פורטוגל בוחרת שיר

python 4

New member
ובענייני פורטוגל כמובן!

לירוני, ספרי מה יוצא לך כשאת כותבת את הכינוי שלי במסנג'ר!
(אגב, להבין במושגי פורטוגל ולהבין בגמיזות זה כמעט היינו הך)

oren456

New member
שיר חביב נבחר

אך כרגיל זה לא מה שיעלה את פורטוגל לגמר.

Mega OhCHA

New member
Pure Filth

Because of too many countries in ESC this year, i think the EBU should allow 2 countries to pull out without any financial penalty and full refund of participation fee and hope that portugal withdraw

נשמע כמו שיר שיכול להיות להיט ב....

חתונות.אבל למרות זאת זה שיר נחמד.הוא קליט וכיפי ואם זה יהיה באנגלית עם כוריאוגרפיה טובה אז זה יכול לעלות אפילו לגמר.כן כן,יש לזה סיכוי.אבל כאמור הפורטוגלים לא ידועים בכוריאוגרפיות מרשימות אז כנראה שפורטוגל שוב תישאר בסמי.

שיר חביב לפורטוגל!

אבל בשנה הזו אין לשיר הזה כל סיכוי (סורי לירוני
), הוא מזכיר לי איזה שיר נושא מתוך טלנובלה ספרדית... חביב. נחמד. לא מספק.

Flendy

New member
על מה לעזאזל הם חושבים כשהם בוחרים

שיר?! זה כל כך גרוע למען השם.כל כך גרוע חסר חן זול וסתמי. הם חייבים להתחיל לבחור את השיר שלהם באמצעות ועדות כי מה שקורה שם נהיה כבר ממש לא ברור.

טליה ג

New member
פורטוגל, פורטוגל, מה יהיה איתך?

אני אישית אוהבת את השיר, כי אני מתחברת לשלאגרים לטיניים קליטים כאלה, אבל בשנת 2007 ואצל הדור הצעיר הסיכוי של שיר כזה להצליח הוא קלוש מאוד! אני מקווה מאוד שהשיר יישאר בפורטוגלית ולא יתורגם לאנגלית, כי השפה נותנת לו חן מסויים וניחוח אותנטי, אבל בכל מקרה, בפורטוגלית או באנגלית, אני לא רואה את השיר עולה לגמר! אבל לעומת 3 השירים האחרונים של פורטוגל אין ספק שמדובר בשיפור עצום!

למה הם לא עושים את הלא יאומן

ומשלמים לנלי פורטדו שתייצג אותם.....יש להם די סוס מנצח ביד,ולא עושים די בכך...

Flendy

New member
כי למה שאמנית בסדר גודל

שלה תשים קריירה משגשגת בצד ,תעזוב הכל, ותלך לשיר באירוויזיון? האירוויזיון אולי זה המרכז המוזיקלי שלך אבל עבור העולם הוא שני ערבים לא חשובים בשנה.

M a g n u s

New member
כן, מילא ב-2005 כשהקריירה שלה קצת

דעכה, אבל השנה כשנלי הפכה לתפוח אדמה לוהט במיוחד, נראה לי שהדבר האחרון שהיא צריכה זה אירוויזיון.

Flendy

New member
על מה את מדברת? את שמעת את השיר

שאני שמעתי? הוא נשמע בדיוק אותו דבר כמו השיר שלהם משנה שעברה ואפילו מעובד אותו דבר.

טליה ג

New member
פרט לעובדה ששניהם שלאגרים

אין שום דמיון. בשנה שעברה היה להם שלאגר שוודי מאוד מבולגן, והשנה הם הולכים על לטיני שמתאים למסיבת סילבסטר של גמלאי רפא"ל. לי אישית מוצא חן הסגנון הלטיני (יאללה, בוא תרד עליי ותגיד שיש לי טעם נחות
), אבל ברור לי שבאירוויזיון של ימינו זה לא יעבוד. אני גם לא רואה את נורווגיה עולה לגמר. השיר הלטיני היחידי שלדעתי יש לו עוד סיכוי השנה הוא של ספרד, מפני שהוא פחות נשמע כמו שיר חתונות, ועצם העובדה שמבצעת אותו להקת בנים, מורידה ממנו מעט את תדמית השלאגר.

למעלה