פאק! פאק! פאק! גרררררררר....!!!!!!!

chicolico

New member
פאק! פאק! פאק! גרררררררר....!!!!!!!

אני פשוט לא מאמין! ההחמצה של החיים שלי! פשוט פיספסתי את ה-הזדמנות שלי! ועכשיו ההסבר לפרץ העצבים שלי... מצאתי כרגע תמונה באיזה אתר, ובתמונה בלו מצטלמים ליד איזה פסל שהיה נראה לי מוכר... ואז זה היכה בי! הפסל הזה הוא פסל בספרד (בברצלונה) של איגואנה מכוערת אבל זאת לא הנקודה! אני הייתי שם והצטלמתי עם אותו פסל מכוער! אבל זה עדיין לא הסוף... ליד התמונה היה תאריך שבה היא צולמה... והתאריך הזה הוא יומיים אחרי שאני הייתי שם! זוכרים שפעם סיפרתי שהייתי בברצלונה בשבוע שבו הם היו שם לקדם אלבום, וזה נודע לי רק אחרי שחזרתי וכמעט קברתי את עצמי...? אז עכשיו יש לי הוכחה שזה באמת קרה לי ועכשיו אם תסלחו לי, מחכה לי כוס גדולה של רעל עכברים שאני צריך לשתות... לבריאות...

Dani Ryan

New member
אויייייי

איזה באסה....!!!! וואי מסכן!!!!!!!! אבל אבל...........אולי.יש סיכוי אומנם קטנטן מקוטן הם יבואו לארץ ושי עוד הרבה הזדמנויות...שכחת שאנחנו טסים ב-17.6
? אז תעזוב את הרעל עכברים כי אז שתהיה בקבר ובלו יבואו לכאן או שתבין איכשהו שהיה לך עוד סיכוי לפגוש ולא פגשת כי אתה בקבר תצטער יותר!

chicolico

New member
אווווווווו מעצבן!

זה כל כך מרגיז! למה? ועכשיו אני עוד יותר מבואס! כי בדקתי את התאריכים של הסיבוב הופעות החדש וממש רציתי עוד היום להזמין כרטיסים בכרטיס אשראי - ותיכננתי גם לנסוע לבריטניה... אבל אז נודעו לי התאריכים ונזכרתי שהתאריך גיוס שלי הוא 28.7.2003 וזה אומר שאין לי סיכוי קלוש לראות הופעה! זין, לא איכפת לי, אני דוחה את הגיוס - גם אם זה אומר שאני אצטרך לשבת בכלא צבאי! אני לא יכול להתגייס חודש אחרי סיום ב"יס - אני פשוט לא יכול - יש לי חיים!

Sababush

New member
:-|

אני טסה שנה הבאה בחנוכה שזה מתחיל ב20 בדצמבר ההופעה היחידה שהולכת להיות בוומבלי שכבר יצאו לה כרטיסים זה ב12 לדצמבר אז אני מחכה שייצאו הופעות בין ה20 ל27 ואז אני אקנה תבוא איתי, חחחחח

chicolico

New member
אם אני מצליח

לדחות את הגיוס - אני בא איתך... תהיי בטוחה...

Sababush

New member
../images/Emo13.gif

אני לא אתגייס ואז אני אעבור לאנגליה ואם הם עוד יהיו קיימים ואם אני עוד יאהב אותם אני כל הזמן אפגוש אותם ואז הם סוף סוף יזכרו אותי ואז תבואו לבקר אותי באנגליה ואז כולנו נפגוש אותם וווואי תכנית מושלמת

chicolico

New member
../images/Emo99.gif

כן, תוכנית מושלמת... חבל שהיא גם תוכנית דמיונית... (מבחינתי...)

Sababush

New member
חחחח

למה? לדעתי דווקא לא
כי אם בלו לא יהיו קיימים אז בטח אני יאהב להקה אחרת כשאני אהיה שם יהיה לי הרבה יותר זמן ללכת ולפגוש את הלהקה המסויימת ועם החברות שלי זו לא בעיה כל כך גדולה ועם הזמן הם פשוט זוכרים אותך ומן הסתם אתם תבואו לבקר אותי כי אם לא אני אחנוק אתכם

למעלה