ערב יום הכיפורים היה יום מיוחד...

• פותח הנושא ELY
  • פורסם בתאריך

ELY

New member
ערב יום הכיפורים היה יום מיוחד...

למרות שהוא בעצמו היה יום זבלה, אבל מלאו שנה לשחרור שלי בצה"ל
אחרי כל הצרות שעשו לי בצבא, אני גאה מאוד להיות אזרח מדינה כבר שנה
עוד שעתיים בערך אני אלך עם ההליכון 3/4 שעה + חימום + חיזוק שרירים כפיפות בטן וכו´....

ELY

New member
../images/Emo70.gif candy can do it

candy can do it candy can do many things candy can do it she can speek can stand זוכרים את זה? הזכרת לי את זה... הזזתי את ההליכון שלי לטלוויזיה ואני רואה גם MTV וגם עושה... הלוואי והיו מסדרים את הוידאו, יש שם שירים נוסטלגים של 90S כאלה יפים שנותנים לי מרץ חבל"ז

אחותי (כיתה ג´) לומדת את זה עכשיו!

כן, כן, עם ספר של "candy can do it"... איך אהבתי את זה, יא-אללה!!! אח, הנוסטלגיות...
בכל מקרה, סבבה לך!!! ´חת שתיים, ´חת שתיים... קדימה, אלוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
טוב, אני זזה עכשיו... אולי אכנס כבר בלילה (כשאחזור... היום אני כנראה סתם יוצאת עם כמה חבר´ה לאיזה בית קפה או משהו... נראה)
, אבל עד אז- אל תשכחו ש... אני מתה עליכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צ´או :) עדי

