"פול האוס" תחליף את "המלך סאן" בפלטינה

ASSIAGIRL

New member
וואלה, לא חשבתי על זה../images/Emo6.gif

בעניין הזה סמכי עליי
... אני אכתוב לו מכתב שיבוא לעשות בדיקת שדיים שיגרתית וכשהוא יבוא לעשות, אתחזה לטכנאית ואמעך את ה"חזה" שלו כהוגן
, נראה אותו אח"כ לא קונה את כל הדרמות החדשות מקוריאה, ולא רק זה, גם יגדיל וייעשה ויביא גם דרמות מיפן.. מוהעאעהאעהאעה
... דאמט, השעה המאוחרת לא עושה לי טוב
...

Verona04

New member
לא ../images/Emo70.gif למה ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

הדבר היחיד שאהבתי בדרמה הזאת היה הפסקול....
ואם הם התחילו למחזר את הדרמות, אז מה יבוא אחרי זה (לפי הסדר ששודר בפלטינה) "מאיזה כוכב את?"
ד"א בנות, חשבתן על הדרמה הבאה שאתן מתרגמות, או שאתן מוותרות על ה"תענוג"? אתן יודעות, שתהיה לנו איזו דרמה טובה עם תרגום טוב לימי ה"בצורת" בויוה אחרי סאן...
נסחפתי?........

giligil11

New member
דווקא חושבות

אם ויוה מאכזבת אותנו והתרגום של ליאור שווה ל... אז עדיף
קודם נסיים את הפרוייקט שהתחלנו...

zoraya

New member
אוי ויי!!! (איך אומרים זאת בקוריאנית??)

אחרי שכתבתי שזו הדרמה האיומה ביותר בה צפיתי - היא תובא בש.ח.????! אולי גם אני אתנתק זמנית מפלטינה. עדיף כבר קופי פרינס פעם שלישית!

jul sho

New member
גם אני נפרדת מפלטינה ובכלל מטלויזיה

אני משלמת רק בשביל המלך סאן ובכלל כל החורף אני
ואם לא תהייה דרמה ברמה של הנסיך שלי וגם לדעתי לא תהייה עוד מלא זמן ואם בכלל אז מה אעשה
על סדרות אחרות אני לא מתפשרת ו.....

7han

New member
לא נורא זה משהו כולו 16 פרקים אני ראתי הבת של

רוצה לראות שוב אחותי מאוד רוצה לראות כי היא לא ראתה אז עכשיו היא תראה לא נורא זה יעבור מהר

lim55

New member
גישה חיובית!!!

כל הכבוד!!
הבעיה היא שיש כאן בנות ( איך אפשר? איך?) שגם את יי סאן הן לא אהבו.... אז בשבילן זה קצת יותר מדי...

Don Nirtin

New member
איך אפשר לא לאהוב את יי סאן? בקלות.../images/Emo87.gif

אחרי ג'אנג'ומה (היהלום שבכתר- השאלה של מי... הכתר של הקקי שיוצא או הכתר של הקדושה המעונה?) נמאסתי מפוליטיקה כבדה סביב הארמון ורשעות שכולה כולה נובעת אך ורק מחמדנות של המעמדות ומהבדלי המעמדות. זו הסיבה העיקרית שהחלטתי לשלוח את המלך סאן להתנחם (מילה יפה למשהו יותר גס) עם עצמו. עצם העובדה שהיה לי קשה לשאת את השטויות ואת רוע ליבה של הרעה של היהלום שבכתר (שוב, של מי?) אז כאן לסבול שוב פעם את הרוע מהסוג הזה? תודה אבל לא תודה....

kiCkiC

New member
../images/Emo45.gif ואפשר לקצר

ופשוט לומר שהסדרה מ-ש-ע-מ-מ-ת

Don Nirtin

New member
היה נחמד ביהלום בכתר../images/Emo87.gif

אבל לחזור על אותו לוקש
פעם שנייה יותר מדי... אקסיוז מי. אני מעדיף כבר הנטאי מאשר את זה.

lim55

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

אין לי מילים כבר.....

lim55

New member
סגנון התגובה שלך...

איך לומר... לא כ"כ נעים, נדבקת מהקוריאנים?
כמה ראית מהסדרה? אמא של המלך לא רעת לב, היא פשוט בפאניקה מרוב שהיא דואגת לבן שלה. כזכור לך בעלה הנסיך הוצא להורג בצורה אכזרית ביותר והפחד הגדול שלה לראות את זה קורה שוב לבנה... לכן היא נוקטת בכל מיני שיטות נואשות כדי לשמור עליו ועל מעמדו. זה לא מתוך רוע...זו הדרך היחידה שהיא מכירה..גם ההחלטות שלה לא תמיד הכי חכמות, מה לעשות....

