פגישה עם השכינה - מסמך מדהים

פגישה עם השכינה - מסמך מדהים

מקרה אמיתי שקרה לכותב המסמך, ששאל רב מקובל לגביו, הרב המקובל שליט"א ענה לו :

"המקרה הוא חזיון אמת שקבלת באספקלריא. אשריך שזכית לראותה ועוד שהיא דברה איתך. אך דע ידידי, שמשמים נתנו לך עבודה.
במתנה זו בורא עולם מחייב אותך בחיוב גמור לספר המחזה לרבים ! "

ולכן הנה הסיפור והמסר :

אחד מימי חול המועד של חג הסוכות שעברו,
אני מתהלך בדרך בין רחובות העיר.
עשיתי קצור דרך בשביל עפר, ושם היא היתה, עלובה זרוקה נפולה בעפר, מסכנה.
אשה לבושה בצניעות למופת, חצאית בצבע כחול כצבע השמים, חולצה לבנה (בד עבה אטום) ומטפחת ראש עבה לבנה עם דוגמת פרחים בצבע תכלת.
ושאל בצבע כחול-אפור בהיר מונח עליה. ניתן היה לראות אך ורק את ידיה ופניה.
צבע עורה לא כהה אבל לא מאוד בהיר.

עיניה היו עצומות וכאב-חולי וצער היה נראה על פניה.
קראתי לה, "גברת מה קרה לך, האם את צריכה עזרה, מי את, מה אפשר לעשות בשבילך?"

היא פקחה עיניה וסובבה פניה אלי ונבהלתי.
נבהלתי משלושה דברים יחד בו זמנית שאי אפשר לשכוח.
היה לה יופי בלתי ניתן לתאר - יופי לא מהעולם הזה - יופי שאי אפשר לתאר בתיאור של מילים;
צורת הפנים, אף, שפתיים כאלו וכו', אי אפשר להביע את המראה שלהם.
חשבתי בטח כה הייתה נראית שרה אמינו.
יחד עם צער וכאב אדיר איום ונורא - גם כן "לא מהעולם הזה" - צער כל כך חריף ועמוק וחודר ללב הרואה אותה.
עיניה היו משונות ביותר, גלגל העיניים היה ורוד עמוק והבת עין במקום להיות שחור היה לבן!
זה בכלל לא דבר שבדרך הטבע.
והדבר השלישי - הרגשתי שהיא משדרת אלי רגש של אהבה גדולה מאוד.
גם הרגשתי כעין כוח משיכה גדולה מאוד כלפיה - אלא שזאת הייתה אהבה ללא שום הרגשה גשמית כלל, אך חזקה וחודרת נפש,
אהבה כמו של אמא ובן יחד עם כמו אב ובת יחד עם כמו אח ואחות אוהבים יחד עם כמו חתן וכלה.
וכל המילים האלו לא מספיקים לתאר את האהבה העזה את קשר הנשמה ההדדי שהרגשתי.
וכן הרגשתי בתוכי גם את צערה, צער כל כך גדול איום ונורא עד כדי כך שהרגשתי רצון לעשות קריעה!

שאלתי שוב, "מי את?"

ענתה ואמרה בקול קרוע בצער אבל גם עם ניגון יפה מלא אהבה חודרת נפש בקולה,
"בני אהובי נפשך יודעת מי אני, תשאל את עצמך ותדע, אני 'השושנה תכלת'.
זכור אתה המאמר 'ואתה תחזה' ביתרו בזהר החדש, ו,'תיקוני שבת' בספר 'עמק המלך' פרק ט'ז', ותבין מי אני, בני אהובי."

הייתי המום.
לא יכולתי להוציא אפילו חצי מילה מפי.
כשיכולתי כן להגיד משהו, זה היה בלי מחשבה, אמירה ישר מהלב - מעומק הנשמה עם הרגשת אהבה יחד עם השתתפות בצערה,
פלטתי "אמא!".
וראיתי שלרגע חלף קצת מהצער שעל פניה.

