ערן שלום
ויום טוב

orel1960

New member
ערן שלום../images/Emo140.gifויום טוב

אודה לך לתיקשור בנושא בעבודה שלי. מעוניינת להגדיל את מספר האנשים להעביר את הידע שיש לי. במקום שיעדתי במקום מגורי.. מה עלי לעשות, בכדי ליצור הזדמנות שתגיע אלי מעבר לפרסום . בנוסף, אנחנו רוצים לשפץ את הבית,ולבנות מרפסת. שיש כאן תזוזות קרקע, ויש בקירות חריצים. האם מהנדס הקרקע" ארז" שאני מתכננת זה האדם הנכון לתת מענה? האם הקבלן" סלים" הוא הנכון. האם כדאי להשקיע בבית בו אני גרה כעט ? תודה מראש אוראל 14.12.1959

orel1960

New member
אפשר תשובה../images/Emo140.gifערן

בבקשה, שבוע טוב ותודה

orel1960

New member
באם אפשר לקבלה

ברחה לי ההודעה, אז תודה למתקשרים, אוראל שבוע טוב

העין3

New member
אוראל אני עסוק כאן במשהו אחר אבל את מוזמנת

להתקשרזמן לדבר ולנסות לעזור לך. עכשיו יש לי לדבר ולנסות לעזור לך... 5062333 052

אוראל..פנית לערן...שעוברות עליו שעות קשות,

ובכן: בקשר לבניה תתייעצי איתו משיתפנה, הוא גם קבלן בניה ושיפוצים במקצועו..אגב.. (וגם פה יש קטע עם שקיעה של אדמה מאז שעשיתי פסיפס בספסל בגינה הספסל שקע באיזה יותר מחצי מטר! סיוט...) לגבי הרחבת מעגל הלקוחות..והמתעניינים: לא נראה לי שאחדש לך ממש * סדנאות הדגמה בעלות חלקית/ סמלית, ובחינם * ערבים לאירגוני עובדים לחדרי מורים לועדים...לקהלים שמאוגדים... * פרסום באתרים אינטרנטים ללא תשלום...גם רכאלו שמציעים לך באנרים רצים וזה..מאפשרים לוח קיר לפעמים... * תתקשרי לעיתון המקומי במקום מגורייך..ותציעי להם כתבה עלייך...ועל הידע שברצונך להעביר..... (הכל עבר בתקשור..ונוסח להנאתך באריכות מה...תקשור עובר בקודים אגב...) (לפעמים תקשור עובר בתדר של קול ואז הוא כולל את המלל עצמו)

orel1960

New member
תודה לאונרדו../images/Emo140.gif

תודה על התשובה, מענה צריך לתת מהנדס, קבלן היה כאן, ומהנדס קרקע צריך לבדוק. רציתי לדעת אם המהנדס שעליו שאלתי הוא הנכון לי וישר לתת מענה אמיתי . ולגבי הקבלן, שעשה עבודות לכמה אנשים. הוא נתן לי שוב את השם של המהנדס , וכבר בעבר דיברתי איתו, ומשהו עצר אותי, ושוב ניסיתי להשיג אותו והוא היה בחופשץ השאלה אם זה סימן כלשהו לחוסר יושר ,ואני צריכה למצוא מישהו אחר. חוסר יושר יכול לעלות עשרות אלפי שקלים, כדי לתת עבודה לקבלן. חוץ מלעצמו, כי הוא יכול לומר שצריך לחזק יסודות, וגם להוסיף לעצמו עבודה . לכן שאלתי אם הוא ישר. ולגבי השאר תודה . אוראל

למעלה