Don Nirtin

New member
"כמה ראית מהסידרה"?../images/Emo87.gif

הרשי לי רק להזכיר לך את כל התככים מסביב שעוסקים בהדחה של המלך סאן. זה רק מספיק בשבילי בכדי להירתע. ועשי לי טובה, לא נדבקתי משום קוריאני. נדבקתי מחזירים דווקא.

lim55

New member
../images/Emo6.gif

אתה לא צריך להזכיר לי...
אני מכירה את כל הסדרה בע"פ... עדיין לא הבנתי אם צפית בה או קריאת הסיכומים הרתיעה אותך?? אולי אתה בכלל לא אוהב דרמות הסטוריות?? לא נשמע שהתעלפת על ג'אנגום.... בכל מקרה, לא משנה ממי נדבקת..... החלמה מהירה!!!

Don Nirtin

New member
אני אניח שקוראים לך לימור (לפי הכינוי)../images/Emo87.gif

ראיתי כמעט את רוב רובה של ג'אנגומה. פרשתי ממנה בערך בפרק 38 אם אני לא טועה- משהו אחרי המזימה המאה אלף של הגבירה צ'ה המרושעת.
. אין ספק שהגבירה שחקנית מצויינת (מירי משהו, אם אני לא טועה). אני אוהב סידרות כאלה באופן כללי אבל העומס במזימות, רוע הלב, והכל כך ריאליסטיות של זה (הרבה מזה גם מתקשר למה שקורה עם המדינה שלנו אגב. ביבי נתניהו מזכיר לי את גברת צ'ה משום מה)... פשוט מטריף אותי שהדמויות סובלות וסובלות וג'אנג'ומה לא מסוגלת לפתוח את הפה כדי לגמור את כל הסיפור. היא יותר מדי קדושה ומעונה. מהמלך סאן ראיתי 4 פרקים וכבר הספיק לי מישבנו של דסו הצעיר והרבה דברים אחרים. אני לא פדופיל ואני לא מעוניין לצפות בישבן עירום של ילד קטן. צר לי.

lim55

New member
אל תצטער!!

אני גם שונאת קדושות מעונות. זה הכי מעצבן..אבל ג'אנגומה לדעתי לא היתה קדושה מעונה..נכון שרבים ניסו להתנכל לה והיא עמדה בזה בגבורה ובחוכמה אבל האופי שלה היה קשה ואפילו קצת מתנשא.. היא ידעה שהיא מבריקה ואהבה להראות את זה..היא היתה מאד אמיצה ועקשנית . אני מאד אהבתי את הדמות שלה בגלל שהיו לה בטחון עצמי, תעוזה, תושיה ואפילו יהירות. אבל אתה משום מה ראית רק את הסבל שלה.... אני לא יודעת עד כמה אתה מעורה בפורום שלנו אבל בתקופת ג'אנגום הקמנו כאן מועדון מעריצים לגברת צ'ה המדהימה..אהבנו אותה מאד למרות הכל... חלק מאיתנו. כמובן שזכותך לא לאהוב....אני סתם קרצייה..
כולם יודעים!!
הקטע עם הישבן היה מצחיק נורא... זה מה ששבר אותך??? לא הגעת לפרקים בתקופה הבוגרת ??

lim55

New member
ג'ולי,

אז את אומרת בעצם, אחרי הפרק האחרון של יי-סאן צריך להכין לך מסיבת פרידה??!! כי רק הוא
מעניין אותך?? גרופית אמיתית...

jul sho

New member
לימור עכשיו עשית לי משפט ציבורי

כן זה נכון רק הוא מעניין אותי ורק הוא מרגש אותי עכישו . אבל NEVER SAY NEVER אני אפתח את הראש שלי לדברים אחרים ואקשיב להמלצות ואהייה חביבה
אני טיפוס שחייב ליצור לעשות לתרום להעניק אם תבקשו ממני ואם תטילו עלי משימות אני לרשותכם יש לי כאן יחסים באמת נפלאים ועזרה תמיד הייתה בכל בקשה ובקשה נ
ענ
תי בסבר פנ
ים יפות אחרי המלך סאן אני אראה את סיטי הול כמובן לכן אני כאן כל עוד ליבי יניע אותי ואני מתה עלייך

lim55

New member
../images/Emo6.gif

הרגעת אותי...
סיטי הול סדרה משגעעעעעעת אני לא מבינה את מתאפקת.. בעצם אני כן מבינה.
את אשה של סדרה אחת ..קשה לך להכיל שתי סדרות מעולות באותו זמן...
הכי חשוב באמת, זה שתשארי חביבה...

למעלה