ELY

New member
עדי פליזזזזזז

בא לך לכתוב את שיר הפתיחה של השיר?? אולי רשום את זה בספר של אחותך... אני מתגעגעת חבל"ז ואין את זה כבר בטלוויזיה (אולי יש אבל אני בעבודה בבוקר) PLEASEEEEEEEE אל תדאגי, אני אעשה בהליכון, אחת- שתיים- שלוש- ארבע- חמש- שש- שבע- שמונה- תשע- עשר- אחת עשרה- שתיים עשרה- שלוש עשרה- ארבע עשרה- חמש עשרה- שש עשרה- שבע עשרה- שמונה עשרה- תשע עשרה- עשרים- עשרים ואחת עשרים ושתיים עשרים ושלוש עשרים וארבע עשרים וחמש עשרים ושש עשרים ושבע עשרים ושמונה עשרים ותשע שלושים שלושים ואחת שלושים ושתיים שלושים ושלוש שלושים וארבע שלושים וחמש שלושים ושש שלושים ושבע שלושים ושמונה שלושים ותשע ארבעים ארבעים ואחת ארבעים ושתיים ארבעים ושלוש ארבעים וארבע ארבעים וחמש ארבעים ושש ארבעים ושבע ארבעים ושמונה ארבעים ותשע חמישים חמישים ואחת חמישים ושתיים חמישים ושלוש חמישים וארבע חמישים וחמש חמישים ושש חמישים ושבע חמישים ושמונה חמישים ותשע שישים שישים ואחת שישים ושתיים שישים ושלוש שישים וארבע שישים וחמש שישים ושש שישים ושבע שישים ושמונה שישים ותשע שבעים שבעים ואחת שבעים ושתיים שבעים ושלוש שבעים וארבע שבעים וחמש שבעים ושש שבעים ושבע שבעים ושמונה שבעים ותשע שמונים שמונים ואחת שמונים ושתיים שמונים ושלוש שמונים וארבע שמונים וחמש שמונים ושש שמונים ושבע שמונים ושמונה שמונים ותשע תשעים תשעים ואחת תשעים ושתיים תשעים ושלוש תשעים וארבע תשעים וחמש תשעים ושש תשעים ושבע תשעים ושמונה תשעים ותשע מאה
מאה ואחת מאה ושתיים מאה ושלוש מאה וארבע מאה וחמש מאה ושש מאה ושבע מאה ושמונה מאה ותשע מאה ועשר מאה ואחת עשרה מאה ושתיים עשרה מאה ושלוש עשרה מאה וארבע עשרה מאה וחמש עשרה מאה ושש עשרה מאה ושבע עשרה מאה ושמונה עשרה מאה ותשע עשרה מאה עשרים מאה עשרים ואחת מאה עשרים ושתיים מאה עשרים ושלוש מאה עשרים וארבע מאה עשרים וחמש מאה עשרים ושש מאה עשרים ושבע מאה עשרים ושמונה מאה עשרים ותשע מאה שלושים מאה שלושים ואחת מאה שלושים ושתיים מאה שלושים ושלוש מאה שלושים וארבע מאה שלושים וחמש מאה שלושים ושש מאה שלושים ושבע מאה שלושים ושמונה מאה שלושים ותשע מאה ארבעים מאה ארבעים ואחת מאה ארבעים ושתיים מאה ארבעים ושלוש מאה ארבעים וארבע מאה ארבעים וחמש מאה ארבעים ושש מאה ארבעים ושבע מאה ארבעים ושמונה מאה ארבעים ותשע מאה חמישים מאה חמישים ואחת מאה חמישים ושתיים מאה חמישים ושלוש מאה חמישים וארבע מאה חמישים וחמש מאה חמישים ושש מאה חמישים ושבע מאה חמישים ושמונה מאה חמישים ותשע מאה שישים מאה שישים ואחת מאה שישים ושתיים מאה שישים ושלוש מאה שישים וארבע מאה שישים וחמש מאה שישים ושש מאה שישים ושבע מאה שישים ושמונה מאה שישים ותשע מאה שבעים מאה שבעים ואחת מאה שבעים ושתיים מאה שבעים ושלוש מאה שבעים וארבע מאה שבעים וחמש מאה שבעים ושש מאה שבעים ושבע מאה שבעים ושמונה מאה שבעים ותשע מאה שמונים מאה שמונים ואחת מאה שמונים ושתיים מאה שמונים ושלוש מאה שמונים וארבע מאה שמונים וחמש שמונים ושש מאה שמונים ושבע מאה שמונים ושמונה מאה שמונים ותשע מאה תשעים מאה תשעים ואחת מאה תשעים ושתיים מאה תשעים ושלוש מאה תשעים וארבע מאה תשעים וחמש מאה תשעים ושש מאה תשעים ושבע מאה תשעים ושמונה מאה תשעים ותשע מאתיים
מאתיים אחת מאתיים שתיים מאתיים שלוש מאתיים ארבע מאתיים חמש מאתיים שש מאתיים שבע מאתיים שמונה מאתיים תשע מאתיים עשר מאתיים אחת עשרה מאתיים שתיים עשרה מאתיים שלוש עשרה מאתיים ארבע עשרה מאתיים חמש עשרה מאתיים שש עשרה מאתיים שבע עשרה מאתיים שמונה עשרה מאתיים תשע עשרה מאתיים עשרים מאתיים עשרים ואחת מאתיים עשרים ושתיים מאתיים עשרים ושלוש מאתיים עשרים וארבע מאתיים עשרים וחמש מאתיים עשרים ושש מאתיים עשרים ושבע מאתיים עשרים ושמונה מאתיים עשרים ותשע מאתיים שלושים מאתיים שלושים ואחת מאתיים שלושים ושתיים מאתיים שלושים ושלוש מאתיים שלושים וארבע מאתיים שלושים וחמש מאתיים שלושים ושש מאתיים שלושים ושבע מאתיים שלושים ושמונה מאתיים שלושים ותשע מאתיים ארבעים מאתיים ארבעים ואחת מאתיים ארבעים ושתיים מאתיים ארבעים ושלוש מאתיים ארבעים וארבע מאתיים ארבעים וחמש מאתיים ארבעים ושש מאתיים ארבעים ושבע מאתיים ארבעים ושמונה מאתיים ארבעים ותשע מאתיים חמישים מאתיים חמישים ואחת מאתיים חמישים ושתיים מאתיים חמישים ושלוש מאתיים חמישים וארבע מאתיים חמישים וחמש מאתיים חמישים ושש מאתיים חמישים ושבע מאתיים חמישים ושמונה מאתיים חמישים ותשע מאתיים שישים מאתיים שישים ואחת מאתיים שישים ושתיים מאתיים שישים ושלוש מאתיים שישים וארבע מאתיים שישים וחמש מאתיים שישים ושש מאתיים שישים ושבע מאתיים שישים ושמונה מאתיים שישים ותשע מאתיים שבעים מאתיים שבעים ואחת מאתיים שבעים ושתיים מאתיים שבעים ושלוש מאתיים שבעים וארבע מאתיים שבעים וחמש מאתיים שבעים ושש מאתיים שבעים ושבע מאתיים שבעים ושמונה מאתיים שבעים ותשע מאתיים שמונים השמונים ואחת השמונים ושתיים מאתיים שמונים ושלוש מאתיים שמונים וארבע מאתיים שמונים וחמש מאתיים שמונים ושש מאתיים שמונים ושבע מאתיים שמונים ושמונה מאתיים שמונים ותשע מאתיים תשעים מאתיים תשעים ואחת מאתיים תשעים ושתיים מאתיים תשעים ושלוש מאתיים תשעים וארבע מאתיים תשעים וחמש מאתיים תשעים ושש מאתיים תשעים ושבע מאתיים תשעים ושמונה מאתיים תשעים ותשע שלוש מאות
עוד מעט אעשה עוד 300 צעדים אבל לא רוצה לייבש אתכם
נו, אז עשיתם גם אתם התעמלות לאצבעות, SO WHAT?

איזו סבלנות יש לך, אלוש!!! ../images/Emo6.gif

ובסדר, אני מבטיחה לברר לגבי הקטע עם השיר... בינתיים היא עדיין ישנה (איזו בושה, התעוררתי לפני אחותי הקטנה!)
אבל ברגע שהיא מתעוררת - זה הדבר הראשון שאעשה... טוב, אולי השני והשלישי, אבל הבנת למה אני מתכוונת...
לב יו, אלוש!!!
עדי התל-אביבית

למעלה