עשרות נוסעי טיסת 'אל על' מקייב תקועים שם

המבזקן

New member
עשרות נוסעי טיסת 'אל על' מקייב תקועים שם

עשרות נוסעי אל-על נתקעו בקייב המטוס שהיה אמור להמריא אמש קורקע, והמטוס החלופי שנשלח קטן מכדי להכיל את כל הנוסעים דורון נחום עדכון אחרון : 7/10/2007 23:37 מטוס של חברת "אל-על", בטיסה מספר 652 שהייתה אמורה להמריא מקייב לישראל, קורקע ברגע האחרון לאחר שבבדיקה שגרתית נמצאה תקלה חמורה במטוס. כל נוסעי הטיסה יאלצו בינתיים לחכות עוד שעות ארוכות עד שינחת במקום המטוס החלופי וגם אז לא תגיע הישועה – המטוס שנשלח אליהם קטן מהמטוס המקורי ועשרות נוסעים ייאלצו לחכות עוד ימים עד שימצא להם מקום על טיסה לישראל. "אני לא מאמינה שזה קורה לי, סיפרה ל-nrg מעריב אחת הנוסעות הממתינות בקייב. "שילמתי ממיטב כספי על מנת להגיע לישראל בתאריך בו תכננתי מראש. אנשים יושבים כאן עם דמעות בעיניים, אנחנו לא יודעים מי יעלה על המטוס ומי יישאר על הקרקע. נציגי החברה אמרו לנו שעושים סוג של הגרלה". "זו חוצפה", מחה נוסע אחר. "אנחנו מבינים שיכולות להתרחש תקלות, אבל לא ברמה של עיכוב של כמה ימים. אין לנו מה לעשות כאן יותר, אנו מתגעגעים מאד לארץ ואנו יושבים בתחושה של מתח. אני נמצא פה עם חברה שלי, מה יקרה אם יחליטו שאחד מאיתנו חוזר ואחד לא? איזו מין תחושה זו?". מחברת אל על נמסר בתגובה: "עקב תקלה באחד ממטוסי החברה ועומס כבד בטיסות נאלצת חברת "אל-על" לשנות את לוח הזמנים של הטיסה הספציפית. אנו מתנצלים על כך ועל אי הנוחות. בחברת "אל-על" לא מתפשרים על בטיחות וזה נר לרגלינו. הטיסה החלופית קטנה מהטיסה המקורית ואנו עובדים על מציאת פתרונות חלופיים לנוסעים אשר יישארו בשדה". http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/643/499.html

עפ"י הוראת הנהלת../images/Emo43.gifהפורומים איןלהביא כתבות

להביא כתבות בשלמותן מעל גבי הפורום
עובדת בית חולים.

עקב תקלה במטוס אל על נתקעו עשרות נוסעים בקייב

עקב תקלה במטוס
אל על
נתקעו עשרות נוסעים בקייב והמטוס החלופי שנשלח מהארץ קטן מכדי להכיל את כל הנוסעים שיאלצו בינתיים לחכות עד שימצא להם מקום על טיסה לישראל. קובי רוזן (בחדרי חרדים)

למעלה