פוסט לזכרם של התאים האפורים

פוסט לזכרם של התאים האפורים

שמעת על המחקרים החדשים?
איזה? אילו על האשכוליות?
מה אשכוליות מה?
אשכוליות!! עכשיו עלו על משהו חדש שהורג נשים... תאכלי רבע אשכולית,קבלי סרטן השד ותמותי.
הא לא... לא על זה אני מדבר.יצאו מחקרים חדשים על זה שהג'ארס מוחק תאים במח.
נו????????????? את זה אמרתי לך כבר אלף פעמים.בשביל זה צריך מחקרים?שהיו קוראים לי!
הנה.קראתי לך...אני לא מספיק טוב בשבילך?
אוי שתוק.אז מה זה עושה בתכל'ס?
מוחק תאים במח.עושה אותך שרוט.שרוט.את מבינה?ש ר ו ט.
בגלל זה האובססיה למחקים???
דפוקה! (זורק טיפות של מים לכווני)
אחותך דפוקה!!
אין לי.שכחת?
אז נעשה לך .עם דגש על "נעשה" .
חכי.ייבשת אותי.יבש לי בפה...
תמתין.יבש לי.יבש לי בנרתיק.
הרבה בלי...?
אתה מפגר?מה אתה שואל אותי שאלות כאילו?
את שאלת אותי אתמול מתי היה הזיון האחרון שלי.אז לך מותר?
נו...תגיד לי!!!ככה אפשר לסמוך על ג'ראס?דווקא את התא הספציפי מאתמול היה לו כ"כ קשה למחוק?
אני ואת?
רואה כאן מישהו אחר?
למה הביצי'יות?
כל אחד והתפקיד שלו בעולם המזדיין הזה.
לפחות...העולם מזדיין.
בלי מילים מחרמנות.זה מבלבל אותי.
את מתבלבלת...
...ושתי האותיות האחרונות של ה "מתבלבלת" מהדהדות לי ישר בתוך האוזן. עוברות דרך העצמות בצוואר,מחלחלות לתוך עמוד השידרה. מתנחלות לשבריר של שנייה בגב התחתון ועושות פרסה חדה אל כל הנקודות הרגישות באיבר המין שלי. השנייה הזו של הפיתול,של הצמרמורת,הרגע הקטן שזו אני ולא כ"כ אני כרגע,
חם לי.
חם לך.
אני שונאת שמאשרים כל דבר שאני אומרת.
אני אפסיק.
רצוי.
...אתם מכירים את זה שהגוף מתחיל להתנועע מבלי שנשים לב אפילו...? אנחנו זזים.זזים ולא יודעים שאנחנו זזים. מבחינתי אנחנו עומדים ככה כבר המון המון דקות עם שתיקה עוצמתית. אם אולי היינו שמים לב הינו יודעים... שהבטנו אחד על השנייה במבט המיוחם הזה שנגענו נגיעות קלות עם רמזים בוטים שהפשטנו אחד את השנייה ידענו שמכאן זאת דרך ללא מוצא שזרקנו עצמנו על מיטה מבולגנת ממילא, והכנסנו עצמו לבלאגן יותר עמוק מזה. שכשגמרנו והחיבוק היה אמיתי . שכשדיברנו באמצע היו אלה מילים רכות עם שורשים של גסויות. כשהוא חדר הרגשתי אייך הבטן מתהפכת מהתרגשות. כשהתלטפנו העברנו מילים גם דרך הידיים היינו שם באמת הרגשנו
עשינו א ה ב ה

nasooyy

New member
../images/Emo13.gif מצחליק!!!

ובלי להמעיט בתוכן, העיצוב הגרפי נותן ערך מוסף...
(-;

למעלה