התאוששתי ושאלתי אותה,
"אמא, מה כה קשה עליך דווקא היום - הלילה. קומי תראי את בניך ובנותייך חוגגים את חג הסוכות כפי שכתוב לנו בתורה.
בנו סוכות, קשטו אותם, בואי ותראי את בנייך רוקדים בשמחות בית השואבה, לבושים בבגדי חג. תשמחי אמא, תשמחי".

האמא של כולנו, 'השושנה תכלת', ענתה תשובה שנתנה לי להבין את צערה, ואמרה, " בני אהובי איך אני יכולה לשמוח?
תסתכל בני ותראה מה שאני רואה.
באלפי סוכות ישנם קישוטים שנוצרו ע"י עובדי ע"ז (עבודה זרה) בסין במיוחד בשביל חג המולד של עובדי ע"ז הנוצרים, אותם נוצרים רוצחי בני כבר מעל 1,500 שנים,
ושבעבר הלא רחוק עדיין היו רוצחים אתכם בחג ההוא, ולכבוד "הקדוש" שלהם שמופקד על יום ההוא באגדות השקריות שלהם.
קישוטים עם צורה שלו, איש שמן עם זקן לבן ובבגד אדום ולבן.
בסוכות שלי, תלו צורה מהאגדות שלהם של אייל מושך מזחלת, ושורות של מנורות מהבהבות שנוצרו במיוחד בשביל לקשט עצי אשוח של אותו החג הטמא שלהם בסוכות שלי.
איך אשמח מזה?! הלא בני רבי יוסף קארו אסר להשתמש בנר שיצרו עבור ע"ז?
זה לא משנה נר שעוה או נר חשמל, זה מצער אותי, זה אסור! וחוצפה וחסר דעת כל מי שמעיז ללעוג על המזכירים איסור זה!

אתה ורעייתך בין המועטים שלא רצים אחרי רבים לרע.
ובכלל כל כך הרבה מהעם מתנהגים יותר ויותר בהתיוונות! ורודפים-דוהרים אחרי מותרות ומחפשים להיות "מודרני".
"מודרני" זה אותיות "נימרוד" וכולו קליפת נמרוד הרשע.
וכל כך הרבה מהעם רודפים-דוהרים אחרי המודה.
דע בני אהובי "מודה" זה אותיות שמו של המלאך 'דומה' שמכניס נפשות לגהינום אחרי הקבורה כידוע, ובכללם את כל אלו שהלכו אחרי המודה.
והלבוש החגיגי? אלפי בנות ונשים לבושות בבגדים שמגלים את צורת גופן ובחוצפה טוענות שזה כביכול צנוע.

ודע שנוסף לכל זה יש גם קפידה עליכם על שאינכם ממלאים את תפקידכם להיות אור לגוים.
איזה דוגמה אתם בכלל נותנים?
וכמה מכם פועלים או תומכים בהפצת עניין שבע מצוות בני נח לגויים, שע"י זה יבוא שלום עולמי?
כמה מכם פועלים או תומכים בהחזרת יהודים בתשובה?
ומתעלמים מן ההזהרה שיוסף הצדיק נתן לכל העם לכל הדורות, בנוגע למי יזכה לראות משיח, כשהוא אמר לאחיו, לא תראו פני בלתי אחיכם אתכם:
"דע שגם ענין בני נח וגם ענין בעלי תשובה בבחינת "אבל אשמים אנחנו על אחינו אשר ראינו צרת נפשו בהתחננו אלינו ולא שמענו על כן באה אלינו הצרה הזאת."

