פולי קפה מצופים בשוקולד

ishalom

New member
פולי קפה מצופים בשוקולד

רציתי לדעת אם משהוא יודע מי מיבא או מייצר פולי קפה מצופים בסוגים שונים של שוקולד חן חן

prophit

New member
אם אני לא טועה, יש של מקס....

ברנר, זה ממש איכותי וטוב, אבל גם אקסקלוסיבי ולכן עולה בהתאם, לגבי איפה..... היה לדעתי איזה שירשור, בכל מקרה, אין לי מושג, אני חושב שיש בעזריאלי אבל אני לא סגור על זה, אני אפילו לא בטוח אם שי של מקס ברנר, זה פשוט יושב לי בזיכרון שיש שלהם אבל אני היייתי מוודא קודם..... בהצלחה

Idan91

New member
הממ.. ../images/Emo187.gif

יש איזה בית קפה בחיפה.. אולי ברחוב הרצל (אבל יתכן שלא שם..), זה נקרא "קפה אווה". מצופה בשוקולד לבן, חלב, מריר או תפוז.

תותי-בת

New member
פול קפה מצופה שוקולד?! את/ה רוצה לשבור את השיניים?! אני יודעת שיש למקס ברנר כאלו קוביות שוקולד עם שבבי פולי קפה - ככה פול קפה כמו שהוא מצופה שוקולד עדיין לא ראיתי והייתי סופר נזהרת על השיניים שלי... שיהיה יום נפלא, ליאת.

Levinzone

New member
זה דבר דיי נפוץ...

משמש בעיקר לקישוט, אבל בטוח יש כאלה שאוכלים את זה. וזה לא קשה.

תותי-בת

New member
אר יו שור?... מפני שאת פולי הקפה ראיתי בתור קישוט בבתי קפה כאלו ואחרים אבל לא ראיתי מישהו נוגס בהם סתם ככה ולא נתקלתי בכאלו מצופים ../images/Emo9.gif ערב טוב, ליאת.

prophit

New member
זה בהחלט לא רע, טעמתי את זה.....

אלו פולים קלויים כך שהם לא שוברים את השיניים, זה דווקא די טעים ולחלוטין לא מסוכן, שווה לנסות....

פרלינה

New member
שוקולד חלב

השוקלוטר שעושה עבורינו פרלינים שוקולד בהשגחת העדה החרדית ירושלים קבל אישור מהבדץ להתחיל ליצר פרלינים חלביים הפרלינים הם באכות נהדרת ואנחנו מוכרים אותם במבצע 120 שח לקג במקום 250 שח עוד הסברים בטלפון 052-511783

פולי קפה ..

מצופים שוקולד איכותי ממש אפשר להשיג ברשת בתי הקפה-אוטוטו לא יודעת מי היצרן אבל זה טעים ממש

למעלה