פאקינג אין לאב ב-2003!

g a g a

New member
למה לא הפכת את התמונה לצד השני?

יענו שהקיצורי דרך שלך יהיו בצד ימין, איפה שיש רקע שחור?

בעיקרון ../images/Emo23.gif

אם זה לא היה מלא (וזה אף פעם לא מלא.. רק בגלל שאני עושה פורמט..) אז רואים את הכל... (בגלל זה מייקל ממוקם קצת יותר לכיוון האמצע) אם אני אשים אותם בצד ימין זה יסתיר את הכתוב, ואני לא רוצה שזה יסתיר

בעיקרון ../images/Emo23.gif

אם זה לא היה מלא (וזה אף פעם לא מלא.. רק בגלל שאני עושה פורמט..) אז רואים את הכל... (בגלל זה מייקל ממוקם קצת יותר לכיוון האמצע) אם אני אשים אותם בצד ימין זה יסתיר את הכתוב, ואני לא רוצה שזה יסתיר

The Experience

New member
הנה טיפ קטן לאנושות!!

ולכל אלו הטוענים ש"שלחתי פעם ראשונה וזה לא נשלח!!" ברגע שלחצתם "שלח תגובה" התגובה תוך פחות מעשר שניות בפורום (אלה אם הוספתם תמונה אז קצת יותר) אם קיבלתם הודעה שהתגובה לא נשלחה (This page cant be found) או משהו אחר.תלחצו CTRL+N זה יפתח חלון חדש כנסו לפורום בחלון החדש ותבדקו אם ההודעה שלכם נמצאת, אם לא,אתם מוזמנים לשלוח אותה שוב מהדף הקודם.ואם כן..פשוט סגרו את הדף המקורי של ההודעה. יחסוך הרבה מחיקות ועצבים "תפנו מקום בטאגליין!" חח

אמממ ../images/Emo23.gif

ששולחים הודעה אז זה אוטומטית מוביל לפורום ואז רואים את ההודעה נכון? אבל משום מה ההודעה שלי לא הייתה.. אז שלחתי אותה שוב. זה לא פעם ראשונה שזה קרה לי, ובפעמים הקודמות זה לא שלח פעמיים. אני מכירה את כל הבאגים של תפוז, חח זה קצת חדש לי

aMJel 4 ever

New member
אורית! תפרסמי בבקשה את התמונה של

הרקע שלך אבל בשלמותה. יש מצב? זה הדסקטופ שלי נכון להיום. כל שבוע אני מחליף...

למעלה