עריקות ממילואים

mvitzman

New member
עריקות ממילואים

אג"נ שלום רב שמי ויצמן משה דרגה סמ"ר במיל הוזמנתי לשירות מילואים פעיל בבסיס ח"א מחנה רמון – כנף 25 בין התאריכים 7.1.2002 עד 29.1.2002 בתאריך 6.1.2002 נפגעתי בגבי והגעתי לרופא המשפחה שלי , הוא נתן לי חופשת מחלה בין התאריכים 7.1.2002 ל- 11.1.2002 לפיכך הודעתי ליחידתי בבוקר יום שני כי אינני מסוגל להגיע למילואים ביום הנ"ל (דאגתי שיפקססו אליהם את האישורים: חופשת מחלה + ספח ג בצו המילואים בו מצויין כי החייל אינו מסוגל להתייצב ביחידתו או במתקן צבאי לשם בדיקה רפואית או להגשת מסמכים רפואיים). לאחר שעה התקשרה אלי משקית ממשרד מילואים והשאירה לי הודעה במזכירה של הפלאפון כי האישורים אינם קבילים ואני נחשב ניפקד. התקשרתי למשרד מילואים בבסיס וענתה לי קצינת הקישור , שאלה אותי במה מדובר וסיפרתי לה היא אמרה לי שאני צריך להגיע לבסיס הסברתי לה כי אינני מסוגל להגיד לבסיס בתגובה לכך נאמר לי ציטוט " אין לי את כול היום בשבילך להתראות " וניתקה . לאחר כשעה התקשרה המשקית שלי ושאלה אותי האם אני מגיע למילואים וניסיתי להסביר לה כי אינני מסוגל להגיע והיא העבירה אותי למפקד היחידה, הוא שאל אותי מה הסיפור הסברתי לו כי אני מרותק למיטתי עקב כאבי גב והוא שאל אותי האם אני יכול להגיע לקצין העיר ובתגובה אמרתי לו שאינני יכול אז הוא אמר לי שאני ניפקד והוא ידאג " לזיין אותי " במילואים וישלח אותי לכלא וכשאני אחזור הוא ידאג לשלוח אותי לשטחים וכו הסברתי לו כי אני חולה ולא עושה את זה בכוונה וברגע שאני ירגיש טוב אני יגיע במהרה. לאחר שיחה זאת התקשרתי לקצין העיר אשדוד וסיפרתי לה את מה שקרה היא אמרה לי שהאישור לא תופס ואין מה לעשות . יום למחרת בתאריך 8.1.2002 התקשר אלי שוב יורם ושאל אותי האם אני מגיע ושוב הסברתי לו את מצבי ,בתגובה הוא אמר לי שאת המשטרה הצבאית הוא ישלח והוא ידאג אישית "לטפל בי" . מה לעשות ?????

zazaza

New member
מיל´

למיטב ידיעתי אתה חייב להתייצב בקצין העיר לבדיקה בצרוף המסמכים "האזרחיים" על מנת לתקפם גם בצבא, וכדאי לעשות את המאמץ הזה כדי לא להסתבך יותר מדי...

למעלה