פוסססס, האורך כן קובע - בדיחה

itaf10

New member
פוסססס, האורך כן קובע - בדיחה

הודעות כל כך ארוכות ובוקר טוב כבר אמרתי, החלטתי לפתוח בבדיחה שקיבלתי הבוקר תהנו ותחייכו
 

itaf10

New member
לא שמתי לב למשקל ../images/Emo6.gif

ביום ההולדת ה-50 של האישה, מגיע הבעל הביתה ומגיש לה זר פרחים ענק וציור ממוסגר יפה במתנה. לאחר החיבוקים והנשיקות המתבקשות, האישה מסתכלת על הציור שזה עתה קיבלה כמתנת יום הולדת – טבע דומם: על שולחן מונחים ורד אדום, בקבוק שמפניה, כיכר לחם ובקבוק חלב. היא פונה אל הבעל ושואלת מה לדעתו המשמעות של הציור, בגללו הוא בחר בו למתנה. הבעל עונה: "חביבתי, כאשר התחתנו, היית בשנות העשרים שלך, ודמית לורד רענן, בשנות השלושים נדמית לי כיין שמפניה תוסס, בשנות הארבעים היית כמו לחם טרי, חם ומשביע ועתה בשנות החמישים את מזכירה לי פרה עתירת חלב." האישה לא ממש מתלהבת מהמשל של הבעל ומיד עונה לו: "יקירי, יש איזה שהוא עומק במשל שלך, אך אני רוצה להוסיף כדי שתדע – באמת, בת עשרים הייתי כמו ורד אדום וריחני, אלא שאת עלי הכותרת הראשונים, לא אתה תלשת. בשנות השלושים שלי, הייתי אכן כמו שמפניה תוססת ומשכרת, אלה שאתה שתית רק את השארית מהבקבוק לאחר שרוב השמפניה התפזרה בין החוגגים מיד עם שליפת הפקק. בשנות הארבעים, באמת דמיתי לכיכר לחם, חם, מהביל ומשביע, אלא שאתה קיבלת רק את הקליפה שנשארה בערב עם חזרתך מהעבודה, ואילו עתה, שאני בת חמישים, אמרת שאני דומה לפרה המניבה חלב, רק כדאי שתדע שיש בסביבה לא מעט פרים המתעניינים לדעת מתי החמור יוצא מהבית ....."
 

שרונהה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ת'אמת אני דפקא הייתי מרגישה מוחמאת מאוד, הדימוי פרה עתירת חלב נשמע לי אחלה כמו ארץ זבת חלב ודבש
 

itaf10

New member
פרות פרות, אך מניבות חלב בריא וטעים

לא חשוב הגיל העיקר התרגיל. הרי כולנו יודעים שהמרק מתרנגולת "זקנה" טעימה יותר מה.... שיגידו מה שיגידו, בנות 50 בעידן של היום זה לא מה שהיה פעם... אנחנו עוד בשיא הע(א)ונה.
 

אנפה2

New member
עכשיו בדיחה !!!../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif../images/Emo127.gif../images/Emo128.gif

מורה נכנסת לכיתה ואומרת : עכשיו תלמידים הולכים ללמוד על תרופות. שואלת אותם המורה, איזה תרופות הם מכירים ? תלמיד ראשון אומר, אני מכיר אקמול, הוא טוב לחום כאבי ראש וכאבים בכלל. המורה : כל הכבוד!!! תלמיד שני אומר אני מכיר סירופ לשיעול, שטוב גם לכאבי גרון וגם לשיעול. המורה : כל הכבוד. תלמיד שלישי מרים יד בהתלהבות : המורה אני מכיר ויאגרה. המורה (מופתעת והמומה). מאיפה אתה מכיר ויאגרה ????? ולמה זה טוב ????? התלמיד : מאמא שלי !!! וזה טוב לשלשול. המורה אייך ???? התלמיד : כל לילה אני שומע אותה אומרת לאבא שלי "קח ויאגרה אולי החרה הזה יתקשה".
 

אנפה2

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifבדיחה נוספת .../images/Emo128.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

תיירת מבקרת בכותל ורואה יהודי ישיש סיים את תפילתו, ומקפל את טליתו, ניגשת אליו ושואלת : סליחה אפשר לשוחח איתך ? היהודי הישיש : " כן בבקשה " התיירת : באיזה תכיפות אתה מתפלל כאן ? היהודי הישיש : כל יום מזה 40 שנה. התיירת : ולמה אתה מתפלל ?? היהודי הישיש : אני מתפלל שהיהודים והפלסטינים יחיו בשלום, וגם שאנשי פורום 50 פלוס יחיו בשלום. התיירת : ממש נהדר , ואייך אתה מרגיש אחרי שאתה מתפלל. היהודי הישיש : "כאילו אני מדבר לקיר ". ועכשיו "שלאפ שטונדה".
 
למעלה