ערב טוב

miri3012

New member
ערב טוב

אני חדשה בפורום צעדים ראשונים בטארוט אשמח על הערות והארות לגבי פריסה עבור ידיד שנמצא כרגע במשבר זוגיות בעיקר על רקע של חוסר אימון וחשד לבגידה שאלתי מה צפוי בזוגיות שלהם בחצי שנה הקרובה פריסה קלטית 1, 2 גביעים 2, 4 מטבעות 3. 8 חרבות 4 3 חרבות 5. 4 מטות 6 אביר המטות 7 8 גביעים 8. הכהן 9.מלך החרבות 10 9 גביעים כמו שהבנתי הקלפים ממצליצים על שיתוף פעולה ומזהירים מפני היצמדות לרכוש או מצב , או מזהירים מפני רכושנות בעבר אם אני מבינה קלף 8 חרבות מצביע על צשולש רומנטי צלע נוספת { לא ברור אצלו או אצלה } עתיד קרוב השקעה במשפחה. עמדתו בנושא מצד אחד נטישה מצד שני פחד הגירושין מלך החרבות למרות שהסביבה גם כן תומכת בגרושין הכהן - ממסד רבנות ? 9 גביעים מדבר על חוסר סיפוק מיני שלו ? או שלה

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo39.gif

, 2 גביעים 2, 4 מטבעות 3. 8 חרבות 4 3 חרבות 5. 4 מטות 6 אביר המטות 7 8 גביעים 8. הכהן 9.מלך החרבות 10 9 גביעים של מי חוסר האמון וחשד לבגידה במערכת הזו? האם הידיד הגיע אליך עם החשדות הללו, כי מתקבל אצלי הרושם שאת לקחת את הפריסה לכיוון הזה גם אם הקלפים לא ממש מראים זאת... הפריסה אינה שלילית במיוחד. 2 גביעים בעמדת הבעד מראה חברות בתוך הזוגיות 4 מטבעות חוסר בפריצה קדימה, בלהיות יותר בתוך הזוגיות ולקדם אותה הלאה. 8 חרבות ראשית נמצא בעמדת העבר ולאו דווקא מראה קיום של צלע שלישית אלא יותר כבילות של אדם לדעות קדומות, למשפחה, להורים שלו וכיו"ב.... שימי לב לעמדת הידיד - נטישה, עזיבה של משהו טוב שקיים. מלך החרבות נמצא בעמדה של פחדים - האם אני עושה את ההחלטה הגיונית ביותר? הכהן לאו דווקא יסמל את ממסד הרבנות אלא גם את איך הסביבה רואה את הידיד כשלעצמו.

miri3012

New member
להילה תודה על ההתיחסות

לשאלתך חוסר האמון הוא בעיקר שלו , הוא אכן הגיע עם החשדות . לא הבנתי מפני מה מזהירים 4 מטבעות , מקבלת את ההערות לגבי 8 חרבות . מה מבמל 9 גביעים ??. כפוטנציאל לכל הקשר ?

miri3012

New member
שאלה נוספת . האם אפשר לעזור לי בניסוח שאלה

כדי להסיר ספקות מלבו , מה כדאי לשאול ובאיזו פריסה להשתמש ??. תודה

4 מטבעות כנגד

מבקש לא לשחק אותה ראש קטן, לסמוך יותר ולהפתח יותר. לא לדבוק לצורת מחשבה אשר מגבילה אותו, להפסיק לפחד מהלא-ידוע... 9 הגביעים יכול להראות שהוא עדיין יכול לשאוב הנאה מהקשר הזה, אם כי לא יוכל להרגיש ממש שלם (9 ולא 10)

הבהרה

כאשר קיימת אווירה של בגידה ברקע , לא ניתן לקבל /להשלים עם חזרה מלאה בטח לא ריגשית בשלב זה של סיעור רגשות ....הלא נודע מחפש את ההשלמה ... האם ניתן להצביע על משלוש רומנטי (בגידה מצד בת הזוג ) זה חשוב לצורך העמדת המצב לאשורו... יתכן וזה נסלח או קביל .....האם ניתן לדעת ..או להמשיך לחיות בערפל ... תודה

לי נראה שהעניין נופח מעבר לפרופורציה

כמו אסנת, איני רואה סימנים מיוחדים לבגידה בפריסה הזו. מצד שני 4 המטבעות יכול להראות שהעניין מפעיל חסרי-ביטחון אצל השואל אשר עשויים לקלקל את הקשר סתם....

חידוד קטנטן...

אני מחזק את דברי הילה ומוסיף אזהרה... יש כאן צלע שלישית שמנסה מאינטרסים אישיים להפריע... אימרי לידיד שלך שיפסיק להקשיב לשמועות כי כן, יש כאן הרמוניה בזוגיות... , נכון הם בתקופה לא קלה וייתכן שמרגישים תקועים אבל שיקשיב לתחושות של עצמו ולא יחפש חיזוקים מהסביבה כי הוא לא יודע מי בעדו ומי נגדו... הקלפים די אופטימיים, אל תתני לו להרוס לעצמו בגלל אירוע חריג מעברו (הקשר לפני הנוכחית)... לילה טוב

miri3012

New member
תודה לך על החידוד וההבהרה . האם יש טעם לפתוח

פריסה נוספת עם שאלה אחרת או שזה מיותר תודה

למעלה