פדיחות מיתחת לסדינים

פדיחות מיתחת לסדינים

שלום לכולם לכל אחד/ת יש את הפדיחות שקרו באמצע יחסי המין. ואחריה כבר אי אפשר לעשות סקס, אתם במיטה נישפכים מצחוק, שתיכם. לי היו 3 כאלה במהלך חיי רציתי לשתף את כולם עם הפדיחה מס' 3 (אם תהיה הענות נשתף גם את 1 ו-2 ) אני וחברתי לשעבר היינו במלון , שתינו חרמנים חבל על הזמן קפצנו למיטה והתחלנו עם העסק, היא הייתה מלמעלה הכל טוב ויפה ואצלי הכל עומד כמו תורן ופתאום היא דפקה אפצ'י (היתעטשות) של החיים!!! וגיליתי בדרך הקשה שהאפצ'י גורם לרפלס אצל הנשים ושרירי הכוס ניסגרים כימעט הרמטית הייתה חוויה כואבת אבל בין המצחיקות שקרו לי לכם יש פדיחות בין הסדינים?...

dedikilcool

New member
רק 3????

אחי אתה לא עושה מספיק.... הנה אחת (מבערך מיליון) מתחילת היחסים שלי עם אשתי... עשינו אצלה את הסופ"ש (בבית של ההורים שלה) ובבוקר היינו צריכים לצאת לאוניברסיטה. הבוקר היה בוקר חורפי קר, השקמנו מוקדם וזרמנו לנו לאיזה תענוג של בוקר לחימום הקנה... היינו שנינו תחת הפוך הרך והמפנק וראשי היה בין רגליה... ואז "בוקר טוב" !!!! אמא שלה, הנשמה הגדולה, פתחה את הדלת כדי לוודא שלא נאחר. אני התכווצתי לכדי גודל של אפון... הלב שלי הפסיק לפעום ועברתי לנשימה אנאירובית. "איפה XXX?" שאלה אמא שלה בדאגה לגורלי. "אולי בשירותים?" עונה אשתי בקור רוח... "לא, אבא שם" משיבה אמא שלה. "אז אולי הוא יצא לריצת בוקר" אשתי ממשיכה בקור רוח... "טוב" אומרת אמא שלה ויוצאת... אני חושב שבסיטואציה הנ"ל שברתי את שיא גינס בעצירת דופק לב לאדם שעדיין בחיים. וזו כפי שאמרתי רק אחת מיני רבות...

goeran

New member
../images/Emo11.gif Clear

טרייני מתעסק עם האמא. אתה יכול להיות רגוע

dedikilcool

New member
לא מבין...

אם טרייני מתעסק עם האמא איך בדיוק אני יכול להיות רגוע?

goeran

New member
תריץ בראש

את הסצנה שוב ותבין שאתה יכול להיות רגוע. יאללה צא מהפוך כבר.

dedikilcool

New member
עוד פעם אחת

אני מריץ את הסצנה הזו בראש ואני נכנס לסחרור פסיכוטי בסגנון "אפקט הפרפר". אמא של אשתי וטרייני יחד לא מתחבר לי עם המילה רגוע... ד"א הזכרתי כבר שהמשפחה של אמא של אשתי היא משפחה טובה, יגעת כפיים אשר הגיעה לארץ מפלרמו? שניה... אני אסביר את עצמי יותר טוב... כשהיינו אני ואשתי בארה"ב לשהות ממושכת יצא לנו לראות פרק בסדרה סופרנו. באמצע הפרק אני שם לב שאשתי בוכה... "למה את בוכה?" אני שואל "מה קרה?" והיא ענתה... "שום דבר... זה פשוט מאד מזכיר לי את המשפחה שלי ואני מתגעגעת אליהם מאד".

goeran

New member
טוב שלא סחרור

ממועדון קרב או 12 קופים. החזרת אותי עכשיו לאיזה זכרון מארץ אירופאית קרה וירוקה
מבין את אשתך על המשפחה וכל הבלה בלה בלה.

dedikilcool

New member
שאלת סרק

יש ארץ אירופאית שאינה קרה וירוקה???? אולי אלבניה... גם על זה אני לא סגור.

goeran

New member
אני חושב שגם

ספרד מתאימה לשאלתך וכשאני מדבר על קר וירוק, אני מתכוון לקררררררררררררררררררררר וירוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק יש?

dedikilcool

New member
פולין?????

סבתא תמיד היתה מספרת שקררררררר שם נורא וגם ירוקקקקקקקקקק

come on1

New member
תסבירו לי בבקשה

מר דדי ומר ערן הנכבדים- איך הגעתם מפדיחות לאירופה הירוקה והקרה... הבן אדם שאל שאלה פשוטה על פדיחות במיטה "פדיחה" לא אירופה, לא ירוקה, לא קרה(למרות שקור דווקא יכול להיות קשור לפדיחה
.. מדובר בפורום רציני ומעמיק עם אנשים מקצוענים יודעי דבר-אנא חזרו לעבודה ותעבדו בשביל להצדיק את המשכורת שלכם...

goeran

New member
../images/Emo11.gif

לכי על שילוב ביננו COME ERAN ואני מחליק פנימה

come on1

New member
נשמע מעניין../images/Emo99.gif

את הסגנון כבר יש לך... את הטאצ' יש?

למעלה