העזתי לשאול, אמא, מה עם הרפורמים, הקונסרבטיבים וכו'?
היא ענתה, "כתות אלו לא נחשבות כיהדות בכלל.
יעקב נתן הדוגמא, הוא היה גר אצל לבן ושמר את כל המצוות.
אבל מייסדי ומנהיגי כתות אלו רימו ומרמים את הצבור שכביכול ניתן לבטל מצוות עפ"י בחירה.
אבל חייבים להאיר להם את האמת, שיש רק סוג אחד של יהדות, וזאת כפי בתורה הקדושה, ספרי ההלכה, והי"ג עיקרים של הרמב"ם.
והם מחולשת נפשם לא מצליחים לקיים אותה במלואה.
כך היה ניתן באיזה זמן להתחזק ולחזור אל החיים היהודיים האמיתיים.
וה' מקפיד הרבה מאוד על מנהיגיהם על שהם מטעים ומחטיאים את הרבים.
מחכה להם אותו גיהינום של הנוצרי התלוי.
"והציבור, שחיים חיי שקר אלו, מתחלקים בעיני השי'ת בין "תינוקות שנשבו" לבין "כל הרוצה לטעות יבוא ויטעה" שלאלו מחקה גם עונש קשה.
דע בני אהובי שכל מי שלא מאמין בתחיית המתים לא יקום, ולא רק זה, כל זכר שהם אי פעם היו קיימים ימחק לחלוטין.

בני אהובי, אני ממשיכה, תשמע אותי היטב.
אני יודעת שבורא העולם ברוך הוא מקפיד מאוד על הצער שעושים לי.
...
והיא נשברה ובכתה, איזה בכי, איזה בכי קורע לב ונשמה!

בתוך בכייה היא סיפרה מקצת על מגפות ועל אסונות טבע ועל מלחמות קשות עד כליון המונים מעמנו שעתידים לבוא בקרוב.
הרבה אנשים שמדמיינים שיש להם זכיות בשמיים יהיו להם הפתעות קשות.
והיא בכתה עוד ועוד יותר, ואיזה בכי כי היא יודעת ממש מה יבוא, איזה בכי נורא קורע לב ונשמה!

וכל זה רק חלק ממה שהיא סיפרה לי על צערה.
האמא הגדולה של כולנו. השכינה הקדושה הדגישה שזה אנחנו היהודים שעושים לה את הצער הגדול ביותר, יותר מכולם!!!!

בסוף היא מסרה לי את בקשתה אלי בקול ניגון מתוק מרגש עד עומק הנשמה,
ניגון שאיך שהו היה מלווה עם ריח בושמי שבטוח אני שהיה או ריח גן עדן או ריח של פיתום הקטורת,
"בני אהובי אל תשכח אותי, בני אהובי תזכיר אותי לעמי, בני אהובי תספר להם על צערי ותתחנן אליהם לרחם עלי.
בני אהובי תזכיר להם להפסיק לצער אותי, ולבקש ולזכור לשמח אותי.
בני אהובי עם כל אהבתך אלי, עם כל ההשתדלות שלך, אתה לא מסוגל לבד להרים אותי מן העפר, כולם צריכים להתאחד ולעמול יחד אתך.
בני אהובי אל תשכח אותי, בני אהובי אני אוהבת אותך ואבקר אותך מידי פעם, תזכור אותי תמיד, בני אהובי בני אהובי בני אהובי....."
ונעלמה לפני עיני.

אחי , אחיותי, אף שכבר עבר זמן מחזיון זה, כל שעה בכל יום חזיון זה עדיין מפעם בלבי - בנפשי.
עיניה המיוחדות הכאובות עדיין שורפות בי, החיבוק בתוך הנפש מורגש עד עתה.

עצם הזיכרון של חזיון הזה בבואי לכתוב אותו עבורכם מעלה דמעות בעיני.
אני מתחנן בפניכם אנא מכם תעזרו לה, אנא מכם אנא, תתגייסו יחד איתי להפסיק לצער את השכינה האמא של כולנו, ולהתחיל לשמח אותה, להעלות אותה מן העפר.
בכמה וכמה ספרים קדושים מדובר על צער השכינה והנה היא בעצמה באה לבכות ולהתחנן אלי כדי שאנו נפסיק לצער אותה.

