פורום יקר שלי

פורום יקר שלי

הרבה זמן לא התראינו (למעט מי שהיה היום בהופעה) וגם הרבה זמן לא יצא לי להכנס לכאן כדי לכתוב כמו שצריך ... היום הייתה ההופעה בלה פצ'אנגה בכפר סבא שבאיזשהו מקום הייתה בשבילי מאוד מיוחדת ומרגשת ולא 'עוד' הופעה אקוסטית. לפני שנה הייתה ההופעה בתמונע שהייתה הגשמת חלום קטן בדרך הסלולה והארוכה שלי (ושלכם) והיום בלה פצ'נגה הרגשתי איזשהי חגיגה פנימית בליבי... ההופעה הייתה קצת מוזרה ומלאה ברגשות מעורבים והמון רעש (לא חיובי) אבל באמצע הייתה אוירה נעימה ומרגשת. המוזרות הזאת מסמלת בעצם את כל התקופה האחרונה שעוברת עליי כאדם וכאומן בנפרד כמו שרק אתם יודעים סיימתי להקליט את האלבום ב8.8.08. מה שנותר זה שהוא יצא לחנויות ויראה אור. אני נמצא כרגע בתקופה של חיפושים (שוב). חיפוש עצמי, חיפוש אחר השירים החדשים שמתרוצצים במח, חיפוש אחר משהו מחמם לחורף והחיפוש הגדול הוא אחר חברת תקליטים. כנראה ששוב יציאת הסינגל תידחה בגלל שכרגע אין משהו סגור עם שום חברת תקליטים (יש פניות ודיבורים וישיבות) אבל התהליך מתקדם ולאט לאט אמצא את המקום שיאמין בשירים שלי, בדיסק שלי. הדיסק יצא בחורף (שזה אומר בחודשים הקרובים) ואת זה אני לא מבטיח רק לכם אלא גם לעצמי. ונעשה את זה.. במהלך השבועות הקרובים אני רוצה לעלות לכאן השמעה ראשונה של שיר מתוך האלבום הגמור והמלא 'אני וכל המחשבות' א. כי אני רוצה לחלוק איתכם ואפילו אם לשיר אחד את הילד הראשון שלי ב. כי אולי מספיק עם הסקיצות? ג. כי אין לי סבלנות אולי אתם תבחרו איזה שיר זה יהיה? חג שמח לכולם, שנה טובה ומלאה בהגשמה עצמית, כמה שיותר לחייך (ולא בצביעות) ויחזרו אליכם חיוכים וטוב. אמן ותהיה לנו, לכולנו שנה מלאה בהצלחות ובאהבה אמיתית נתראה בבארבי נועם פנחסוב

כבר אמרתי לך.. ויותר מדיי פעמים...

אבל זה לא מונע ממני להגיד לך שוב.. תודה על מי שאתה. 3> אין לך מושג אפילו, כמה ריגשת אותי היום... והייתי צריכה את ההודעה הזאת, שתסדר לי בפנים את כל ההתרגשות הזאת ותהפוך אותה לדבר חיובי :) נתראה בבארבי יהיה פיצוץ!

נועם, מהמם שלי ../images/Emo23.gif

אין עליך
אתה מצליח להדהים ולרגש אותי כל פעם מחדש אני כבר ממש מתגעגת
דנוש =]

../images/Emo99.gif

כמה מחמם לקרוא את ההודעות שלך. ובקשר לדיסק. נכון כולנו כבר מחכים שהוא יצא ושישר נלך לקנות אותו! אבל.. נחכה כמה שצריך! כי זה ברור.. כשזה יגיע.. זה יהיה אדיר! מחכה כבר בטירוף לבארבי

נועם.......

פשוט אין עליך... ההופעה אתמול.. הייתה בשבילי ממש מיוחדת עם הביצועים החדשים והמחודשים זה גורם לי כל פעם להתרגש ממך מחדש.... תודה על ההודעה, זה עשה לי טוב בלב לקרוא, ובכלל תודה על הכל. נתראה בבארבי ויהיה הכי כיף שרק אפשר שוב תודה
.

איזה כיף לראות אותך כאן../images/Emo9.gif

אני מאוד מקווה שתמצא חברת הפצה מהר, ואני עוד יותר מקווה לשמוע שיר מהאלבום הגמור. אני אישית מעדיפה את לעוף
אבל כמובן שזאת לא החלטה שלי. שתיהיה לך שנה מדהימה! אוהבת

שנינה11

New member
נועמיקו../images/Emo23.gif

אתה לא מבין כמה טוב ההודעה שלך עשתה לי.. אתה כזה מקסים
אני מתה כבר שהדיסק יצא!! נועם לא משנה מה קורה, מה אומרים לך תאמין במוזיקה שלך ותזכור שכולם כאן מאמינים בה ובך! חג שמח:) אוווהבת

המחצללת

New member
נועם :)

באמת משמח לראות אותך כאן, ולקרוא את ההודעה... אני מודה לך על הכל :) באמת, תודה על כל רגע, על כל מילה, כל בדיחה, על כל חוויה וכל הופעה.. אז שוב, תודה. אני מאוד שמחה שלאט לאט העניינים מתקדמים עם האלבום, ותמיד תדע, שאם תביט אחורה, כולנו מאחורייך, איתך. אומנם לא יצא לי להגיע אתמול, אבל אני חייבת לציין שהביצוע של "שמתי לב" היה מהמם.. רק מלשמוע בטלפון כל כך התרגשתי והתלהבתי.. כמו כולנו, אני כל כך מחכה לאלבום, לראות אותו מונח בTOP 25 בחנויות טאוור רקורדס.. לקנות אותו ישר ולהתלהב עד השמיים.. חג ראש השנה שמח לך ולכולכם :) כמובן שנתראה בבארבי, יהיה אדיר. :)

אני לא מצליחה בכלל לנסח מה שאני רוצה להגיד..

אז אני לא ארבה במילים.. שיהיה המון בהצלחה אני לא יכולה לחכות כבר לסינגל, לדיסק.. למרות הרעש הלא רצוי אתמול בהופעה הצלחת לרגש אותי כמו תמיד..זה משהו בך שלא משנה מה הגורמים הסביבתים אתה מצליח לרגש.. מחכה לשיר.. מיכלי:)

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo23.gif.

אתה מדהים אותי כל פעם מחדש. אני מקווה שתמצא חברת הפצה מתאימה במהירות האפשרית :) עושה לי טוב לראות אותך פה..
. תודה על הכל. נתראה בבארבי :)

sivanm82

New member
נועם ../images/Emo13.gif

גם אני לא ארבה במילים, באמת קשה להגיב להודעה כזו יפה
שמחה סוף סוף לשמוע ממך אחרי תקופה ארוכה ש..לא חח
מקווה ובטוחה שתמצא בקרוב את החברה שתפיץ עבורך את הדיסק שבטוח יצא מדהים, ושסוף סוף נזכה לקנות אותו ולשמוע את השירים שלך בצורה נורמלית יותר( חח אני לא מתלוננת, חס ושלום...
) ובלי קשר, בגלל שבאה עלינו (נקווה שלטובה) שנה חדשה, אנצל את ההודעה ואומר שאני שמחה שבשנה שחלפה הכרתי את המוזיקה שלך,ואת כל מה שהיה שכרוך סביב זה. באמת שזה עשה לי, אישית, רק טוב, אז תודה על זה
שתיהיה לך(ובכלל, לכל מי שכן
) אחלה של שנה חדשה, עם הרבה אהבה ואושר..

למעלה