ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי

מצב
הנושא נעול.

משה343

New member
אבל שוב המערכת מכווינה באמצעות מקומות מרכזיים
אם תרשום סתם כך: מת"א לחדרה אוטומתית הוא יקבע שנקודת המוצא שלך היא רכבת מרכז בת"א. ושנקודת היעד שלך היא מרכזית חדרה. ואתה בכלל רוצה לצאת ממרכז ת"א. אותו הדבר עם תשאל איך מגיעים להרצליה מת"א הוא ישר יחשוב שאתה רוצה לצאת מרכבת מרכז בת"א ולהגיע למרכזית הרצליה. ואתה אולי בכלל רוצה לצאת ממרכז ת"א ולהגיע לחוף הים בהרצליה - קו 90 מטרופולין יעשה לך את העבודה יופי יופי. אבל כל עוד שלא תציין שאתה יוצא מרחוב כלשהו במרכז ת"א ושהעיד שלך הוא לא חוף הים בהרצליה. המערכת תמיד תכווין אותך בין מרכזית למרכזית. לפי מערכת המידע של משרד התחבורה קו 552 לא עובר במקום שקרוב למרכזית ואתה נדרש לקחת קו נוסף לשם (קו 2 של מטרופולין), ולכן הוא נמנע מלהכווין אותך באמצעות החלפה של 3 קווים ששניים מהם עירוניים. קו 2 מטרופולין> קו 552> קו נוסף להגעה למרכזית אשדוד. המערכת משום מה מעדיפה תמיד קווים בין עירוניים על עירוניים. קווי המהדרין לא מתחילים במרכזיות ולא תמיד עוברים במרכזיות או בסמוך עליהן. לכן המערכת תשלח אותך באופציות שמחברות בין מרכזית אחת לשנייה ולא בקווי מהדרין. והדוגמא של תל אביב ממחישה את זה הכי טוב שיש. אם לא תגיד למערכת מה המיקום המדוייק שלך ולאן בדיוק אתה רוצה להגיע, היא תשלח אותך למסלול בין מרכזית אחת לשנייה.
פיספסת " לשנות משהו במערכת של האתר שלהם"...
ואני חוזר שוב, אגד צריכה לשנות משהו בהגדרות האתר שלהם כלומר כאשר עושים חיפוש בשפה חופשית שייתן לי את כל האפשרויות ממרכזית למרכזית וגם משכונה לשכונה כל מה שיש מעיר אחת לשניה.

amit1270

New member
ואני חוזר שוב, אגד צריכה לשנות משהו בהגדרות האתר שלהם כלומר כאשר עושים חיפוש בשפה חופשית שייתן לי את כל האפשרויות ממרכזית למרכזית וגם משכונה לשכונה כל מה שיש מעיר אחת לשניה.
מערכת די מטומטמת

olli3

New member
מנהל
אם זה אני מסכים.
שכחתי לציין את זה, רק הצגתי את מה שהמערכת יודעת לעשות, זה הכל. המערכת של אתר אוטובוסים מציגה קווים מעיר לעיר העיקר שהם עוברים בעיר המבוקשת (אפילו אם מדובר בצומת שרק קרובה לעיר). לטעמי כך צריך להיות גם במערכת של אגד ושל משרד התחבורה. וכמובן שכשאדם רושם מכתובת מדוייקת לכתובת מדוייקת אחרת שהמערכת תדע להכווין אותו גם דרך אוטובוס שיוצא מהעיר שלו לעיר אחרת.

olli3

New member
מנהל
אם זה אני מסכים.
שכחתי לציין את זה, רק הצגתי את מה שהמערכת יודעת לעשות, זה הכל. המערכת של אתר אוטובוסים מציגה קווים מעיר לעיר העיקר שהם עוברים בעיר המבוקשת (אפילו אם מדובר בצומת שרק קרובה לעיר). לטעמי כך צריך להיות גם במערכת של אגד ושל משרד התחבורה. וכמובן שכשאדם רושם מכתובת מדוייקת לכתובת מדוייקת אחרת שהמערכת תדע להכווין אותו גם דרך אוטובוס שיוצא מהעיר שלו לעיר אחרת.
*עם

משה343

New member
אם זה אני מסכים.
כפי שעמית רשם "מערכת די מטומטמת"

amirv

New member
אגד יכולים לעשות את החיפוש פשוט אם מעונייני..
בכך. פשוט לשנות משהו במערכת של האתר שלהם. הרצל אמר "אם תרצו אין זו אגדה"
זה לא תקין שאני צריך לרשום באתר אגד שאני רוצה לצאת מערד מאיזור שבו עובר 552 ורק אז הוא יכווין אותך באמצעות 552. החיפוש צריך להיות פשוט וקל בלי סיבוכים מיותרים, אם קו יוצא משכונה/רחוב מסויים אז שיגדירו בחיפוש הכללי שאתר של אגד אופציה נוספת כלומר בנוסף לתוצעה של מסלול בתי קווים גם מסלול בקו אחד של 552 .
זה נכון, אבל לא קשור לחרדים
לי היה מאד קשה לאתר את קו 174 מתל אביב לראשון לציון מאותה סיבה

אוהד11

New member
ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי
ערוץ 2: האוטובוסים ה"סודיים" של החרדים: בחצי מחיר בישראל פועלים לא מעט קווי אוטובוס נסתרים: קווים בינעירוניים שמחיר הנסיעה בהם זול בהרבה. הסיבה שאין כמעט מידע על הקווים האלה היא פשוטה מאד: הם מיועדים רק לציבור החרדי. "אגד" מסרו בתגובה: "בעקבות פניית חדשות ערוץ 2 חידדנו את הנהלים למוקדנים במוקדי השירות" קישור לכתבה: http://www.mako.co.il/news-israel/e...d21004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762
סרוב העתונים החרדיים לפרסם נגד ההפרדה
העתונים החרדיים מסרבים לפרסם מודעות נגד ההפרדה בקווי מהדרין, למרות פסיקה ודרישה של בג"צ

העתונים החרדיים מסרבים לפרסם מודעות נגד ההפרדה בקווי מהדרין, למרות פסיקה ודרישה של בג"צ
ממתי חרדים מצייתים לחוקי המדינה
רק בחול הם מצייתים לחוקי המדינה.

0דובי0

New member
רק תראו לי
איפה כתוב בפסיקה שהעיתונים צריכים לפרסם משהו. כתוב שאגד צריכה וזכותם של העיתונים לסרב.

עוד פסיקה דבילית של בג"צ
אולי הם גם יבקשו שהחרדים יבואו ללקק להם את השולחנות.

עוד פסיקה דבילית של בג"צ
אולי הם גם יבקשו שהחרדים יבואו ללקק להם את השולחנות.
מה הקשר?
יש פסיקה שנוגעת לכולם במיוחד לחרדים ולכן צריך לפרסם אותה בעיתונים חרדים, אם הם לא רוצים שיוציאו את העיתון בארץ אחרת (ויהיו כפופים לחוקיה) או שיסגרו אותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה