פורום סברינה

פורום סברינה../images/Emo70.gif

תודה לסופרת צעירה(מצטערת שרשמתי את הכינוי אני לא יודעת את השם..
) על העזרה
אז ככה...הפורום יבש ואף אחד לא נכנס אליו או משקיע בו. אפילו אם ניכנסים אליו אף אחד לא כותב פה כי מרוב שרואים שההודעות פה ישנות חושבים שאין אף אחד ובגלל זה לא מצטרפים חדשים. אני למשל נכנסת כל יום אבל לא מגיבה(אין על מה
)...אני כל הזמן בודקת מה קורה בפורום ורואה שכלום לא קורה! אז כדי לעשות משהו בפורום כולם צריכים לתרום!אם זה בהבאת ילדים לפורום ואם זה בפירסום הפורום בפורומים אחרים! צריכים להתחיל להגיב על הודעות שרושמים ושירשמו. מי שמוכן לעזור בטיפוח הפורום ורוצה להשקיע בפורום אז להגיב! צריכים לתכנן משחקים ושכולם ישתתפו! מי שיכול להכין תמונות/רקעי תמונות לסדרה(בפוטושופ) מי שיפעיל את הפורום ויעשה חידונים.... חוליה החלשה/חזקה חידון/טריוויה במסרים ובשימוש תוכנה מיוחדת אולי לעשות משחקי עיוות תמונות,מצא את ההבדלים. לעשות סקר לפתוח שירשור שבועי ולמי שיש עוד רעיונות אז להציע! ושוב תודה רבה לסופרת צעירה

בבקשה ../images/Emo9.gif

יש לי עוד רעיון להציע: אפשר לקחת קטע מתוך פרק (יש אתר עם כל התסריטים) לתרגם אותו ולראות אם משהו מזהה באיזה פרק זה.. או תמונה ולהמציא מה אומרים בה או לזהות מאיזה עונה התמונה. אני כרגע לא בטוחה מה אני יכולה לעשות, אני אסתכל במחשב ואראה איזה תמונות יש לי ואחפש חומרים באינטרנט. את לא היחידה שלא יודעת את השם שלי האמת שלא כתבתי אותו באף פורום בתפוז. דרך אגב, קוראים לי נגה.

אני צריכה להגיד משהו שקשור בערך.

פורום ג'ואן מארקדיה נסגר, בזמנים מסוימים הפורום שלהם היה הרבה יותר פעיל משלנו. מה שאני מנסה להגיד זה, שזה יכול לקרות גם לנו אז אם אתם לא רוצים שהפורום שלנו גם יסגר, אז תתנדבו קצת להפעיל את הפורום אם כל אחד יתנדב הפורום היה פעיל מאוד.

TINKERBELL 15

New member
הי, לא להפוך את זה לטרגדיה :)

בסך הכל -נמשיך עם הכל - רק בקומונה!

זה לא מפריע לך?

את המנהלת....את אמורה לעשות משו שיגרום לשיתוף פעולה. את אמורה להיות פעילה פה...וזה לא מפריע לך אם יסגרו את הפורום?!?!?!

TINKERBELL 15

New member
זה ממש לא זה

עם זה יש בעיה אני מ-א-ו-ד אוהבת את הסדרה, וניסיתי כמה וכמה פעמים לעורר את הפורום וזה לא עובד. קיבלתי כבר כמה פעמים הצעות לעבור לקומונה ודחיתי, אבל זה הגיע למצב שאני כבר לא יכולה...ואף אחד מפה שעבר את גיל ה-16 לא היה מוכן/ה לקחת על עצמו אחריות, ואני כבר לא יכולה עם העומס... הקטע הוא שפניתי למנהלים אחרים שיקחו על עצמם (ומנהלות כמובן) אבל כל מי שפניתי לא היה מעוניין...

TINKERBELL 15

New member
אחרי שפניתי לא למנהל אחד ולא

לשניים אלא לששה שאף אחד מהם לא נסכים לקחת על עצמו את הפורום, אין לי כבר לאן לפנות. לי בקושי יש זמן ואף אחד מכם שמוכן לא עבר את גיל ה16 ומכאן הבעיה.

TINKERBELL 15

New member
את כל מה שרשמת,

אפשר לעשות גם בקומונה! ושם, גם תוכלו לנהל אותה! נעשה מכרז ובסופו של דבר 2 ינהלו אותה במקומי.

למעלה