עד עתה אמא האהובה קוראת לי בתוך לבי ונפשי, היא קוראת ומתחננת בפני כולנו, ומבקשת מכל אחד ואחת מאיתנו, "בני אהובי אל תשכח אותי - בני אהובי בני אהובי, בני אהובי אל תשכח אותי".

05451

New member
אוווווקי. זה מלחיץ.

אני לא פוסלת את העובדה שיתכן וזה אכן קרה, אך אם העניין נכון, מדוע כותב המסמך לא מפרסם את שמו? יותר מזה, למה הרב המקובל לא מופיע בשמו? ז"א מיהו אותו רב מקובל? שם? משהו?

גם אני הסתפקתי בתחילה

אם זה סתם סיפור יפה שמישהו כתב
או מקרה אמיתי ?

אבל דיברתי עם זה שפרסם את הסיפור הזה
באתר יהדות ותיק באינטרנט
(שאני מכיר אותו באופן אישי)
והוא אמר לי שמדובר בצדיק מוכר
שביקש שלא יפרסמו את שמו
ושאותו הצדיק טען שזה מקרה אמיתי שבאמת קרה לו
ושרב מקובל חשוב אישר שזה חזיון אמיתי.

(ניחוש שלי שמדובר ברב יעקב עדס
והמקובל החשוב שהוא שאל זה הרב דוד בצרי)

קליט

New member
קורה ויש לאדם מחזה, וזה נדיר

המחזה הזה פורסם לפני כמה שנים, ובינתיים תודה לבורא עולם לא קרו מגפות ואסונות, בזמנו אף הגבתי למחזה הזה, אין שום איסור לשים את הקישוטים שאין בו דמויות אסורות, גם לא יתכן שהשכינה תזלזל בעבודת השם של עמך ישראל, ויש איזה רב שטעה, או שרצה לעודד את חולם החלומות . היהדות לא בנויה על מחזות ועל חולמי חלומות והתכתבות עם אוטיסטים. וזה שפירסם עכשיו את המחזה סתם מפחיד אנשים, ובמיוחד שזה חזיון של לפני כמה שנים ! . מועדים לשמחה

ביהדות ובמקורות חז"ל זה דבר מקובל

ראה את דברי הילקוט שמעוני:

מדרש ילקוט שמעוני ירמיהו פרק ט"ו רמז רצ"ג:
"אומללה יולדת השבעה, אמר ירמיה כשהייתי עולה לירושלים נטלתי עיני וראיתי אשה אחת יושבת בראש ההר לבושה שחורים וראשה סתור וצועקת ומבקשת מי ינחמנה ואני צועק ומבקש מי ינחמני, קרבתי אצלה ודברתי עמה, אם אשה את דברי עמי ואם רוח את הסתלקי מלפני, ענתה ואמרה לי אין אתה מכירני אני היא שהיו לי שבעה בנים יצא אביהם למדינת הים עד שאני עולה ובוכה עליו הרי שני בא ואמר לי נפל הבית על שבעה בניך והרגם איני יודעת על מי אבכה ועל מי אסתור שערי, אמרתי לה אי את טובה מן אימא ציון שהיא עשויה מרעית לחית השדה, ענתה ואמרה לי אני אמך ציון שהיא עשויה מרעית לחית השדה אני היא אם השבעה שכן כתיב אומללה יולדת השבעה, אמר לה ירמיה דומה מכתך למכת איוב קומי שבי ירושלים."

ואת דברי האר"י הקדוש:

