזו יצירתית.....

אהבתי את הקטע מקסים נפלא ומרגש את מקסימהכמו תמיד ואפילו יותר כל פעם מחדש נהדרת שכמוך זה מה שאת גרמת לי לחייך וזה שווה המון

רותי ב.

New member
למלכת המקוריות

ולנסיכת הפורום, עשית לי חיוך ענק בהודעה הזו, ובכל הודעה אחרת את גורמת לי שמחה אמיתית על נוכחותך, וניסיתי המון לשלוח לך קשת בענן, ולא הצלחתי. מנסה שוב, ושמרי על התואר מחר, וספרי איך היה. אוהבת המון, (-: אותך

למעלה