ערב טוב!

טלשי

New member
ערב טוב!

חזרתי אליכם לאחר שהשתחררנו מבית החולים, אז ככה היה שבוע קשה וגדוש מאוד, יובל חיים עבר מיפוי מוח, וידאו EEG וקיבל תרופות חדשות: טרליפטין, אוספולוט, קלונקס.. בנוסף קיבל בוריד טיפול של ארבעה ימים תרופה בשם I V I G כרגע ניראה שיפור בעירנות ז"א פחות ישנוני ואנו תקוה שנמשיך ונראה תוצאות בכל... אם אתם מכירים את התרופות הנ"ל אז אנא כיתבו מה אתם יודעים. מקווה להתאושש מאישפוז מפרך להחזיר את הבית שוב לרגליים ולהיות יותר נוכחת בפורום. אז שיהיה לכולם אחלה ערב ותודה לכל המתענינים.

S E M 151

New member
ערב טוב טל ../images/Emo77.gif

טוב לדעת שאתם בבית שוב. העברתי איזה מאמר של דר' ברק ושמפרט לגבי התרופות אני אחפש לך אותו. מאחלת שתרגישו כולכם רק טוב.

S E M 151

New member
טל

הוא כבר בעמוד השני אני אעלה אותו שוב. מקווה שאצילח, אני לא כל כך טובה בזה.

qt1

New member
היי טלשי (סם הצלחת../images/Emo45.gif)

איך אתם מרגישים? איך יובל מבחינת ההתקפים? אני לא מכירה את התרופות שאת שואלת עליהן ולא מכירה את זו שקיבל דרך הוריד , אפשר לשאול בפורום תרופות , מה את מבקשת לדעת? שיהיה לילה שלו
יופי שאתם סוףסוף בבית.

טלשי

New member
תודה על התגובות...! ../images/Emo6.gif

צוהוריים טובים! תודה רבה על התגובות, ותודה על האתר! יובל מרגיש יותר טוב, יותר עירני ומחוייך, יש לנו בעיה במתן התרופות של הבוקר, מכיוון שהן גורמות לו לבחילה והקאה.. בכל אופן המצב יותר טוב כרגע ברוך השם. ונקווה לטוב! מירי.

qt1

New member
היי מירי ../images/Emo24.gif

טוב לקרוא שיובל מרגיש טוב יותר ,בדקת אולי על החפיסות של התרופות איזה מהן עלולה לגרום לבחילות או להקאה? כמה ימים הוא נוטל את התרופות? לוקח לגוף זמן להתרגל , השאלה היא כמה ימים הוא כבר נוטל ואם ההקאה רצינית , אגב, אם הוא מקיא אז התרופה לא מתעכלת מעניין... שוב, אני לא כותבת כמומחית לאפילפסיה אז הכל בערבון מוגבל , עדכנת את הרופא שלו לגבי ההקאות?

למעלה