פגישה בעזריאלי - עדכון. אולי אחרון.

ביגביג

New member
פגישה בעזריאלי - עדכון. אולי אחרון.

תבדקו בהודעות למטה ותראו את הטירוף של הסיפור. זה העידכון האחרון לדעתי. הגעתי לפגישה איתה מתוך ידיעה ברורה שזו תהיה הפגישה האחרונה. לא היה לי נעים. הרגשתי שאני מנצל חולשה שלה שהיא בהריון, דימוי עצמי שלה, הורמונים בדם וכד'. התלבשתי בגינס וחולצה בהירה וחיכיתי לה. ישבתי בתוך המסעדה בחלק הכי פנימי אבל עם אפשרות לראות מי נכנס. אחרי כ- 10 דקות היא הגיע. ממש החסרתי פעימה. היא לבשה סקיני של הריון ומעל זה חולצה לבנה גדולה מכופתרת ברישול. לדעתי, כולם הפנו מבט כלפיה. נפנפתי לה והיא באה לשולחן שלי ולפני שהתיישבה, היא הפתיעה אותי בנשיקה על הלחי. כשהיא התכופפה, ראיתי לה דרך החולצה את כל החזה ותוך שניה נעמד לי. שכחתי את כל התוכניות שלי להגיד לה שכדאי שנסיים.היא היתה כל כך סקסית שלדעתי גם המלצר התבלבל ממנה. היא בקשה סודה (צרבת של הריון) והוא הביא לה מים. ישבנו אחד מול השניה ושוחננו על כל מיני ,לא יכולתי לנתק את העיניים שלי ממנה. בשלב מסויים כאב לה קצת הגב והצעתי לה שתבוא לשבת בצד שלי. (אני ישבתי על ספסל/כורסא רחבה והיא על כסא) היא עברה ליידי. ישבנו ממש צמודים והרגשנו את חום הגוף. היא אמרה שהיא ממש מגורה, ושלחה יד למכנסיים שלי והתחילה ללטף אותי דרך המכנסיים, בעדינות בלי שיבחינו. אני לא יודע איך אבל פתחתי את הרוכסן והוצאתי את ה-ז החוצה דרך הרוכסן, והיא פשוט המשיכה לטפל בו ביד . הייתי מוסתר ע"י השולחן כך שלא ראו. היא ממש גנחה, אמרתי לה שחייבים להפסיק אחרת אני מתפוצץ כאן ולא נעים. נשמנו קצת להירגע ואז אמרתי לה שבעצם באתי בשביל לסיים את הקשר. היא אמרה שבשכל היא מבינה אבל לא מצליחה להתגבר וכל זמן שטוב לה היא רוצה להמשיך. החלטנו לרדת לחניון, לרכב, ושם להמשיך. ממש לפני היציאה נזכרתי ששכחתי לשלם. הייתי בהלם טוטאלי. הרכב שלי חנה במקום צדדי שכבר היה מלא במכוניות ויחסית לא היתה תנועת אנשים. ישבנו במושב האחורי. התחלנו להתמזמז. היא היתה רטובה מאוד, אף פעם לא הרגשתי כזו רטיבות אצל נשים. עשיתי לה ביד עד שהיא גמרה, ואז היא ירדה לי. היא נשכבה על הצד בגלל הבטן, קודם היא ליקקה מבחוץ ואח"כ ממש מצצה אותי. גמרתי כמו שאף פעם לא קרה לי. אני בנאדם מסודר ויש לי ברכב ארגז כלים וציוד לכל מיני מצבים. הפעם השתמשתי בזה. בשמיכה, טישו, בקבוק מים וכל מה שצריך. אחרי שנרגענו, היא אמרה שלא תוותר על חוויה כזו ושנמשיך להיפגש מדי פעם כולל במסנגר. נפרדנו. נראה לי שזה יהיה העדכון האחרון כי אני קצת נסחף בתיאורים. אז תהנו . בייי

למעלה