ערן

שפירית1

New member
ערן

משה אזולאי אומר שהעובדים הבינו את חשיבות השביתה ולכן לא באים לעבודה , למה הוא לא מסביר איך זה נעשה?הוועד איים שכל מי שיגיע לעבודה ויחתים כרטיס לא יקבל את הכסף על אותו היום!ומי רוצה להסתבך עם הועד? גם ככה בקושי משלמים לעובדי עיריה משכורות אז מוסיפים לנו את הימים האלו שדי ברור שעובדי העיריה לא יקבלו על ימי השביתה כסף!

שפירית1

New member
בן צבי היקר ...

קראתי הודעות קודמות שלך ונראה לי שאתה אדם די ריאלי , נראה לך שזה יעזור?הרי הוועד רוצה שיחשבו ויראו אי שם בהסתדרות שהם וכל העובדים תומכים בהם גם אם לא כך הדבר ולכן הם אמרו את מה שאמרו (גם אם בצתוך תוכם אנים מאמינים בכך ) יום נעים

בן צבי

New member
שפירית 1

מקבל את גירסתך. זה מזכיר לי מערכון של הגששים: כאילו שהם תומכים.

עובדי עיריה ../images/Emo35.gif

למה עובדי עיריה ראשונים לכול שביתה . שעובדי עיריה יאסו בדק בית ויראו מה לא בסדר במקום עבודתם .תוכנית הבראה לא תזיק לעובדים . כול חודש חוזר על עצמו אותו סיפור אין משכורות . כול חודש מדברים על תוכנית הבראה ושזה מדובר בצימצום עובדים הועד נסוג, הועד צריך לאבין שבלי צימצום עובדים לא תברי העיריה וכול חודש יהיו עיקובים במשכורות, את המסר הזה צריך להעביר לעובדים אפילו שזה כואב אין מנוס .

dskavery

New member
קרנף מקורי

עובדי עיריה מסכנים מאיימים עליהם אם לא הועד אז ההנהלה וכולם עושים עליהם עליהום

דיסקברי

על עובדי עיריה לא מאיימים אין מי שיחול לאיים עליהם . על מי שמאיימים זה גבי קדוש בגל זה גבי מיסתובב 24 שעות עם שומר ראש.

shmoell1

New member
עובדי עיריה

ברצוני לומר לך ידידי להתחיל הבראה מתחילים מלמעלה הבעיה נמצאת בפנים בהנהלה ולא בעובדים משכורות קטנים לא יוצרים גרעון לעניונך

שמואל 1

המשכורות ביכלל לא קטנות ביחס לזמן שעובדים,אין שום הצדקה למספר זה של העובדים,זה מזכיר לי את אזרחי עובדי צ"הל גם הם שילמו בצימצומים ביגלל כמות העובדים,נכון צריך להתחיל מלמעלה ,אבל העובדים צריחים לאבין שזה המחיר שמשלמים שיש הרבה עובדים אין משכורות.

קרנפון

אין ספק שצריך תוכנית הבראה בעירייה, אבל להאשים את העובדים בגירעון העירייה, זה פשוט לחטוא לאמת, העובדים אינם אשמים בכלום ממה שקורה בעירייה.

דרורה

אני לא מאשים את עובדי העיריה בגרעון . מי שיצר את הגירעון זה מי שמנהלים את העיר. אבל צריך להברי את העיריה וזה רק על ידי צימצום עובדים בכול המחלקות כולל מנהלים סגנים .אני מדבר מינסיון היום במקום עבודתי יש יותר עבודה ומשכורת בזמן וזה שפרש פרש בצורה מכובדת .

קרנפון

אני בטוחה שלא התכוונת להאשים את עובדי העירייה ויש צדק בדבריך, צריך לעשות סדר בבלגן.

shmoell1

New member
דרורה רחמים

ידידתי היקרה אני משאיר לך את הרצון להיות מי שאת רוצה שאני אני מקווה שאת מתכוונת למשהו טוב ושאת נהנת לקרוא את המסרים שהייה לך המשך ערב נעים.ותמשיכי לעקוב את חשובה בפורום ועניינית.

dskavery

New member
שמואל1

לא משנה מי הנך, סתם תהיתי וחשבתי לי בכל אופן רוב תודות לך

למעלה