פוליסת חיסכון בחברת ביטוח

yalyal3

New member

לפני כשנתיים שמתי סכום כסף נאה בפוליסת חיסכון בחברת ביטוח במסלולים סולידיים.
השנים 2017,2016 הניבו תשואות נאות שהשביעו את רצוני.הייתי עוקב בראשית כל חודש,ראיתי כי טוב,אמרתי תודה לאל ונישקתי מזוזה.
עד שבחודש פברואר 2018 קבלתי זעזוע מוח כשראיתי נפילה של חצי אחוז שיכולתי למזער אותה אילו הייתי נכנס לאתר מדי יום.
מאז התחלתי להשקיף כל יום.הייה בום שהתחיל במאי והגיע לפסגה באוגוסט 1.5%+ ואז שוב צניחה ועד היום הפסדתי את כל התשואה השנתית 1% ומהקרן של ראשית השנה עוד כשליש האחוז.
אין לי ניסיון קודם ומעולם לא בצעתי מעקב צמוד וכך התגלחתי על הזקן של עצמי.
הרי אנשים מבצעים את ההשקעות ואת התמהיל שלהם,לא רובוטים.אז אני תמה למה הם לא מצליחים לרסן את הנפילות.
למה במקום כל המסלולים שהם מציעים היו הם מבצעים תמהיל אחד אופטימלי בשיטת השקשוקה.
אני כבר מתחיל לחשוב שהם מעוניינים שלקוחותיהם יפסידו וכמה שיותר.
חברת הביטוח לא מספקת הסברים.
לא ביקשתי יעוץ.ביקשתי לדעת אלו תמורות בארץ ובעולם גרמו לצניחה הדרסטית בהשקעה שלי בשנת 2018?

לשאלתך אלו תמורות בארץ ובעולם גרמו לצניחה הדרסטית בהשקעה שלי בשנת 2018?
ממליצה לחפש פורום שעוסק בנושא השקעות / שוק ההון, שוק ההון אינו מדע מדויק, והמון משתנים משפיעים עליו, השוק מוכיח שחיסכון לטווח ארוך מניב תשואה חיובית, המדידה אינה חודשית ואינה יומית, כיוון שאינך יכול לתזמן את השוק. יש תקופות שהשוק יורד, יש תקופות של תיקונים, הנושא מורכב ויש פה אף אלמנט פסיכולוגי.

יעלה153

New member
ביטול הביטוח

האם מישהו מכיר את האתר "ביטול ביטוח", הבנתי שהוא מאפשר לבצע ביטול פוליסה מבלי לעבור בחברה עצמה בה אני מבוטח. עד כמה השירות שלהם באמת מהיר?

jasmine16

New member
שוק ההון תלוי בהמון משתנים והמון תנודות ולפעמים ירידת ערך של מניה נובעת מפיצול מניות של החברה (כל מניה הופכת ל3) ולכן הערך יורד אך בגלל שהערך נמוך יותר יש המון קונים ובפעול יוצא שאת מרוויחה.
אסור להתרגש מהירידות האלו וצריך לזכור שכאשר עושים חיסכון בחברת ביטוח האינטרס של החברה הוא שאת תרוויחי כי את הרווחים שלהם הם עושים מעמלות על הרווח שלך.

למעלה