ערך תשנה את הזמן של התורים ושל העולם +באגים

GM Alon

New member
ערך תשנה את הזמן של התורים ושל העולם +באגים

כל משחק לוקח שנים ואז כשמגיע ערב והולים לישון אתה קם בבוקר ומגלה שכל האדמה שלך נכבשה זה לא יכול לעבוד ככה זה יותר מדי מעצבן ותחשוב על משחק של 100 מדינות.. באמצע הלילה מדינה אחת יכול לפרק את כולם לדעתי אתה צריך לעשות עוד אפשרויות זמן.. כמו תור עובר כל דקה או 2 דקות כדי שהמשחק יכנס לקצב התקפה...שלא נצטרך לחכות מליון שנה וגם הזמן שהעולם יסגר בו... זה יותר מדי! שבוע? המשחק נגמר אחרי יום תעשה אפשרות לקביעת שעות נניח שהמשחק יגמר עוד 3 שעות ולמי שיש הכי הרבה אדמה ינצח ואולי צריך לעשות זמן מוגבל לעולם.. נניח שהעולם יעבוד מ4 אחר הצהרים עד 8 ואז ינעל עד 4 למחרת וככה לא יהיו תקיפות באמצע הלילה או בבוקר כשכולם ישנים. עכשיו באגים: 1. כבשו לי את כל האדמה והשמידו לי את כל הצבא ועדין לא כתוב לי שהפסדתי.. הייתי צריך לעשות "נכנע" בחדר מלחמה כדי לצאת. 2. בשלב מסויים במשחק בדרך כלל אחרי שעה ומשהו פתאום האדמה בחלק התחתון של המסך הופכת לחומה ואי אפשר לדעת של מי השטח למטה. 3. שיחקתי 1 על 1 והיריב שלי יצא, וכולם לא קרה שלחתי טנקים לשטח שלו כבשתי די הרבה עד שנמאס לי ונכנעתי איך אני אמור לנצח אם כשהיריב יוצא אני לא מנצח? תודה, לטיפולך

gindis

New member
תשובה

1. אפשר לשחק בעולם עם תורים יותר איטיים כמו 7 ויותר שעות. (אני חושב ש-5 דקות מספיק במיוחד כאשר יש הרבה יחידות במפה) 2. לגבי כיבוש כל האדמה זה נבדק עכשיו ויתוקן. 3. הבעיה של אדמה שחורה או חומה למטה סודר. 4. אני מוסיף אפשרות שהמשחק יסתיים אחרי 24 שעות. בברכה, ערן

למעלה