פורטוגל בוחרת שיר

Flendy

New member
את לא צריכה להצטדק

אבל אני לא מוצא הבדל מהותי בין פורטוגל06 ל07 וזה שאחד קצת יותר לטיני לא אומר שיהיה ביניהם הבדל מהותי. בכל מקרה לדעתי זה השיר הגרוע ביותר שנבחר עד כה יחד עם דנמרק.

אם מלטה 2005 המיושן הגיע למקום 2 אז

לפורטוגל בהחלט יש סיכוי לפחות לעלות לגמר עם הופעה טובה.האירוויזיון של השנים האחרונות מתיימר להיות עכשווי אבל עובדה שמלטה 2005 שהוא שיר אירוויוני מיושן הגיע למקום השני.כדי ששיר לא יצליח באירו הוא צריך להיות ממש מיושן כמו השיר של טל סונדק.הכל תלוי בהופעה והשיר של פורטוגל בהחלט יכול לעלות לגמר בעזרת כוריאוגרפיה טובה והגרלה טובה בסדר השירים.

מלטה 2005 יותר מאשר הוא מיושן

הוא ממוחזר, דביק, תבניתי ונוסחתי. פשוט העלייה הכל כך צפוייה ומציקה הזאת לפזמון- מוציאה אותי מדעתי
זה ייצור כלאיים אמיתי, כי הנוסחתיות והתבניתיות והשטאנציות בו פשוט זועקים לשמיים וצורמים

לא דיברתי על שרית חדד

ולא הצלחת לעצבן אותי. הלוואי וכל הבלדות היו כל כך מרגשות, בנויות היטב ומלודיות כמו ישראל 02. שיר יפה, מרגש, מלודי, לחן פיצוץ, מקסים, נפלא, סימפוני, הרמוני, ומזכיר את השאנסונים הטובים והיפים של פעם.... אבל כמובן- הפורום שלנו קצת מוגבל ומקובע. - דברים שבאים מהבלקן בשפה סרבית עם קצת דרבוקות/וכינורות + ljubavi ljubavi = וואו איזה איכות
- שיר שמכיל מילה או שתיים על שלום/פיוס = איכככככככככ, זה קיטשי ודביק
ככה זה כשהפורום מוגבל שכלית
(אני לא מתכוון לכולם אלא רק לחלק) קצת קשה למוגבלים שכלית להבחין מתי לחן טוב ומתי לא

../images/Emo46.gif תיזהר שאני לא אביא עלייך איזה

סלע
ענק
לא מתאים לך להיות כזה אנטי פשושי
אכזבת אותי
נמאס לייייייייייייי אני לא יכול עם הלחץץ הזהזההה

טליה ג

New member
מלטה היה בלדה קלאסית נטולת גיל

ואי אפשר לקרוא לו שיר מיושן, בעוד שפורטוגל השנה זה שיר חתונות שמתאים ל"רוקדים עם כוכבים" אבל שהיום אף זמר לא היה מוציא יותר!

מחלטה 05 לא מיושן אלא דביק

קיטשי, נוסחתי ותבניתי ושמאלצי ושטאנצי ברמות מחרידות
כל כך צפויייייי וגם די גנוב

Sir Terry Wogan

New member
הזמרת ממש חמודה!

אבל השיר... נו, זה לא רציני מפורטוגל. יש שירים הרבה יותר גרועים השנה, וזה עדיף על בנות הקוישש, אבל אם כבר מישהו יצליח לרכב על כל אופנת ה"רוקדים עם כוכבים" בדרך להצלחה, זו תהיה דווקא נורווגיה

drnaji

New member
שיר חביב אם כי חסר עמוד שדרה

שיפור אדיר לעומת שנה שעברה.

א א ל א

New member
נכון הוא זול ונכון הוא סתמי אבל...

התמכרתי אליו, לקצב ולמילים...מה לעשות?! הוא לא מספיק טוב כדי לעלות לגמר, והדעה של כולם על פורטוגל לא מוסיפה אבל בכל זאת נחמד להאזין לו פה ושם!!

למעלה