עשיתי את זה!

NasTy GirL

New member
עשיתי את זה!../images/Emo108.gif

ושתיתי כוס שלמה של וודקה...לאורנית אמרתי 2/3 כי היו סביבי המשפוחה, ואם היו שומעים ששתיתי שלמה...יענו...

SuGaRBabe1

New member
בעעעע ../images/Emo5.gif

וודקה, לבד, בלי כלום?... איכסה! טעמתי אצל ידיד שלי ממש טיפה של וודקה וזה כל כך חריף ומגעיל!! וזאת עוד היתה הוודקה של ה-40%, מעניין מה היה קורה אם הייתי טועמת את ה-68%...
אבל אם כבר וודקה, אז הכי שווה לערבב אותה עם משהו... תות בננה למשל

NasTy GirL

New member
זה לא וודקה רגילה כזו...../images/Emo108.gif

זו וודקה מעורבבת עם אבטיח...טירוף! טעיםםםםםםםם... שתיתי כוס שלמה, וזה היה טעים, אבל כואב לי הראש והעיניים...

NasTy GirL

New member
קבלנה משהו!../images/Emo108.gif

תשמרו את התמונה הזו רגיל, ותפתחו אותה אחרי זה על המחשב. [אמאלה אני לא מצליחה להקליד!!!] תסתכלו על 4 הנקודות שיש שם במשך 45 שניות, תעצמו עיניים ותסתכלו למעלה. תראו דמות, ותתמקדו בה. את מי אתן רואות?

LimiMimi

New member
יווווו../images/Emo70.gif

עשו לי את זה בבר מצווה של בן דוד שלי כל הביציפר מכיר את זה בגללי =P יש לי כרטיס כזה

Charlotte

New member
אבטיח?

את זה אני צריכה לנסות! וואו
יפה יפה! חחחח וגם לי כאב הראש פעם ראשונה ששתיתי, אבל מתרגלים, כנראה. *אהםניצולשרשורלמטרתקידוםלהקהמסויימתאהם*

SuGaRBabe1

New member
וודקה עם אבטיח?...

נשמע טעים
פחע, גם מזכיר לי שאני כבר כמה ימים מחפשת בבית שלי דברים אלכוהוליים טעימים כאלה
[פושטקית קטנה שכמוני] אבל פשוט אין כ-ל-ו-ם-!!! גרררררר

בעעעעע וודקה

פעם שתיתי באיזה בת מצווה של חברה משהו כזה ממבחנה... זה היה צבעוני כזה וכל הילדים (שאני הייתי יותר גדולה מהם) לקחו אז אמרתי, אם כבר, אז כבר שתיתי והיה ממש טעים אבל אח"כ הייתה לי סחרחורת... למדתי לקח ובחתונה של אחותי אני לא אשתה... אני רוצה להרגיש טוב! יוווווו עוד חודש ושבוע לחתונה... אמאאאלההההההה איך הזמן עובר!

TkTk

New member
שני,מה ששתית זה מן הסתם

טקילה. ממבחנה,זה בדר"כ טקילה. וואי..הסופ"ש הזה עשה לי רע.. שתיתי הרבה יותר מדיי, וקמתי עם האנג-אובר מטורף..

Black Cat15

New member
מבחנות... ../images/Emo3.gif

דברים שאני מתחרטת עליהם: 1. ששתיתי בבריתה (כי היה אוכל טעים ומוסיקה טובה) 2. שלא שתיתי בחינה של אחי (הייתה שמפניה ומלא מבחנות) 3. שלא שתיתי בחתונה של אחי (רויאל גארדן, יש שם בר משקאות ברמה
) אבל ב1.8 יש חתונה של מישהי מהמשפחה ואני הולכת כנראה, אבל אני לא אשתה מש´ו נוראי... נראה כבר... והפעם ל-א על בטן ריקה!

Black Cat15

New member
ט-ע-י-ם!! ../images/Emo45.gif../images/Emo175.gif

וודקה רולז (NOT
) סתם, וודקה עם אבטיח? נשמע מבטיח...
פחחחחחעעעעעעע חרוז
וודקת תפוזים + מיץ תפוזים זה שוס... גם וודקת מלון...
אבל עדיין אני רוצה לנסות וודקת פירות יער ווודקת אפרסקים...
מה שמזכיר לי... כבר חודשיים שלמים שלא נירגלתי
זיייןןן אני מתגעגעת לזה!!!

אני פעם שתיתי מין מיץ מוגז בטעם...

אפרסק וגמרתי בקבוק שלם ואחרי שגמרתי אז אמא שלי אמרה לי שיש בזה אלכוהול ובכלל לא הרגישו זה היה טעים!! היה גם לימון אבל היה ממש דוחה

¥EleVatioN¥

New member
איככככככככס

בלעעעעעעעעעעעכס על כל המשקאות החריפים
יאקקקקקקק
שונאת את זה

למעלה