ספר 'שם הגדולים' לרבינו החיד"א זיע"א, בחלק גדולים, מערכת א', אות ס"ט:
"והרב האר"י ז"ל היה מפליג בחסידותו ואמר על החסיד ר' אברהם הלוי ז"ל שהוא היה גלגול של ירמיהו הנביא), ופעם אחת אמר לו האר"י ז"ל דע כי שלמו ימיך והגיע' ימיך למות אם לא שתעשה תקנה אחת שאלמדך, ואם תעשה אותה תקנה זו אזי תחיה עוד כ"ב שנים, וזו היא התקנה שלך שתלך לירושלים ושם תלך להתפלל לפני כותל המערבי ותשפוך תחנתך ותזכה לראות השכינה, ואז הלך החסיד לביתו וסגר עצמו ג' ימים וג' לילות בתענית שק ואפר ואחר כך הלך החסיד לירושלים ובא לפני כותל המערבי בתפלה ובתחנונים בבכיה גדולה, ואחר כך ראה על גבי הכותל צורה דוגמת אשה מלובשת שחורים ותיכף מרוב פחדו נפל על פניו ארצה והיה צועק ובוכה בבכי גדול ואמר אוי לי שראיתיך בכך אוי אהה על נפשי והיה מאריך בבכיה וזעקות והיה ממרט שערות ראשו עד שנתעלף ונרדם, ואז ראה בחלום שבאה אליו השכינה בבגדים נאים ואמר התנחם בני אברהם כי יש תקוה לאחריתך וישובו הבנים לגבולם כי אשיב את שבותם ורחמתי אותם. ויקץ וישא את רגליו וחזר לצפת ובא אל האר"י ז"ל ותיכף אמר האר"י ז"ל אני רואה בך שזכית לראות פני השכינה, ומעתה תהיה בטוח שתחיה עוד כ"ב שנים. וכן הוי שהחסיד היה חי אחר זה המעשה כ"ב שנים."

קליט

New member
אחלה מקובל להאמין לכל קישקוש בנט

נסכם שזה לא משנה מה היה ואם היה, עלינו להתחזק, ולהאמין שבורא עולם רווה מאתנו הרבה נחת, גם אם איזה סבתא עם עיניים ורודות ואישון לבן קוננה בנט שהיא לא מרוצה מעם ישראל . . כי יש יחידי סגולה ששמים תמונות לא ראויות בסוכה . ואתה לא בסדר שאתה מפחיד אנשים עם סיפור שהיה לפני כמה שנים ! . אחי, חזור בך, והפסק להלך אימים ולשקר, תכתוב לפחות מתי היה הסיפור

מי בדיוק משקר לשיטתך?

אם לא היית "קליט" ללא קליטה
אולי היית רואה שבשורה הראשונה של הסיפור היה כתוב בפרוש:
"אחד מימי חול המועד של חג הסוכות שעברו"

ובפרוש חופשי לקליט ללא קליטה
בסוכות לפני מס' שנים.

וכן אם לא היית סתם יורה מהמותן אז אולי היית רואה
שלא היה מדובר שם על תמונות לא ראויות
אלא על קישוטים שנעשו לעבודה זרה במזרח הרחוק
ולקישוט של העבודה הזרה של עץ האשוח של הנוצרים.

בכל מקרה אני רק עשיתי העתק הדבק לזיכוי הרבים
למסמך שהתפרסם באתר פורטל יהדות
למי שכן מחפש את האמת
להבדיל ממזרוחניקים חפיף כמוך
שרק מחפשים להצדיק את אורח חייהם.

05451

New member
וואו. חמוד. דבר יפה בבקשה.

קליט הוא אחד האנשים המוערכים פה.

קליט

New member
אני מתנצל שהכפשתי אותך בלי כוונה

אני חייב להגיד את דעתי לגבי הסיפור, ובעצם ציינת שזה היה לפני כמה שנים, אז מה שהסבתא הזאת מנבאת בהמשך זה לא רלבנטי ולא התקיים במציאות . אני חרדי, ואני מצטט את דעתו של הרב נויגרשל ועוד רבנים, גם אם אני לא כותב זאת . אז טעיתי בפרט מסוים וקריטי, תודה שתקנת אותי . בסיפור היה מדובר על תמונות אסורות, לדעתי הסיפור הזה לא יועיל, יש בו מסרים לא ראוים, ואין סומכים על סיפורים חזיונות חלומות ואוטיסטים וכו' יש הלכה ברורה וראיות ברורות שהתורה אמת ומה תפקידנו בעולם הזה . אשריך שכוונתך טובות . בהצלחה ופתקא טבא

למעלה