ערן במעבדה

Nushi1980

New member
ערן במעבדה

יום שישי , המעבדה, ערן צור מלווה ברם אוריון(מלך!) ובבן אדם שמשום מה אני אף פעם לא נותנת לו מספיק כבוד - שי ברוך, המתופף הנפלא שהולך עם ערן, ולפני הסיכום כמה מילים על מופע הפתיחה, מים שקטים, שגית שיר, אריאל שרבקובסקי ורוני רשף- שירים מעולים בינהם, אהובתי המתה(יונה וולך) , לוטה(מילים יונה וולך,), בחצי הלילה(רחל) ועוד שירים של ביאליק, וגם טקטסים מקוריים. אחרי שהתחלתי בחימום מגיע כבוד לארוע המרכזי שהיה, ערן צור, האיש וההופעה הכי טובה בעיר- בתור ירושלמית אני ממש מתביישת בקהל הירושלמי, שהיה ישוב, רחוק, ומפוחד מהבמה, מה שלא הפריע לערן לתת את כולו, רם לדעתי היה חולה אבל לא הספקתי לשאול אותו לשלומו, הוא פשוט נראה קצת חיוור, מה שלא הפריע לו להיות הגיטרסט הכי שיש עדין. לצערי ההסט לסט בבית ואני אצל ההורים, אז מזיכרון - לילות של ירח מלא, צולף, פרפרי תעתוע תכלית בתחתית, על קו העימות, הוא והיא,גלגל, רמזור, רטוב וחם, עולה, עליסה, ראש טיים, למרשות המיטה, והחיים, פרח שחור, ירושלים, ערב חולה. אני בטוחה שפספסתי, יפית בטח תוסיף את הרשימה המלאה, פשוט הופעה טוב, כל פעם אני נזכרת כמה אני אוהבת את ערן, ואת רם ושי גם אותו, למרות ההזנחה הפושעת שלי בביקורות קודמות.

ivis

New member
ערן צור במעבדה. יום שישי 8.12.06../images/Emo13.gif

אפתח בזה, שזאת ההופעה הראשונה של ערן צור שבה אני נמצא. הייתה הופעה מדהימה, ערן צור פשוט מלא באנרגיה, נכנס לכל שיר שלו כאילו זה האחרון שהוא ישיר אי פעם (וזה טוב כן?) פשוט פרפורמר ברמה אחרת... רם אוריון שניגן בגיטרה נראה מת לגמרי (או שהוא היה עייף או חולה או שזה פשוט הוא, לא מכיר אותו יותר מדי). היו כמעט כל השירים מהאלבום החדש (לצערי הוא לא שר את ''טיפות אבק לבנות''
) ועוד מספר לא מבוטל של שירים ישנים יותר. מאוד רציתי שישיר את ''בחור מצוי'' ואת ''מה את עושה'' אבל הוא לא שר, לא נורא, אולי בפעם אחרת.. היה קצת מביך בהתחלה, כולם ישבו אחרי מופע החימום הלא משהו (לטעמי
) ואז כשערן עלה לבמה אז חצי מהאנשים קמו וחצי נשארו לשבת, אז קמנו כבר ורקדנו והיה כייייייייייף ...
ההופעה עברה לי ממש מממש מממש ממש מהר. לא הרגשתי שעברו שתי דקות ובעצם עברו שעתיים
הרבה תודה לפורום
והרבה תודה למי שהכירה לי את ערן צור (
)

רופרט5

New member
סיכום הופעה - ערן צור במעבדה. ../images/Emo9.gif

קודם כל, אני חייבת לומר שוב תודה ליפית על הכרטיס.
(וסליחה על הדיליי, רק היום חזרתי הביתה ויש לי קצת זמן, וגם זה אחרי משמרת לילה בצבא.
) ועכשיו, להופעה. ההופעה במעבדה היתה אחת ההופעות היותר טובות שיצא לי להיות נוכחת בהן. קודם כל, היא היתה בעמידה (בניגוד להופעות הקודמות של ערן שהייתי בהן, שהיו בישיבה בעיקר - סטייל בארבי/תמונע וכו'
). וחוץ מזה, הופעה של ערן, זה חייב להיות טוב.
אני לא זוכרת את סדר השירים, אני רק זוכרת שהיו המון שירים מהאלבום האחרון (וגם לי היה ממש חסר 'טיפות אבק לבנות'.
) אפילו את 'עולה' ו'רמזור', שממש לא ציפיתי להם.
בסה"כ, הופעה של ערן - טובה כתמיד (אם לא יותר) - ערן מוציא המון אנרגיות על הבמה, נכנס לשירים שלו כ"כ חזק שזה פשוט תענוג להסתכל עליו.
...ובכל זאת, דברים שהיו חסרים לי: 'טיפות אבק לבנות' (כמו שאמרתי קודם.
), 'חנוך מחנך', וקצת יותר דיבורים אל הקהל. אבל עכשיו אני סתם קטנונית.
ואם לסכם את זה במילה אחת - כיף.
[אני מוסיפה כמה תמונות-לא-איכותיות-במיוחד שצולמו בפלאפון שלי במהלך ההופעה. בפלאפון זה נראה יותר טוב מאשר במחשב.
]

למעלה