פאק בעלילה.

Naama48

New member
פאק בעלילה.

באחד הפרקים הראשונים דני ודניאלה היו בים ודני הוציא גיטרה ושר לה את "כל מה שחלמת",ואמר לה שהוא תקוע עם הסוף ולא יודע איך להמשיך את השיר. בינתיים השיר נהיה הלהיט הכי גדול שלו,למרות שדני לא פירסם שום חומר חדש ובטח שלא את השיר מאז שכל הרביעייה הגיעה. (אחרת היו מציינים את זה). אז איך זה נהיה הלהיט הכי גדול שלו,וכבר שרו את זה באודישנים ובערבית? (בסיני.)

MrHyde1

New member
זה עוד מילא-

שנתיים לפני שהוא שר את זה לדניאלה, הוא שר את זה באחת ההופעות שלו, כשעמליה שטראוס ואליענה בקייר צפו בו.

JoNy Boi

New member
../images/Emo45.gifנכון זה הזוי ברמות מטורפות

אבל אני מאמין שהתסריטאים עוברים בפורום לבדוק מה הפאקים ואז יתקנו אותם במהלך הסדרה כי היא עדיין מצולמת..

JoNy Boi

New member
ועוד משהו ששמתי לב

בתחילת הסדרה עם האודישנים לקזבלן דני אמר כל הזמן אודישן, ועכשיו פתאום הוא לא אומר את זה ומתקן כל מי שאומר אודישן לאודיציה... ולמה כל מילה שנייה בומבה בומבה? אוצר המילים היחיד לא היה בומבה..

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifאם זה נכון אז זה באמת פאק גדול XD

למרות שאני לא מבין מה הם כל-כך מופתעים כשהם שומעים אודישן? זאת מילה באנגלית שאמורה להיות מוכרת לכולם, וזה גם ממש דומה לאודיציה.

מישהו בכלל היה משתמש במילה "אודיציה"?

כי לפי מה שזכור לי, המילה העברית לאודישן היא מבחן בד...

אל תגידי לי חזרתה בזמן וגיליתה שהם אומרים

אודישן ולא אודיציה כאילו מישהו מאיתנו יודעה איך ניראו שהשנים עלו עם צבע ואתה חופר אם איזה מילה מפגרת....

TheMashMash

New member
אל תתפלא :) יש מלא פאקים בעלילות. תסריטאים

כותבים ולעיתים שוכחים את הפרטים הקטנים. ב YES זה מורגש מאוד אפילו... ב HOT פחות.

הקינא הקינא.....

יש פה חבר'ה מהוט והם לא אומרים דברים כזה מזה הוט ויס באמת יש ילדים שחושבים שהוט ויס זה כמו סוריה וישראל .. באמת מה היא אפשר ביחד?! מה הקשר שתיי החברות האלו לסידרה הזאת אתם חושבים שמי שמתחיל בסידרה(בדרך כלל זה היוצר) של הוט ויס אומר לעצמו:"אני חייב לנצח אותם אחרת אני מת!!" תדבר לסידרה בגוף עצמה ואל תדבר על החברה כי כבר אמרתי את זה יש אנשים שרואים את הסידרה והם בהוט ולא מדברים ככה.

sn22

New member
יש עוד כמה..

בוקי העל אדידס.. פעם לא היה אדידס - גם כדניאלה הביאה לדני 700 זוגות נלעיים אז היה בינהם גם אדידס. כשחיים הלך לפגוש את אהובה הוא הסתכל במראה ואמר "היא תמות עלי.." זה ביטוי שהם עדיין לא מכירים
חחח אז..

דבר רישאון סיכמנו וליבנו

שאדידיס הוקמה עוד בשנות ה50 וחיים אמר את זה מאז ש"פתח תקווה " הישטלתו בתל אביב . תפסיקו למצאו פאקים שלא קמיים.............

sn22

New member
א. אל תתעצבני..

ב. הוא אמר את זה בתחילת העונה אז ככה שעדיין פתח תקווה לא אמרו את זה.. ג. זה פאקים קיימים.. זה לא פאקים מומצאים ד. כותבים ראשון לא רישאון

MrHyde1

New member
איך דניאלה קנתה לדני המון זוגות נעליים?

מאיפה בדיוק הכסף?

היא בימאה את מסע עולמי!

הפקה צריכה הייתה לתת לה כסף... אפרופו מסע עולמי מה אם זה ? שנים עד שעורכים את זה ואת כוכב נולד הם עלו ביומים ואת לי לו לה עם לולה הם עלו בשבוע זה "הפאק "(שגיאה) הכי גדולה שלהם כל השאר זה סתם לטחון מים.

למעלה