עשרת הסמארטפונים הנמכרים ביותר בעולם לשנת 2020

לוייםLEVIM

Well-known member
ביחידות שנמכרו במיליונים
הסמארטפונים הנמכרים ביותר ב2020

אייפון 11 ======== 64.8
SE אייפון ======== 24.2
אייפון 12 ======== 23.3
A51 סמסונג ====== 23.2
A21s סמסונג ===== 19.4
A01 סמסונג ====== 16.9
אייפון 12 פרו מקס === 16.8
A11 סמסונג ======= 15.3
שיאומי רדמי נוט 9 פרו == 15
אייפון 12 מיני ====== 14.5

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אפרופו סמסונג A51

אני רק מניח את זה פה :(
לא הכל בחיים זה גיקבנצ' ומפרטים...יש צרכים פשוטים יותר ללקוחות..וזה מספק להם מה שצריכים...יש תמחור..יש שקונים כמה מכשירים שלכולם יהיה זהה גם זה צריך תקצוב...זה שאתה מביא מספרים ונתונים זה רק ידענות לא שימושית ולא משהו שמועיל באמת לשואל ( ראיתי עוד תגובות שלך ) גם פה..היית צריך להבין מה שעולם בוחר מספיק לו או אין לו יכולת ליותר ....ולא לתקוע לו אצבע בעין...

JEK12345JEK

Well-known member
לא הכל בחיים זה גיקבנצ' ומפרטים...יש צרכים פשוטים יותר ללקוחות..וזה מספק להם מה שצריכים...יש תמחור..יש שקונים כמה מכשירים שלכולם יהיה זהה גם זה צריך תקצוב...זה שאתה מביא מספרים ונתונים זה רק ידענות לא שימושית ולא משהו שמועיל באמת לשואל ( ראיתי עוד תגובות שלך ) גם פה..היית צריך להבין מה שעולם בוחר מספיק לו או אין לו יכולת ליותר ....ולא לתקוע לו אצבע בעין...

תגובה של frankthe2 על A51:

בעבודה שלי היו שני פלאפונים a50 וa51.
ה50 נתקע לא מעט בעת גלישה באינטרנט וגם תוך כדי שימוש באפליקציות יעודיות כגון ynet' youtube וכד.
הa51 נטה להתחמם בשיחות ובשימוש ארוך, גם הוא סבל מתקיעות לא פעם ולא פעמיים, אני לא יכול להעיד על כל המכשירים אבל התלונות האלה חוזרות על עצמן לא מעט בפרסומים שונים באינטרנט.

לגבי הfixell a4 של גוגל - קראתי ביקורות - המכשיר קטן ונוח לאחיזה, הרמקולים סבירים. גם הביצועים - בכל זאת ציפסט סנאפדרגון 730g של קוואלקום. המצלמה סבירה אבל לא מהירה, המכשיר מתחמם, היו לא מעט תלונות על התחברות לאינטרנט בעזרת wi-fi ולזה אין לחברה היצרנית או מספקי השירות השונים פתרון. בסך הכל המכשיר נחמד אבל יקר ולא מספק את אמינות הנדרשת ומצפוה לאור מחירו הלא נמוך.
יש עוד מכשירים שהם שוב יחסית קטנים - שיאומי 10 note lite בגובה 157 מ"מ. ושוב חוזרים לסמסונג s10e שהוא קטן וקרוב מאוד לגודל המכשיר הישן אבל יקר, אני מצאתי אותו במחיר של 1670 ש"ח בישראל ללא מטען מקורי. המטען המקורי יעלה עוד 100 ש"ח בקירוב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה